Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

Oi, internetas mano kantrybę baigia. Tikiuosi ryt susitvarkys ir viską rodys.
Bandau dar apšviesto smėlio skulptūrų parko foto įdėti.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oddity: 10 liepos 2012 - 21:02
QUOTE(Elise @ 2012 07 11, 09:30)
Smelio skulpturu nuotraukos tai wau!!  wub.gif

Kaip visada belieka apgailestauti, kad nuotraukos (ypač smėlio skulptūrų) neperteikia nei 50proc viso vaizdo, efekto, grožio ir t.t.
Gyvai tikrai wau buvo...
Atsakyti
Labas,

dar informacijos keliaujančioms 4u.gif
Jei jus domina ne gulinėjimas pliaže, o norėtumėtw pakeliauti po kalnus Peneda Geres nacionalinis parkas tikrai puiki vienta. Ira jame yra daugybė auto ar peščiųjų maršutų, nuo visai paprastų ir trumpų, iki ilgų ir reikalaujančių fizinių pastangų:
user posted image
user posted image
user posted image

Tiesa mes susiradom ir šį namuką:
user posted image
Šiaip dėl jo įveikti didelį atstumą neverta, bet jei važiuosit pro šalį užsukti visai įdomu 4u.gif
Atsakyti
Oddity,

labai ačiū už informaciją(ji šiek tiek "sausoka", bet pakankamai išsami )biggrin.gif 4u.gif . Labai džiaugiuosi, kad aplankėte Portugaliją, kuo toliau tuo labiau man ji pradeda patikti, o jau vandenynas kaip traukia ax.gif
Jūsų nuotraukos tikrai labai gražios, tik esi labai savikritiška, jei galima, įdėk kuo daugiau...čia taip gražu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2012 07 11, 10:00)
Labas,

dar informacijos keliaujančioms  4u.gif
Jei jus domina ne gulinėjimas pliaže, o norėtumėtw pakeliauti po kalnus Peneda Geres nacionalinis parkas tikrai puiki vienta.

Labas, gal jūs buvot nukeliavę nuo Porto į viršų iki sienos su Ispanija pakrante. Įdomu, kiek laiko užimtų neskubant?
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2012 07 11, 09:54)
Labas, gal jūs buvot nukeliavę nuo Porto į viršų iki sienos su Ispanija pakrante. Įdomu, kiek laiko užimtų neskubant?

Ne nebuvau. Po Peneda Geres keliavome šiek tiek kitoje pusėje Tarp Geres ir Outeira 4u.gif
Bet visažinis google.maps. rašo, kad tarp Porto ir Vigo miestelio esančio Ispanijoje, greta sienos yra 152 km, ir 1 val. 30 min mokamais keliais. Jei tikrai važiuosit mokamais nukaksit greičiau ax.gif
Nemokamais kilometražas beveik toks pats: 157 km, bet kelio 2 val. 30 min. Nemokamais net ir lekiant labai daug sutaupyte, manau, nepavyks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2012 07 11, 12:30)
Merci 4u.gif
Taip ir galvojau, tiesiog grįžti pakrante vistiek labiau norėtųsi. Ir nakvynei sustoti kokiame kaimelyje prie vandenyno. Būsim rugsėjo pabaigoje.

Nežinau jūsų pomėgių, bet mums ir nakvynė kaimelyje kalnuose labai patiko. Kalnuose ir žmonės ir turistai kitokie.
Atsakyti
kol neperskaiciau visu esamu temu apie POrtugalija, gal kuri trumpai pasakysit kokiu oru tiketis spalio viduryje? skrendam i Faro ir iki POrto planuojam, tai siek tiek siaurine Portugalijos dalis neramina....
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2012 07 11, 16:31)
kol neperskaiciau visu esamu temu apie POrtugalija, gal kuri trumpai pasakysit kokiu oru tiketis  spalio viduryje? skrendam i Faro ir iki POrto planuojam, tai siek tiek siaurine Portugalijos dalis neramina....

Kiek žiūrėdavau prognozes, tai šiaurėje visada būdavo vos vos vėsiau nei pietuose, bet pakankamai karšta, kad pavėsiais vaikščioti (čia aišku vasarą).
Manau, kad spalis bus tikrai puikus orų prasme, nes ir pas mus Lt labai gražūs orai dar būna. Casa lapkritį buvo ir kartais iki trumpų rankovių išsirengdavo thumbup.gif Taigi nemanau, kad verta pergyventi dėl oro.
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 07 11, 15:45)
Casa lapkritį buvo ir kartais iki trumpų rankovių išsirengdavo thumbup.gif Taigi nemanau, kad verta pergyventi dėl oro.

Ir net issimaudziau. biggrin.gif Lapkriti.

Antra karta keliavom spalio antroje puseje, pietuose oras buvo puikus, vasariskas, o siaureje (Porte) kiek vesiau (gal kokie 20-21, jau nepamenu), apsiniauke, bet vanduo Atlante siltutelis.Maudemes visi kasdien.

Bet gal pasiseke su orais. g.gif

Kiek daug as dar PT nemaciau...Noriu ten trecia karta. ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors susidurete su paso galiojimo terminu skrendant i Portugalija. Skrendu rugsejo viduryje, pasas galioja iki 2013 m vasario 7 d. Ar neturesiu problemu? Durniausia kad bilietai jau nupirkti. URM mane patikino, kad skrendant i sia sali pakanka 3 menesiu paso galiojimo bet visvien neramu unsure.gif Jeigu sekmingai/nesekmingai skridote su pasu "ant ribos", pasidalinkite, butu aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NOTA BENE: 07 rugpjūčio 2012 - 15:42
QUOTE(NOTA BENE @ 2012 08 07, 16:41)
Gal kas nors susidurete su paso galiojimo terminu skrendant i Portugalija. Skrendu rugsejo viduryje, pasas galioja iki 2013 m vasario 7 d. Ar neturesiu problemu? Durniausia kad bilietai jau nupirkti. URM mane patikino, kad skrendant i sia sali pakanka 3 menesiu paso galiojimo bet visvien neramu  unsure.gif Jeigu sekmingai/nesekmingai skridote su pasu "ant ribos", pasidalinkite, butu aciu.


o kodėl nenorite tiesiog pasikeisti paso? laiko juk dar yra. ar keičia tik tada, kai galiojimas baigiasi?
Atsakyti