Įkraunama...
Įkraunama...

...Kai laikas sustoja...

QUOTE(Garbaliukas @ 2011 11 05, 12:05)
drinks_cheers.gif  Domke, nesileiskit provokuojama. saunuole jus, tiek atkentejusi ir savo karcia patirtim pasidalijusi. Gal atsiras moteriskiu, perskaiciusiu jusu istorija ir pamastysianciu, ar verta ten gimdyti. O tokie zmones kaip ana arsioji komentatore pasigailejimo verti.nekreipkit demesio. Buckis  4u.gif

Aciu uz gera zodi ir supratinguma wub.gif oro_buckis.gif

Atsakyti
Labai džiaugiuosi už Jus abi 4u.gif iš tikrųjų tai tokie komplikuoti gimdymai ir Lietuvoje galėjo turėti liūdnas pasekmes, kalbu iš savo patirties, bet svarbiausia, kad pabaiga laiminga 4u.gif o laikas apgydys žaizdas, nes taip turi būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medeya @ 2011 11 06, 23:35)
iš tikrųjų tai tokie komplikuoti gimdymai ir Lietuvoje galėjo turėti liūdnas pasekmes, kalbu iš savo patirties

Na taip, kiekvienas kalbam is savo patirties ... drinks_cheers.gif Galejo, bet mano atveju komplikuotas gimdymas LT paliko tik pacius graziausius prisiminimus, kai salia buvo mano nuostabi gydytoja ... Aciu Jai wub.gif

Aciu kad skaitet 4u.gif
Atsakyti
Vargsele blink.gif Linkiu,kad kuo greiciau sitos blogybes pasimirstu 4u.gif
Sveikateles jums wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ozhkaragoshka: 21 lapkričio 2011 - 21:27
Domke..... na ir gimdymas doh.gif
As gimdziau lietuvoj, mazoj mazu Lazdiju ligoninej. Situacija buvo panasi kaip ir tavo. Ilgi saremiai, vaiko galvyte aukstai... tai kai kaklelis sustojo ties 4cm, gydytojas pasake "As repliu naudot nenoriu, vaziuojam geriau isoperuosiu". Del to esu labai patenkinta. Noreciau ir kitus vaikucius tik ten gimdyt smile.gif
O jums sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms, kas skaitet 4u.gif

Musu taip nelengvai pasaulin atejusi mergaite siandien jau perzenge kudikystes slenksti, net nesitiki, kad visa si istorija nutiko pries metus, atrodo lyg vakar wub.gif

Tokia graži- tik tu viena pasauly
Kaip nuostabu, kad atėjai pas mus
Maža dukryte, lai šis gyvenimas po saule
Bus palydėtas spindinčiu taku!
Myliu tave
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai šilta, graudi istorija.. 4u.gif
Atsakyti
Lb grazi ir silta istorija,o kiek kanciu patyrete.Aukit sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
Ojei, kiek prisikentėjai verysad.gif 4u.gif
Bet svarbiausia graži ir laiminga pabaiga smile.gif 4u.gif

Kaip gražiai aprašyta istorija wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinna: 27 kovo 2012 - 18:11
Lotyna, skaiciau Tavo gimdymo istorija, kurios baigtis labai panasi i manaja. Tik pas mane placenta pati atsidalino, tai nereikejo tiek 'mesineti', o ir vaikeli susikaupus stumiau ir padejau 'israuti'... Labai skaudu savo ka tik gimusi vaikeli matyti su melynemis...bet tuo metu tik dekojau Dievuliui, kad laimingai viskas baigesi. Tad Tavo patirtas skausmas ir isgastis man toks nesvetimas. Viskas begant laikui pasimirsta ir tie gimdymo skausmai atrodo toks menkniekis kai i rankas iduodamas toks turtas wub.gif 4u.gif
Sveikatos ir graziu dienu mazajai mergytei, o mamytei kuo daugiau dziaugsmingu akimirku 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visos kančios užsimiršta, lieka tik didelis džiaugsmas. Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
kokia jautri istorija aukit sveikos ir grazutes 4u.gif
Atsakyti