Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu. II d.

QUOTE(mezgejyte @ 2011 03 25, 12:32)
Kažkokius natūralius dažus iš Paris parsisiunčiau. O formelė tai tiesiog kiaušiniai smile.gif



ohmy.gif paprasti kiausiniai ohmy.gif:O:O o kaip paskui lukstas nusiima? lengvai smile.gif?
Atsakyti
Aha, galima su paprastais kiausiniais, bet daug darbo smile.gif
As pernai paprastai nulipdziau - irgi geri gavos.
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif,

turiu klausimą-jei nori daryt muilą su kava, tai vandenį reik pakeist kava ir dėt į šaldytuvą, kad sureagavus su šarmu nebūtų bjauraus kvapo. Ar kavą daryt su distiliuotu vandeniu? Kaži kas būtų, jei dar vanilinio cukraus pridėjus su kavos tirščiais po pėdsako g.gif. Nežinau ar praleidau, bet ar galima muilui naudot maistinius kvapus?

Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2011 03 27, 10:25)
Labas rytas  4u.gif,

turiu klausimą-jei nori daryt muilą su kava, tai vandenį reik pakeist kava ir dėt į šaldytuvą, kad sureagavus su šarmu nebūtų bjauraus kvapo. Ar kavą daryt su distiliuotu vandeniu? Kaži kas būtų, jei dar vanilinio cukraus pridėjus su kavos tirščiais po pėdsako  g.gif. Nežinau ar praleidau, bet ar galima muilui naudot maistinius kvapus?


galima vandeni pakeist kava, tik geriau plikyt distiliuotu vandeniu. Atsaldyt butina, nes sarmas tirpdamas smarkiai ikaista. Kvapas liks, nepriklausomai ar atsaldysit kava ar ne. Maistiniu kvapu nerekomenduojama deti, o del cukraus, manau galima siek tiek idet, tik klausimas ar vaniles kvapas jausis, kuom as labai abejoju. Cukraus nesu dejus i muila, bet zinau, kad bent druska kiti deda. Jei norit vanilines kavos kvapo muilo, geriau pasiieskokit aromatiniu alieju (nors ta kvapa imanoma ir eteriniai aliejais padaryti, nes yra kavos ir vaniles absoliutu CO2, tik brangus muilas gautusi smile.gif ), o aromatiniu alieju klausimu kreipkites i Evah, ji daugiau papasakos mirksiukas.gif
Atsakyti
Pjaustytas musu muilas thumbup.gif
user posted image
tik supjaustyta levokai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 27 kovo 2011 - 17:29
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 03 27, 18:28)
Pjaustytas musu muilas  thumbup.gif

tik supjaustyta levokai  blush2.gif

Kaip gražu wub.gif

Aš jau naktim sapnuoju, kaip verdu muilą biggrin.gif Dar norėjau pasitikslinti dėl soapcalc: kokį ten kokosų aliejų rinktis, nes yra trijų rūšių? blush2.gif
Atsakyti

Vaiva, labai gražu, bet ar galima plačiau.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2011 03 27, 18:36)
Vaiva, labai gražu, bet ar galima plačiau.



tai kad as placiau jau aprasinejau ax.gif tik buvau zadejus foto pjaustyto muilo 4u.gif
Atsakyti
O jei šarmo ir aliejų temperatūros buvo skirtingos nesusidaro pėdsakas, tiesa? Ar įmanoma tada kaip nors pataisyti situaciją, ar jau baigta?
Atsakyti
del skirtingu temperaturu tai man visteik gaunasi

grazus muiliukas ir supjaustytas thumbup.gif

lengvai nusiime tiekiausiniai

ir klausimelis kai darai su ozkos pienu.... pasidare lengvas pedsakas bet kol as ten pasimozojau tai pradejo stingti.... cia taip normalu...?
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2011 03 27, 21:06)
del skirtingu temperaturu tai man visteik gaunasi

Aišku.

Niekaip nesuprantu, kodėl pas mane dar nesusidarė pėdsakas, nors praėjo jau ~40min.? g.gif
Atsakyti
Man kadais del didelio temp skirtumo nesigavo muilas, pedsakas atsirado, muilas sustingo, bet pjaustant trupejo, zodziu sutarkavau ji skalbimui.
Atsakyti