
QUOTE(katilina @ 2011 03 30, 23:23)
Man fantastika visai patinka, nors nelabai daug jos skaitau ir žinau. Dažniausiai kai atsitiktinai pakliūna į rankas, specialiai perku tik Bradbury knygas. Nors nežinau, apie kokią fantastiką tu kalbi, aš tai ją sau skirstau į "kosminę" (kur keliaujama už žemės ribų, pvz, Eridano serija arba tas pats Bradbury) ir "nekosminę" (koks nors Kingas, Tolkienas, Murakamis, visos "vampyriškos" knygos).
Man patinka visa fantastika


Bradbury aš myliu

QUOTE(daite @ 2011 03 30, 23:24)
čia jau seniai išleista serija, tik nebuvau jos skaičiusi. Simonas R. Grynas "Sėlinanti mirtis", "Sukilimas", "Karas", "Garbės kaina", "Lemtis" - bent jau tiek leituviškai išleista. Jis dar parašė Hauko ir Fišer seriją, yra 6 knygos lietuvių kalba, gal teko skaityti ? Skaičiau kažkur, gal skaityt.lt., kad Detstalkeris buvo sugalvotas "kaip mokslinės fantastikos labiausiai nuvalkiotų klišių enciklopedija" (tikrai yra recenzija skaityta.lt.
http://www.skaityta....linanti-mirtis-
Kaip ten bebūtų, kaifuoju

QUOTE(sphinx @ 2011 03 31, 09:35)
* Įdomu įdomu, prašom rašyt - žinosim ar įtraukt ją į savo begalinį skaitytinų knygų sąrašą
** Iš tikrųjų nieko visai, tik aš kažkokia apsnūdusi ją skaičiau, tai tokia plaukiojanti man ta knyga
*

**

QUOTE(Masako @ 2011 03 31, 09:39)
Perskaiciau apie 150 psl. Istorikes. Nu, zinokit, man nuobodu (guma tempiama kaip meksikietiskuose serialuose), nebaisu, neitriguoja; net svarstau, ar testi toliau? Ingenai, ar dar bus koks kablys, ar jei pradzia nedomina, neverta laukti stebuklo?
Manęs asmeniškai "Istorikė" taip ir nesužavėjo, nors sugebėjau ją perskaityti. Nebesikankink

QUOTE(luiziana @ 2011 03 31, 11:08)
Joo jo,man ir paciai atrodo,kad butent sias dvi turiu,bet dabar savo atmintim visai nebepasitikiu,buna,kad pamirstu kur einu ir ko norejau,tai ka ten prisimint ka turiu is seniau
tikiuosi po nestumo atmintis griz i pradine padeti,neliksiu tokia uzuomarsa
Tikrai atsimenu,kad turiu jo knyga melynuju skrituliu zmogus,nes ja vienintele kol kas ir skaiciau,paskui pamenu patiko ir susizvejojau dar kelias,bet kokias


Tikiuosi, kad atmintis atsistatys


QUOTE(sphinx @ 2011 03 31, 12:03)
Na štai ir aš su savo paklode
Katherine Neville Aštuoni. Tiesą sakant, ši knyga mano šių metų pirmas graužtukas...
Linn Ullmann "Kai esu pas tave".
Haruki Murakami "Mylimoji Sputnik".
Richard Yates "Nerimo dienos".
Katherine Neville Aštuoni. Tiesą sakant, ši knyga mano šių metų pirmas graužtukas...
Linn Ullmann "Kai esu pas tave".
Haruki Murakami "Mylimoji Sputnik".
Richard Yates "Nerimo dienos".
Super paklodė

O man Neville "Aštuoni" labai patiko. Viena įsimintinesnių panašaus žanro knygų, sakyčiau.
Dėl "Kai esu pas tave", "Mylimoji Sputnik", "Nerimo dienų" visai sutinku su tavimi


QUOTE(Ingėnas @ 2011 03 31, 19:29)
*Paprastai man knygų, kurias skaitydama įsibaiminčiau, lyg ir nebūna. Bent jau tokių neatsimenu (per pastaruosius 3 metus ši pirmoji ir kol kas vienintelė). O Kingą jau seniai seniai skaičiau
Bet kiekvienam savo. Kaip vienam kažkoks stilius, knyga patinka ar nepatinka, taip ir su baimėm. Galbūt ši knyga užgriebė man už jautriausios vietos
Kiek pamenu iš žiūrėtų siaubo filmų, man baisiausi su visokiais Antikristais, Egzocistais, na Drakulomis ir pan. Arba tie, kur groja šiurpą varanti muzika (tada man nebereikia nė siaubų matyti).


* Jeigu tave "Istorikė" taip išgąsdino, tai rekomenduoju paskaityti Kingo "Zalės valdą". Vis dar prisimenu, kaip man baisu buvo.
O siaubiakų aš dėl tos šiurpą varančios muzikos ir negaliu žiūrėti

QUOTE(katilina @ 2011 03 31, 20:34)
John Wyndham "Trifidų dienos"[/color]
Pirmų dviejų pristatyti, manau, nereikia. Trečioji- fantastikos knyga. Apie tai, kaip žmones ištinka kai kas baisaus, o žemę užvaldo tokie augalai- trifidai, ir tenka su jais kovoti. Skamba gal ir nekaip, bet man ši knyga labai patiko, o ir laikoma ji beveik fantastikos klasika. Visos knygos ne pačių naujausių leidimų, bet neatrodo, kad būtų skaitytos. Ar bus norinčių?
Norėjau "Trifidų dienų", bet jau nespėjau

