Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

man iki juosmens truksta kokiu 5-8 cm, tai reikes pabandyti su ta duona pazaisti, beje, lengvai issiplauna po to?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 12, 17:52)
man iki juosmens truksta kokiu 5-8 cm, tai reikes pabandyti su ta duona pazaisti, beje, lengvai issiplauna po to?

kaip cia pasakius g.gif po kranu skalauni ,skalauni,duona krenta ,kmynai krenta lotuliukas.gif paskuj su sampunu plaunu ax.gif nesu plovus su kokiu tai gasulo moliu tai neturiu su kuo palyginti g.gif gal sunkumas tas , kol ta duona is plauku nuplauni po tekanciu vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
pričiom duonos kaukė ir natūralūs aliejai? nedarykim košės iš temų
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 12, 21:15)
pričiom duonos kaukė ir natūralūs aliejai? nedarykim košės iš temų

atsiprasau 4u.gif
nepriciop ta duona prie aliejaus atlikit savo darba ir nebus koses tamoj 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2011 11 10, 11:44)
As turiu toki. "Sudetyje yra varnalesu, ricinos ir dilgeliu aliejaus, eterinio gvazdiku aliejaus ir vitamino E."  4u.gif



tikrai toki? kaip jis vadinasi? gal fotke buteliuko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 14, 21:07)
tikrai toki? kaip jis vadinasi? gal fotke buteliuko? blush2.gif


Nors ne manęs klausiate, bet aš irgi tokį turiu ir galiu atsakyti 4u.gif
Atrodo šitaip mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cupcake @ 2011 11 15, 23:46)
Nors ne manęs klausiate, bet aš irgi tokį turiu ir galiu atsakyti 4u.gif
Atrodo šitaip mirksiukas.gif

user posted image


Taip, buten toks ir pas mane smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cupcake @ 2011 11 15, 23:46)
Nors ne manęs klausiate, bet aš irgi tokį turiu ir galiu atsakyti 4u.gif
Atrodo šitaip mirksiukas.gif

user posted image



QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2011 11 16, 11:45)
Taip, buten toks ir pas mane  smile.gif  drinks_cheers.gif



nope, maniskis buvo kitokiame buteliuke, bet gal tiesiog pakuote pakeite? g.gif ir dabar tokioje pardavineja.

O kaip jums poveikis? kaip naudojate?
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 16, 12:10)
O kaip jums poveikis? kaip naudojate?


Naudoju kaip instrukcijoje parasyta, pries plovima istepu, uzsidedu ranksluosti. Bet as alieju poveikio nepastebiu plaukams, ar daryciausi su situo, ar siaip koki alieju (avokadu, makadamiju, sezamu, kokosu..) uzsitepciau ant plauku pries plovima g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 10 31, 08:59)
O kuriu produktu kokybe geresne? Sapote, Emu KN neturi  g.gif

Taukmedzio sviestas , mangu sviestas ir kokosu aliejus tikrai labiau patiko,nei KN.
Kokosu sviestas pirktas cleopatroj tai man labiausias is visu bandytu .

Atsakyti
Neatsidziaugiu naturaliu nerafinuotu kokosu aliejumi - ir kvepia skaniai, ir siaip maloniai slidus - ir kunui, ir plaukams smile.gif Vis gal maziau tos visos chemijos.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 06, 11:16)
sveikos, as sunkiai gaudausi alieju poveikyje, o daugumos panasus, bent kas liecia plauku prieziura , tad pasimeciau... blink.gif  mano plaukai sviesinti, labai sausi, labai siausiasi, veliasi, puciasi  g.gif

koks aliejus labiausiai tiktu? kad glotnintu plauka, drekintu  g.gif kazkaip meciausi tarp kanapiu ir jojobos, bet kaip ten istiesu? g.gif

mano plaukai tokie patys kaip tavo, kokosu aliejus man tikrai netiko, plaukai net siurkstus buvo, bet uztat pleiskanas man isnaikina ax.gif
ilga laika tepiau viena alyvuokgiu al. - jokio stebuklo, poto viena arganu al. - na ir nieko stebuklingo, paskutini kart pries kelias dienas sumiksavau ka turiu - arganu+alyvuogiu+jojobos mazdaug lygiom dalim, laikau maisiuka uzsidejusi apie pora vlaandu pries plovima, paskutini kart isvis nutariau tik sampuna ( ne naturalus, o Loreal) naudoti, jokiu kaukiu, balzamu ir pan. ir super nustebinta likau - plaukai tikrai maziau puciasi, svelnumas neispasakytas, nesivelia visai, siandien antra karta ploviau galva velgi tik su sampunu, pries tai jokiais aliejais netepiau, galvoju tik pries kelias dienas gi tepiau, na ir plaukas vis dar atrodo paveiktas alieju bigsmile.gif aisku, silpnas jis atrodo, ko noret, bet bent jau jauciasi tai tikrai kitiap jie mirksiukas.gif
Papildyta:
na ir dar, pasiskaicius Vitulkos recepto, susimaisiau vakar jojobos al.+ salieru ea demems likusioms po aknes, gavosi taip kad isistepiau visusu zandus, nes pavieniui ant demiu tepti neimanoma, jos visur.
Tik siandien is tikruju psiskaiciau apie ta jojobos al. ir ko poveiki blush2.gif atsikeliau ryte su gerokai skaistesniu veidu, ir rausvos demes, kurios susidariusios dar visai neseniai, po naujausios spuogu partijos, buvo tikrai maziau ryskesnes... tikrai nesitikeju tokio rezultato,ti kidomu ar ilgam g.gif VITULKA tikrai sakai ir ilga laika naudojant poveikis otks pats?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kucci_kucci: 19 lapkričio 2011 - 18:52