Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio paslaugos pirktos akcijų metu

Na va buvau šiandien grožio salone - Adalana 4u.gif pašilaičių raj. prancūziško manikiūro 4u.gif
nu kai už 18lt, tai galima kentėt, bet atliktas tikrai nekruopščiai doh.gif pačius nagučius gal neblogai sutvarkė, ilgai ten ji darė tą formą, bet kentėt galima, bet nulakuota doh.gif ir dar labai nepatiko, kad kai atėjau sakau nenoriu tik baltų galūnių, noriu kreminio pačio nago, ar kokio ružavesnio, tai ji sako nėr tokio pas mus blink.gif paėmė kitą, kuris man jau būdamas buteliuke atrodė, kad bus labai šviesus, beveik kaip bespalvis doh.gif dar užklausiau ar nebus taip, sako- ne. ir ką jūs galvojat doh.gif o skelbime prirašyta kokios norėsit spalvos tokią išsirinksit ir t.t.t. žodžiu nepatiko schmoll.gif doh.gif
ir jei reiktų sumokėt - 35lt - nu nemokėčiau,nes labai nekokybiška.
galvojau kad šios akcijos tam kad ir mažai žinomi salonai, susirastų klientų, ar bent parodytų kad ir ten yra gerų meistrų..bet deja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2011 07 12, 11:16)
Kas buvot kirpimui salone "Beauty for all seasons" J. Tumo-Vaižganto g.? Ar verta ten eiti?


Kas dėl kirpimo nežinau. Buvau plaukų dažymui ir kirpimui, bet rinkaus tik galiukų pakirpimą. Vis dejavo kirpėja, kad gali nesigauti dažymas (buvau nevykusiai nusidažius iš šviesios į rudą, ji pasiplovė, buvo žali galai, užsimaniau vėl būt šviesi, atsišviesint bent porą tonų), tai šiaip ne taip aš pati ją įkalbėjau dažyt baltom sruogelėm, ir taip palaipsniui iššviesėsiu, tai sutiko, bet milteliais teko gadint plauką, nes dažais nepaimtų. Nu tai gavosi vietomis truputį ryžiau, bet rezultatu patenkinta. Labai nepatiko kai ėmė džiovinti caro ruryko fenu, kuris n plaukų išrovė, toks iškart su šukom, žiauriai peša, lūžinėjo plaukai tai debesiu aplink skraidė doh.gif vargšiukai.
Dar siaubaks buvo kai dažant baigės milteliai ir ji neberado naujų, tai skambino kažkam kad atvežtų, tai laukiau 20-30 min kol atvežė tuos miltelius, nu dar taip apsileidusio salono neteko matyti, nelabai ji ten manęs atsiprašė, tipo čia ji ne prie ko, čia perėjo į šitą saloną nesenai ir va kaip čia tipo būna, nesiteikė nei atsiprašyt kaliausė blink.gif
O kirpėja buvo stambi, neaukšta, raudonplaukė tokia, apie 45m. pamiršau vardo paklaust.
Dar ten dirbo Agnieška šalia, šviesi jauna, tai man patiko kaip prie manęs ji kelias moteris pakirpo ir sušukavo.
Aplinka nelabai kokia kaip centre esančiai kirpyklai, t.y. grožio salonui, apsilaupę viskas, na, vieną kartą pabandžiau, daugiau nebeečiau, būna geriau.
Tai tiek komentarų dėl šio salono.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 07 12, 21:43)
Na va buvau šiandien grožio salone - Adalana 4u.gif pašilaičių raj.  prancūziško manikiūro 4u.gif 

Toks jausmas, kad i si salona surinko is gatves dirbti. g.gif

Ir kerpa blogai ir manikiura nemoka pasidaryti, ir blakstienas tragiskai man priaugino net issigandau pamacius save veidrodyje scare.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 07 12, 23:05)
Toks jausmas, kad i si salona surinko is gatves dirbti.  g.gif

Ir kerpa blogai ir manikiura nemoka pasidaryti, ir blakstienas tragiskai man priaugino net issigandau pamacius save veidrodyje  scare.gif

drinks_cheers.gif bent ta kuri darė manikiūrą - tikrai nebuvo panaši į profesionalę. Jau labai neužtikrintai viską darė g.gif kiek supratau jos ten kelios daro manikiūrą..nes viena, kuri tuo metu kirpo atsiliepė tel, ir irgi aiškino kažką kad ateitų ir ji padarys pedikiūrą ir manikiūrą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2011 07 12, 20:55)
Kas dėl kirpimo nežinau. Buvau plaukų dažymui ir kirpimui, bet rinkaus tik galiukų pakirpimą. Vis dejavo kirpėja, kad gali nesigauti dažymas (buvau nevykusiai nusidažius iš šviesios į rudą, ji pasiplovė, buvo žali galai, užsimaniau vėl būt šviesi, atsišviesint bent porą tonų), tai šiaip ne taip aš pati ją įkalbėjau dažyt baltom sruogelėm, ir taip palaipsniui iššviesėsiu, tai sutiko, bet milteliais teko gadint plauką, nes dažais nepaimtų. Nu tai gavosi vietomis truputį ryžiau, bet rezultatu patenkinta. Labai nepatiko kai ėmė džiovinti caro ruryko fenu, kuris n plaukų išrovė, toks iškart su šukom, žiauriai peša, lūžinėjo plaukai tai debesiu aplink skraidė  doh.gif  vargšiukai.
Dar siaubaks buvo kai dažant baigės milteliai ir ji neberado naujų, tai skambino kažkam kad atvežtų, tai laukiau 20-30 min kol atvežė tuos miltelius, nu dar taip apsileidusio salono neteko matyti, nelabai ji ten manęs atsiprašė, tipo čia ji ne prie ko, čia perėjo į šitą saloną nesenai ir va kaip čia tipo būna, nesiteikė nei atsiprašyt kaliausė  blink.gif
O kirpėja buvo stambi, neaukšta, raudonplaukė tokia, apie 45m. pamiršau vardo paklaust.
Dar ten dirbo Agnieška šalia, šviesi jauna, tai man patiko kaip prie manęs ji kelias moteris pakirpo ir sušukavo.
Aplinka nelabai kokia kaip centre esančiai kirpyklai, t.y. grožio salonui, apsilaupę viskas, na, vieną kartą pabandžiau, daugiau nebeečiau, būna geriau.
Tai tiek komentarų dėl šio salono.

