Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

QUOTE(kosemanai @ 2012 02 09, 20:51)
Taip, prolaktinas turi kilti, bet kad pas mane jis perkope visas ribas 9200 o dar tik antras trimestras  unsure.gif
čia normos:
I trimestras 190-4050 mU/l
II trimestras 950-5640 mU/l
III trimestras 1100-7400 mU/l

g.gif o tai gydytojai taip nieko ir nesako doh.gif .o kas blogo jei tas prolaktinas didesnis nestumo metu blush2.gif
Atsakyti
As kaip suprantu vaikuciui nekenkia, bet man paciai negerai, nes vadinasi augliukas ataugineja, nes ir akiplotis pakites. Bromokriptinas kaip ir mazins jo augima
Atsakyti
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 09, 19:51)
Taip, prolaktinas turi kilti, bet kad pas mane jis perkope visas ribas 9200 o dar tik antras trimestras  unsure.gif
čia normos:
I trimestras 190-4050 mU/l
II trimestras 950-5640 mU/l
III trimestras 1100-7400 mU/l


Per nestuke.gif man gydytojas sake, kad kraujo tyrimas niekinis, stebeti akiploti liepe.
QUOTE(kosemanai @ 2012 02 09, 20:44)
As kaip suprantu vaikuciui nekenkia, bet man paciai negerai, nes vadinasi augliukas ataugineja, nes ir akiplotis pakites. Bromokriptinas kaip ir mazins jo augima

O kaip jis kinta? ka jauti? kaip tai atrodo?

Tikekis , kad neataugineja sad.gif Jergau, operacija veltui butu sad.gif Juk viskas pavyko, nu gal neataugineja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 02 09, 22:12)

O kaip jis kinta? ka jauti? kaip tai atrodo?

Tikekis , kad neataugineja sad.gif Jergau, operacija veltui butu sad.gif Juk viskas pavyko, nu gal neataugineja  unsure.gif


Akiplotis pas mane susiaurėjęs iš šonų, pati aš nelabai ką jaučiu gal siek tiek mažiau matau nosi kai žiūriu tiesiai biggrin.gif O akiplotį tikrinau praeitą savaitę. Tyrimas atliekamas skirtingai, skirtingose poliklinikose. Kauno klinikose tikrino su senu aparatu kai reikia su viena akim žiureti tiesiai ir tiesiog vedžioja švieselę ir reikia pasakyti nuo kurio momento pradedi ją matyti ir kai baigi. O savo poliklinikoje tai dariausi su nauju aparatu jis manau nustato tiksliau nes ten ta svieselė ne šviečia nuolat o karts nuo karto įsižiebia skirtinguose vietose ir tiesiog reikia spaudžioti pultelį.

Tikiuosi kad neataugs, nors kai pastojau tai man sakė, kad yra didelė tikimybė, kad atsinaujins viskas
Atsakyti
Nu man irgi sakė, kad per nėštumą PRL darytis net neverta g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ziuriu tema apmirus, ar nera mergaiciu gerianciu bromkriptina g.gif
Deja deja ir man ta bruda paskyre.Kaip bijau pasiskaicius ta salutini poveiki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 03 31, 20:33)
Sveikos  4u.gif  Ziuriu tema apmirus, ar nera mergaiciu gerianciu bromkriptina  g.gif
Deja deja ir man ta bruda paskyre.Kaip bijau pasiskaicius ta salutini poveiki  doh.gif

Geriančių bromkriptiną yra nemažai, bet turinčių diagnozę prolaktinoma tai mažiau 4u.gif
Kokia tavo istorija?
Nesibaimink iš anksto irnesakyk.gif Gal tau viskas bus ok mirksiukas.gif


kosemanai, kaip tau sekasi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maika: 31 kovo 2012 - 20:23
QUOTE(maika @ 2012 03 31, 21:22)
kosemanai, kaip tau sekasi?  4u.gif


aha ir as atejau pasmalsaut kaip musu kosemanams sekasi , kai pasiziuriu kokie jie dideli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 03 31, 20:22)
Geriančių bromkriptiną yra nemažai, bet turinčių diagnozę prolaktinoma tai mažiau  4u.gif
Kokia tavo istorija?
Nesibaimink iš anksto  irnesakyk.gif Gal tau viskas bus ok  mirksiukas.gif
kosemanai, kaip tau sekasi?  4u.gif

