Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 06, 14:37)
kazkada eurokos buvau nusipirkusi varnalesu aliejaus, su kazkokiu kitokiu aliejumi misinio, rusiskas, pigus tas butelaitis buvo, apie 10lt kainavo, toks gelsvai rusvas plastikinis buteliukas... rasydavo ant pakuotes,kad laikyti pusvalandi pries plovima, taip ir darydavau, o karta nakciai palikau.... atsibudau, issidziovinau plaukus ir buvo wow... bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  glotnus, slidus, zvilgantys...eh, kad prisiminciau koks antrasis aliejus buvo  doh.gif  kad lt buciau, tai eurokos bent paieskoti galeciau, pasiklausineti  smile.gif


As turiu toki. "Sudetyje yra varnalesu, ricinos ir dilgeliu aliejaus, eterinio gvazdiku aliejaus ir vitamino E." 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 11 06, 17:38)

viena tokia plauku kaukia namine blush2.gif kaip reikejo tikrai padare stebukla



SVEIKOS 4u.gif

Galim konkreciau apie stebuklinga kauke? Man verkaint reikia plaukams kaukiu.... plaukai sausi, dazomi sviesiai 10 metu....

AKCIJA 3 ALIEJAMS, gal ka sudomins:
(mastau ar paciai pirkt, kur juos geriausiai tept)
http://beta.lt/klaip...mpaign=kartu.lt
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 12, 13:15)
SVEIKOS 4u.gif

Galim konkreciau apie stebuklinga kauke? Man verkaint reikia plaukams kaukiu.... plaukai sausi, dazomi sviesiai 10 metu....

AKCIJA 3 ALIEJAMS, gal ka sudomins:
(mastau ar paciai pirkt, kur juos geriausiai tept)
http://beta.lt/klaip...mpaign=kartu.lt

kažin, čia rafinuoti ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 11 06, 12:52)
plaukams vienareiksmiskai-arganu wub.gif

Tiek jis isgirtas, teks pirkt. O kur geriausiai, patikimiausiai?
Galvoju cia:
http://www.aromanatu...ia-spinosa.html
(bet dadejus siuntima, vel isbrangs)

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 11 06, 14:00)
Na man argano aliejus plaukams tai brangokas g.gif 

Bet jei jis tikrai gera ir po puse bonkes juk nepilsi ant galvos, gal verta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 12, 14:37)
Tiek jis isgirtas, teks pirkt. O kur geriausiai, patikimiausiai?
Galvoju cia:
http://www.aromanatu...ia-spinosa.html
(bet dadejus siuntima, vel isbrangs)
Bet jei jis tikrai gera ir po puse bonkes juk nepilsi ant galvos, gal verta  ax.gif


Na jei tikrai jaustumėt skirtumą tarp jo ir kitų aliejų, tai valio:) bet aš tai tikrai nejaučiu jokio skirtumo. Man ar argano aliejus, ar kokių alyvuogių - plaukams efektas lygiai toks pats. aš už tai ir sakau, kad man tada per brangu tept arganą ant plaukų, kai su pigesniu tokią pačią naudą gaunu:)
bet gal jums bus kitaip:)
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 11 12, 14:15)
SVEIKOS 4u.gif

Galim konkreciau apie stebuklinga kauke? Man verkaint reikia plaukams kaukiu.... plaukai sausi, dazomi sviesiai 10 metu....

AKCIJA 3 ALIEJAMS, gal ka sudomins:
(mastau ar paciai pirkt, kur juos geriausiai tept)
http://beta.lt/klaip...mpaign=kartu.lt

parasysiu truputi veliau blush2.gif
as cia del tos akcijos doh.gif blin nusipirkau kaip buvo kita akcija per kiauletaupykle doh.gif
makadamiju aliejaus vos vos kazkoks kvapas -nors esu turejus is akomos tai kvapas buvo wub.gif tikrai labai uzuodziamas ax.gif
avokado alieju atidarius ir pauoscius pirmas kvapas kaip kad acto trenkia paskuj jau kazkas kaip ir avokado -ir lyginu su akomos g.gif

nezinau sitie du aliejai man labai itartini g.gif gal reikes uzklausti pardavejos
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 11 12, 16:06)
parasysiu truputi veliau  blush2.gif
as cia del tos akcijos doh.gif blin nusipirkau kaip buvo kita akcija per kiauletaupykle doh.gif
makadamiju aliejaus vos vos kazkoks kvapas -nors esu turejus is akomos tai kvapas buvo wub.gif tikrai labai uzuodziamas ax.gif
avokado alieju atidarius ir pauoscius pirmas kvapas kaip kad acto trenkia paskuj jau kazkas kaip ir avokado -ir lyginu su akomos g.gif

nezinau sitie du aliejai man labai itartini  g.gif gal reikes uzklausti pardavejos


Jūs vien į "normalią" kainą pažiūrėkite biggrin.gif Manau, čia klausimų dėl rafinuotumo net neturėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 11 12, 16:22)
Jūs vien į "normalią" kainą pažiūrėkite  biggrin.gif Manau, čia klausimų dėl rafinuotumo net neturėtų būti  mirksiukas.gif

kazkiek internetiskai pazystu ta pardaveja tai kazkaip neabejojau dar to naturalumo verysad.gif bet tie du aliejai taip susuko smegemis doh.gif
Atsakyti
tik nepatingek kas pora savaiciu, na pora menesi paeksperimentuok tikrai nepakenksi
juoda duona geriau pluta uzpilk virintu vandeniu ir pasidaryt tokia kose gali rozmarino eterinio ar kito kuris tinka labiau plaukams kokia 10lasu ilasinti ir ta kosia visa galva ,saknis isitepk,ant virsaus maiseli uzsidek ,dar gali ir rankšluostėli,buk taip na bent jau valanda,as tai kaip kada ir puse dienos pravaikstau paskuj isiplauni kaip ir visada ta diena tai plaukai duona kvepia kad ir kokio kvapo sampunu plautum galva


atkeliu savo zinute rasyta kitus blush2.gif man tai tikrai labai padejo sita kauke ir dabar vis prisiminus pasidarau ax.gif plaukai pas mane dazniausiai buna i kuoda susukti nes labai nervina kaip lenda prie veido doh.gif ,tai kas pamato palaidais, visalaika uzduoda klausima ar prisiauginau lotuliukas.gif nes pries kelis metus buvo labai labai trumpi ax.gif dabar kaip ir iki juosmens ax.gif
Atsakyti
kazin ar ta kauke su duona tinka sviesiems plaukams g.gif gal kuri bandete?
Atsakyti
o koks tiksliai poveikis tos duonos kaukes-skatina plauku augima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 12, 17:03)
kazin ar ta kauke su duona tinka sviesiems plaukams g.gif  gal kuri bandete?

man sita kauke rekomendavo mokytoja viena, kuri per nestuma beveik tapo plika verysad.gif ji buvo labai sviesi naturaliai ax.gif tai jei pasakodavo kad kas savaite darosi sau ta kauke tai gal ir netamsindavo sviesiu jos plauku g.gif neturiu galimybes paklausti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2011 11 12, 17:10)
o koks tiksliai poveikis tos duonos kaukes-skatina plauku augima?  g.gif

manau kad visu kaukiu tikslas skatinti plauku augima,stabdyti slinkima g.gif
Atsakyti