Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio paslaugos pirktos akcijų metu

QUOTE(prekestolen @ 2011 12 20, 14:29)
Pirkau per kartu.lt  manikiūrą su ilgalaikiu lakavimu ir Svarovski kristalų papuošimu.  Čia: http://www.lharmonie..._lharmonie.html

Antrą kartą kojos nekelsiu. Ten ne tik nerasit harmonijos, bet ir grožio...Salono interjero "jaukumas"-  stulbinantis iki pasibaisėjimo. Kol darė manikiūrą- sušalau į ragą, rankos net pamėlynavo... Patalpoje šalta, nejauku, mergina daranti manikiųrą su kolege apkalbinėjo buvusias klientes, kokios jos, cituoju: "iškritę iš medžio", "nesupranta kas yra nagų sulyginimas", o "viena išvis kadrė nenormali".  blink.gif Didžiąją laiko dalį  ne su kliente dirbo- o nuolat atsakinėjo  telefonu. Po to kita manikiūristė  sugalvojo, kad reikia grindis salone išsiplauti, kai tuo metu kita man darė manikiūrą.. doh.gif  lotuliukas.gif  žodžiu- aptarnavimas klaikus, pats manikiūras- būna ir geriau.


Jooo, žinau aš šį saloną biggrin.gif
Dėl manikiūro begaliu nieko blogo pasakyti, nors darė dar besimokanti mergina, bet dirbo kruopščiai ir atsakingai, be to, labai draugiška ir maloni smile.gif
O vat pats salonas paliko oi, nekokį įspūdį doh.gif
Šalta tikrai klaikiai (apsirgau po to) ir jaukumo trūksta. Pastebėjau, kad vadovė iš tiesų nuolat atsiliepinėja telefonu, kuomet daro manikiūrą g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 12 20, 06:44)
Jooo, žinau aš šį saloną  biggrin.gif
Dėl manikiūro begaliu nieko blogo pasakyti, nors darė dar besimokanti mergina, bet dirbo kruopščiai ir atsakingai, be to, labai draugiška ir maloni  smile.gif
O vat pats salonas paliko oi, nekokį įspūdį  doh.gif
Šalta tikrai klaikiai (apsirgau po to) ir jaukumo trūksta. Pastebėjau, kad vadovė iš tiesų nuolat atsiliepinėja telefonu, kuomet daro manikiūrą  g.gif

doh.gif
Atsakyti
Aš tai pasiūliau tai "vedėjai" priimti administratorę pusei etato. Nes su jos nuolatiniu užsakymų priiminėjimu telefonu ir mano nagų lakavimu tuo pat metu mano procedūra truko 1,5 val. Kai tuo tarpu kituose salonuose ir manikiūrą ir lakavimą atlieka tikrai trumpiau.

Dar: kupone rašoma "lakavimas ir puošyba Svarovski kristalais". Nulakavo man, aš klausiu, o kur kristalai? Vedėja: o ko jūs man nepriminėte??? blink.gif
Tipo, aš čia pati turiu rūpintis , kad viską atliktų kas kupone parašyta...

Na žodžiu- neikit mergaitės į L'harmonie Naugarduko g. Nebent norite ekstrymo- šalčio, keistoko bendravimo, išgirsti kaip jūs būsite apibūdinta už akių jei kas nors nepatiks ir duosite pastabą, na ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2011 12 12, 21:09)
Kas del priauginimo, va kaune ALPETRI pas Rutele, nusipirkau per akcija pirma karta priauginima ir tikrai fainai padare..taip patiko, kad toliau pas ja lankaus:-)daro pagal pageidavimus.savo nuomones nebruka thumbup.gif

Deda ji gražiai, bet man jos blakstienos nesilaikė, greitai iškrito (atsiklijavo tiesiog).
Atsakyti
Gal kuri lanketes -atpalaiduojantį kinišką masažą su ekologiškais ar aromaterapiniais aliejais QI ANMO kinų masažo centre Vilniuje!????

Atsakyti
gal kuri pirkot Dior Iconic tusa? bet nebepamenu svetaines kur akcija buvo biggrin.gif kazkaip itartinai nuskambejo man prasymas atsiimti iskart vos tik nusipirkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2011 12 20, 22:46)
Deda ji gražiai, bet man jos blakstienos nesilaikė, greitai iškrito (atsiklijavo tiesiog).

hmm geras,,, kazkaip nesamoningai.. o tij kartu su blakstienom isbyrejo, ar grynai blakstienos liko ant akiu, o dirbtines tos nukrito??? neimanoma, is tiesu kad atsiklijuotu.. juk stiprus klijai prie blakstienu... nebent ...yra ten dalyku, kuriu nerekomenduojama daryt su akytem... O tas greitai iskrito, tai cia per kiek laiko?? g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal esate buvusios Grožio salone "Albertina" Vilniuje?
Kaip ten dirba? Radau akcija makiažui, labai gundausi, bet internete nėra jokių atsiliepimų apie tą grožio saloną.
http://www.mamamija....mpaign=kartu.lt
Atsakyti
O gal jau kas isbande??

99 Lt už 299 Lt vertės deimantinę dermobraziją ir atjauninimo šaltu lazeriu procedūrą Grožio Namuose „JAUNYSTĖ“ Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 12 20, 23:56)
Gal kuri lanketes  -atpalaiduojantį kinišką masažą su ekologiškais ar aromaterapiniais aliejais QI ANMO kinų masažo centre Vilniuje!????



butent tokio nebandziau, bandziau pas juos viso kuno masaza. visai neblogai! tik daro kinas kruis nesupranta jokios kitos kalbos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 12 20, 22:56)
Gal kuri lanketes  -atpalaiduojantį kinišką masažą su ekologiškais ar aromaterapiniais aliejais QI ANMO kinų masažo centre Vilniuje!????

Buvau ne butent siam masazui uzsirasius, bet kazkokiam kitokiam nugaros (pirkau ne per akcinius kuponus), bet galiu pasakyti keista dalyka, kad turejo buti nugaros ir, berods, dar ranku masazas,o gavau viso kuno masaza lotuliukas.gif nezinau ar masazistas apsiriko, ar kaip cia gavosi.
Aplinka ten labai patiko, itin maloni administratore, pamenu, dar labai skania arbata vaisino, vienas minusas, kad vos spejau nusirengti, praktiskai dar neatsiguliau ant stalo, o masazuotojas jau atejo i patalpa (nors ir tai rengiausi tikrai greitai!), gal deretu pasibelsti ar palaukti ilgiau (nors atejau neveluodama).
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 12 21, 10:20)
tik  daro kinas kruis nesupranta jokios kitos kalbos smile.gif


panasi situacija su masazinstem forum palace, kaip ten tas salonas... khara, zodziu kambodzietes masazuoja ir labiau supranta zenklu kalba, negu kokia kitokia biggrin.gif bet masazuoja gerai, rankos tikrai stiprios thumbup.gif
Atsakyti