Na mano diagnoze hipofizes mikroadenoma 3x2mm.Sunkiai sekasi pastot, o jei pastoju ankstyvas persileidimas.Tai pradejom tyrimus daryt.Pas genetikus.Vyra tyrem.AFS -buvo neigiamas, bet aspirina paskyre gert.Su skydliauke viskas gerai.Kiti hormonai normose, O va prolaktinas pakiles-746.Paskyre magnetini rezonansa ir rado doh.gif Dar pakartotinai paeme krauja prolaktinui.Ketvirtadieni rezultatai.
Paskyre ta slykstuka vaista.Tai kaip matau daugumai ne kas nuo jo.Va man toks kvailas klausimas iskilo del jo vartojimo ir alkoholio taures blush2.gif Nusimato iv baliuku, tai net nezinau kaip cia....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Turiu ir aš problemų su prolaktinu. Nuolat n metų gerdavau brompkriptiną po vieną tabletę prieš miegą, buvo endokrinoologė prieš n metų paskyrusi. Reziume - kol geriu, tol prolaktinas normoj, bet jei negeriu - sukyla. taip ir žaidžiu ištisai. Dabar nusprendžiau rimčiau išsitirti. Vietinė endokrinologė davė siuntimą pasidaryti magnetinį rez. bei kitą siuntimą į Kauno klinikas pas endokrinologą. Bėda ta, kad nežinau pas ką registruotis g.gif Ir eilės ten labai ilgai reikia laukti ?
Be to, noriu paklausti, gal kuri esat susidūrusi su gydytoju V. Šidlausku. Klausiu dėl to, kad šis gydytojas atvažiuoja į miūsų miestą balandžio viduryj. Nereikėtų tuomet vykti į Kauną. g.gif

Nuo bromkr jokių pašalinių pojūčių nejaučiu. Man jis kaip vitaminas pasidarė rolleyes.gif
Diagnozės tikslios nežinau, ant vieno siuntimo parašė - prolaktinoma, o ant kito - hyperprolaktinemija.

Antras mėnuo nebegeriu bromkr, tai iškart jaučiu ovuliaciją ir folikulus augant. Ko geriant labai retai būdavo.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2012 03 31, 21:48)
Va man toks kvailas klausimas iskilo del jo vartojimo ir alkoholio taures  blush2.gif Nusimato iv baliuku, tai net nezinau kaip cia....

Man tik pirmą rytą buvo prastai nuo jo - gal kad per staigiai pašokau iš lovos. Dar buvo blogai kai alkoholio taip rimčiau nei taurė vyno pavartojau hihihi.gif Tai dabar žinau arba alkoholis, arba tabletė (nu taip būna kartą-du per metus) rolleyes.gif O nuo taurės vyno nieko nebus irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, as su savo prolaktinu irgi kovoju. Trumpai: kai nepavyko pastoti pasidariau tyrimus PRL buvo virs 1200. Tada paskyre gerto po 1 tabletyte bromokriptino. Nusipirkau, geriu, bet panorau suzinoti priezastis del ko kyla. Taigi prasidejo keliones po gydytojus. Esme, kad niekas man nedaro siuntimo MRT. KMUKe endokrinologe liepe nutraukti bromokriptino gerima, nes nemato poreikio man jo gerti, nes vien tai kad tik padidejes prolaktinas man prolaktinomos diagnozuoti negali. Tipo gali buti dar ir su ginekologinem bedom susije..
Tai va nebegeriu as to bromokriptino, bet pradejo labai svaigti galva.. Ar jums mergytes yra taip buve, kad jei pajauciat kad kyla PRL kad svaigtu galva?
Reikes vel pasitikrinti tyrimus jauciu, kad bus uzkile virs normu. Radvile man kaip tik atvirksciai, kai nustojau gerti br, tai nustojau jausti foliu augima ir O. doh.gif
Atsakyti