Alinutia, pagal tavo posta as leidziu sau teigti, kad ten daznai keiciasi kirpejos... arba dirba bent kelios ivairiom pamainom. Man irgi pirmakart kai daze, pritruko dazu. Nors mano plaukai trumpi, bet labai tankus ir labai daznai buna, kad naujai dazanti kirpeja labai apsirinka su dazu kiekiu biggrin.gif Bet pagal ta, galima sprest, ar patyrus kirpeja ar ne, jegu zalia ir neisciupineja plauku pries dazyma... tai padaro dideli "promaxa" biggrin.gif Aplinka tikrai ten, na tokia retro stiliaus biggrin.gif Pamenu, buvau tame salone kai atlydejau drauge, o tas buvo na gal 2003 metais... tai nuo to laiko isvaizda ne kiek nepakito biggrin.gif jokiu atnaujinimu, lubos dar labiau aptrupejusios ir t.t. Nors siaip pofig man tos lubos, uztat tapetai grazus biggrin.gif o uzvis svarbiausia, kad normaliai ir kokybiskai atliktu savo darba. Turejau savo kirpeja Ala, deja ji isejo i dekreta tai tenka suktis is padeties ieskant laikino savo kirpejo biggrin.gif bet jeigu labai esat reiklios salono aplinkai, tai tikrai nerekomenduociau ten eit. taip pat kaip ir i feirano oaze biggrin.gif
Atsakyti

http://www.mamamija.lt/vilnius/84/ - gal kuri bandete siame salone darytis?
[/quote]
Atsakyti
dariausi prancuziska manikiura Estelinoje - Baltrusaicio g. 9 Vilnius.
Tragedija - padare per 20 min, odeles atsainiai, lakavimas - dar baisiau.
Tikrai nerekomenduoju. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=*ElGuna,2011 07 13, 08:17]
http://www.mamamija.lt/vilnius/84/ - gal kuri bandete siame salone darytis?
[/quote]
[/quote]


Buvau siame salone, tik ne siai procedurai, dariausi ten manikiura su geliniu lakavimu. Eilinis salonas ir tiek, sakyciau kazkaip nemazai rusakalbiu ten renkasi smile.gif Prie gatves, durys nuolat atidarytos, triuksmas eina. Bet nagucius man sutvarke graziai biggrin.gif
Atsakyti
Joo, Estelina yra tragedija,o ne salonas doh.gif Laikykites nuo jo atokiau unsure.gif Matyt ne patys geriausi laikai jiem, nes akciju meta kaip sieno, kur tik koks manikiuras, pedikiuras ar kita mane dominanti procedura butinai bus Estelina doh.gif
Atsakyti
Gal kam teko darytis - 29 Lt už 80 Lt vertės pilną kojų depiliaciją grožio salone Auksinė Lagūna? smile.gif
Atsakyti
Dar pamirsau pamineti apie daryta depiliacija cukrum Pamenkalnio g. pas tokia moteriske, apie 50m. ten lyg nuosavas kosmetologijos kabinetas, bet kirpyklos patalpose rusy. Cia irgi kazkoks siaubas buvo, man taip po depiliacijos cukrum ar vasku niekada neskaudejo. Plius ji dare ne su cukraus pasta, o tiesiog siltas istirptas cukrus. Man ziauriai skaudejo (turiu su kuo lyginti). Labai daug plepejo, nesustojant tiesiog. Suzinojau viska apie jos seima, jos draugus ir t.t. Dar kai pasake, kad pas ja labai daug lankanciu, nepatikejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radulia: 13 liepos 2011 - 20:38
Man atrodo, kad tos akcijos greitai pasiriš biggrin.gif ypač grožio procedūroms biggrin.gif išsiaiškinsim viską apie vietinius salonus, kurie pastoviai tose akcijose figuruoja ir daugiau niekas nerizikuos pirkt, nors faktas, visada atsiras vienas kitas zmogus kuris uzsiraus is savo nezinojimo, nes nesusivoks patikrint atsiliepimu SM lotuliukas.gif Butu super, jeigu koks nuolaidu puslapis ziema sugalvotu pvz tokiu akciju - 50 proc nuolaida sildymui trims menesiams lotuliukas.gif arba karstam vandeniui biggrin.gif tiesa ir saltas jau brangs nuo rugsejo men doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neblonde: 13 liepos 2011 - 20:58