Įkraunama...
Įkraunama...

Nervinis tikas

noreciau paklausti mamu,kas susidure su nervineis tikais.Ar veiksmingas buvo skirtas gidimas.Gal galetumet rekomenduoti gera neurologa Klaipedoi,is anksto aciu.
Atsakyti
Susiduriau. Mano vaikui labai stiprus tikas. Siuo metu naudoja sedativ PC(atrodo taip rasosi) ir valeradix. Anksciau gere raminamuosius. Poveikis momentinis(naudojo juos, nes buvo itariama riaumatine choreja). Labai svarbu rezimas, tevu ramybe(kiek imanoma neuzakcentuot), imuniteto stiprinimas, visokie liaudiski gydymo metodai(arbatos, uzpilai). Sakoma, kad vyresniems labai padeda akupunktura. Apie kitoki gydyma negirdejau.
Atsakyti
gal cia dar rasi kazko naudingo
http://www.supermama...=41264&hl=tikas
Atsakyti
Galiu parekomenduoti neurologe Maskolenkaite. Ji dirba vaiku poliklinikoje Karoso gatveje.
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2006 02 23, 14:46)

aciu,kristinuk, pas ja buvom kelis kartus, istes sauni daktare.
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2006 02 23, 14:25)
Susiduriau. Mano vaikui labai stiprus tikas. Siuo metu naudoja sedativ PC(atrodo taip rasosi) ir valeradix. Anksciau gere raminamuosius. Poveikis momentinis(naudojo juos, nes buvo itariama riaumatine choreja). Labai svarbu rezimas, tevu ramybe(kiek imanoma neuzakcentuot), imuniteto stiprinimas, visokie liaudiski gydymo metodai(arbatos, uzpilai). Sakoma, kad vyresniems labai padeda akupunktura. Apie kitoki gydyma negirdejau.

Tas tabletites tai jau praeitas etapas,juk tai zoliniai vaistukai,mums visai nepadejo.Dabar lankomes pas psihiatre Cesniene ir naudojam stiprius neuroleptikus,tuos pacius liepe naudoti ir Kauno klinikose,kaskiek aprimo.O kiek Valanda tavo vaikui menu,gal jau einat i mokykla
Atsakyti
Mano mazas. 5 metai. Gydytojai , su kuriais bendravome buvo linke negydyt, nes tikai vaikui netrukdo gyventi. Gere lexotonil, bet padejo momentiskai. Tam kartui. Kaip pasireiskia tikai tavo vaikui ? mano trukcioja galvyte, nevalingi rankyciu judeseliai.
Atsakyti
kai mums buvo 5 metai,tikai tikrai nelabai maise,tad ir negidem.BET 6 metu, tai sia vasara, prasidejo keli is karto,krankseimas,peties trukceimas,garsas panasus i raugciema,buvo labai nemalonu ir paciam vaikui,tad nutarem rimtai gyditi.
Atsakyti
QUOTE(SKAISTE20 @ 2006 02 24, 12:19)
kai mums buvo 5 metai,tikai tikrai nelabai maise,tad ir negidem.BET 6 metu, tai sia vasara, prasidejo keli is karto,krankseimas,peties trukceimas,garsas panasus i raugciema,buvo labai nemalonu ir paciam vaikui,tad nutarem rimtai gyditi.

Vaikutis jau didokas. Gal akupunktura pabandykit. O pas psichologa lankotes? Kokius vaistukus geria? Mums gydytojai sake, jog neaiski kilme ir neaiskus gydymas. Kartais buna, kad kaip prasideda-taip ir baigiasi. Ar "zolinis" gydymas visai nedave pagerejimo?
Atsakyti
Bandykit dar pas homeopata apsilankyti irgi gali padeti.
Atsakyti
kaip tik pries savaite apsilankeme, kol kas pagereimo nera.
Atsakyti
Įdomu, ar tikai paveldimi? Mano vyrui jie gana ryškūs ( pasireiškė vaikystėje, bet, kaip sakė jo sesuo-buvo ne tie laikai, kad į tai kreiptų dėmesį ), tai aš baiminuosi ir vis stebiu savo mažąją. Šiaip vyras, kai įkalbu, vartoja Tranxeną, ir bendradarbės vaikiukui neurologė jį paskyrė. Vaikui, sakė, apmažėjo, o su mano vyru tai sunkiau nei su vaiku - neina susitart, kad tabletę išgertų.
Atsakyti