Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu. II d.

QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 27, 21:24)
Man kadais del didelio temp skirtumo nesigavo muilas, pedsakas atsirado, muilas sustingo, bet pjaustant trupejo, zodziu sutarkavau ji skalbimui.

Hm... Tai kodėl man vis dar neatsiranda pėdsakas? doh.gif
Atsakyti
Babi*, duok šen receptą. Be jo nieko neišsiaiškinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 03 27, 22:14)
Babi*, duok šen receptą. Be jo nieko neišsiaiškinsim mirksiukas.gif

Štai:
Ricinų aliejaus: 5g
Kokosų aliejaus: 175g
Sviestmedžio sviesto: 75g
Alyvuogių aliejaus: 220g
Makadamijų aliejaus: 25g
NaOH: 71g
Vandens: 190g
Skaičiuota su soapcalc.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 27 kovo 2011 - 21:24
Hm. Su receptu daugiau mažiau viskas tvarkoj, turėtų atsirasti pėdsakas. Kokių temperatūrų aliejai ir šarmas buvo, kai sumaišei? Maišei šluotele ar blenderiu? Jeigu maišei ranka, tai pėdsako gali ilgokai tekt laukt.
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 03 27, 22:37)
Hm. Su receptu daugiau mažiau viskas tvarkoj, turėtų atsirasti pėdsakas. Kokių temperatūrų aliejai ir šarmas buvo, kai sumaišei? Maišei šluotele ar blenderiu? Jeigu maišei ranka, tai pėdsako gali ilgokai tekt laukt.

Šarmo ~57, o aliejų ~65. Šluotele, bet praėjus ir valandai dar neatsirado pėdsakas. Dabar supyliau į formą, apvyniojau ir šiltai palikau, nors abejoju, ar tai buvo geras sprendimas unsure.gif Tos muilo masės konsistencija nėra labai skysta, toks tarpinis variantas tarp pėdsako ir skystos masės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 27 kovo 2011 - 21:43
na temperaturu skirtumas ner baisiai didelis, aisku idealiausia, kad skirtusi 2 laipsniais. Itarciau per auksta temp. As maisau apie 50-55 laipsniu ribose muiliukus.
Atsakyti
Aš pamenu pirmus kartus, kol dar nebuvau įsigijusi blenderio, vargau panašiai su ta šluotele rolleyes.gif Temperatūrų skirtumas niekuo čia dėtas, tik gal truputį per aukštos jos. Bet aukšta temperatūra kaip tik turėtų paspartinti saponifikaciją.
Geriausia būtų buvę palikti muilą puode, tiesiog prišokti pamaišyti kas penkiolika minučių daugmaž. Vis vien kažkada būtų pasiekęs pėdsaką. Dabar beliks laukti rytojaus - jeigu neatsiskirs ir viduj nebus šarmingų plotelių, viskas bus pavykę.

Dabar užtad suprasi, kodėl nė vienas muilo virėjas nė už ką neatsižadėtų savo blenderio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evah: 27 kovo 2011 - 21:59
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 03 27, 17:46)
tai kad as placiau jau aprasinejau  ax.gif  tik buvau zadejus foto pjaustyto muilo  4u.gif


Tiksliai buvo aprašyta doh.gif. Turbūt reks po kelis kartus skaityt smile.gif

Koks ea tiktų kavos muilui?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2011 03 26, 01:21)
Aha, galima su paprastais kiausiniais, bet daug darbo smile.gif
As pernai paprastai nulipdziau - irgi geri gavos.



o kaip tau nulipdyti pavyko g.gif ?
Papildyta:
Savaitgali su merginom gaminom kelis muilus bigsmile.gif turbut "uzsikreciau" as sita liga lotuliukas.gif
kolkas muilai formose:

user posted image

user posted image

siandien pjaustysiu thumbup.gif

Gal galetumet patarti kaip pjaustyti antra muila g.gif ? Ar padaryti kvadrata ir pjaustyti normaliais muilo gabalais ar geriau kaip torta supjaustyti g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 28 kovo 2011 - 07:18
taip muilai atrodo po paros ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vaiva, labai gražūs tavo muilai.
Atsakyti
QUOTE(Tyra_Situacija @ 2011 03 28, 12:16)
Vaiva, labai gražūs tavo muilai.

aciuks.gif cia ne mano vienos blush2.gif mes keliose gaminom thumbup.gif bet visom pirmi blynai ax.gif
Atsakyti