Įkraunama...
Įkraunama...

Esu ištekėjus, bet turiu pastovų meilužį seksui

Ką gi mielos merginos ir gerbiami vyrai, Sveiki dar kartą mirksiukas.gif ,
Skelbiu naują temą. Norėčiau sužinot nuomonę iš merginų ir moterų, kurios gyvena dvigubą gyvenimą, t.y. turi ir teisėtą vyrą ir meilužį. Kaip sekasi susigyvent su tuo dvigubu gyvenimu? Kaip sekasi nuslėpt nuo vyro? Galų gale kokios perspektyvos tokio dvigubo gyvenimo?
Kaip mes jaučiamės būdamos blogos mergaitės ir kiek saldus tas nuodėmingas gyvenimas?
Tik labai paprašysiu būt tolerantiškoms, neįžeidinėt viena kitos ir nedaryt bobų turgaus, jeigu galima doh.gif .
Laukiu ir vyrų nuomonės šiuo ganėtinai kebliu reikalu. Ką jie galvoja apie tokias neištikimąsias?
Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džuljana: 29 kovo 2011 - 16:36
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 17:31)
Ką gi mielos merginos ir gerbiami vyrai, Sveiki dar kartą mirksiukas.gif ,
Skelbiu naują temą. Norėčiau sužinot nuomonę iš merginų ir moterų, kurios gyvena dvigubą gyvenimą, t.y. turi ir teisėtą vyrą ir meilužį. Kaip sekasi susigyvent su tuo dvigubu gyvenimu? Kaip sekasi nuslėpt nuo vyro? Galų gale kokios perspektyvos tokio dvigubo gyvenimo?
Kaip mes jaučiamės būdamos blogos mergaitės ir kiek saldus tas nuodėmingas gyvenimas?
Tik labai paprašysiu būt tolerantiškoms, neįžeidinėt viena kitos ir nedaryt bobų turgaus, jeigu galima doh.gif .
Laukiu ir vyrų nuomonės šiuo ganėtinai kebliu reikalu. Ką jie galvoja apie tokias neištikimąsias?
Iš anksto dėkoju 4u.gif


O jei tokio gyvenio negyvena ar pasisakyt galima? smile.gif

Pas mane tokia situacija, kad galejau ieskoti tokio varianto, bet pasirinkau kitoki. Na, nesinori man to dvigubo gyvenimo... Su vienu vyru problemu uztenka, na, o jiegu jie du... doh.gif
Gerai, jei vyras pakankamai tupas, o meiluzis protingas...
O kaip santykiai su vyru? Kaip sutarti sekasi siaip? Realiai, jeigu niekas kas nereikia nieko nezino, gal ir imanoma, bet toks gyvenimo budasvisteik yra laikinas, nes kazkas kakur islis arba kazkurio prades nebetenkint esama padetis.
Atsakyti
Pasisakyti galima ir neturinčioms, bet gal būt galvojančioms apie tai arba einančioms ta linkme. Esmė tame, kad noriu, kad nebijotų pasisakyti ir tos, kurios taip gyvena, Kad nebūtų užsipultos ir išvadintos K.
Aš viena iš tokių esu. Man dėl to gėda, bet taip yra. Kitą savaitę išvažiuojam su meilužiu į savaitinę komandiruotę, po kurios gal būt bandysiu viską baigt. Nežinau, kaip man seksis, bet jau pavargau nuo visko. Pavargau meluot, apsimetinėt.....
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 17:31)
Ką gi mielos merginos ir gerbiami vyrai, Sveiki dar kartą mirksiukas.gif ,
Skelbiu naują temą. Norėčiau sužinot nuomonę iš merginų ir moterų, kurios gyvena dvigubą gyvenimą, t.y. turi ir teisėtą vyrą ir meilužį. Kaip sekasi susigyvent su tuo dvigubu gyvenimu? Kaip sekasi nuslėpt nuo vyro? Galų gale kokios perspektyvos tokio dvigubo gyvenimo?
Kaip mes jaučiamės būdamos blogos mergaitės ir kiek saldus tas nuodėmingas gyvenimas?
Tik labai paprašysiu būt tolerantiškoms, neįžeidinėt viena kitos ir nedaryt bobų turgaus, jeigu galima doh.gif .
Laukiu ir vyrų nuomonės šiuo ganėtinai kebliu reikalu. Ką jie galvoja apie tokias neištikimąsias?
Iš anksto dėkoju 4u.gif

Teisėtas tas vyras ar neteisėtas - jokio tikro skirtumo nėra. Pats šliūbas tėra tik turtingų ir mandrių žmonių išmyslas, kurio gamta žmogui nepriskyrė. Jei turi vieną savą eržilą nuo seno ir dar vieną pagelbinį, arba kelis pagelbinius kai gamta duoda, tai koks čia dvigubas gyvenimas? Gyvenimas tiesiog iš natūros, nuo savo tikrų gamtinių šaknų, ir tiek. O kam slėpt reikia tai tuo labiau aš nesuprantu. Manau žmonės paprasti supratingi yra ir nieko nesušaudytų už tai kad klauso gamtos šauksmo. Nors pliurpt be reikalo, lįst žmonai į akis irgi nėr ko. Perspektyvos - nu ne mums spręst tokius dalykus... Kaip duos gamta, taip ir bus. Aš galvoju kad gali laisvai visi sugyvent tarpusavio draugystėj, nereik kariaut kaip krikščionys kariavo nuo seno dėl savo išmyslų doh.gif . Visi karai tik per mandrumą. Iš per gero gyvenimo kitaip sakant. Nuodėmingas gyvenimas tai būtų ėjimas prieš savo šaknis ir motinos gamtos šauksmą - jei tave pašaukė prie kažko, užkūrė subinę ir širdį, o tu neatsiliepei ir tą dovaną atmetei. O bažnyčios daugelis nuodėmių yra išgalvotos iš mandrumo, jos netikros, išskyrus nebent žudymą be reikalo, nemeilę artimui ir visa kita kas yra prieš gamtą. Taip besielgiantys žmonės ir yra blogiausi.
Jokio keblumo aš tokiame gyvenime nematau. Nesuprantu kiek gi dar gali žmonės draskytis be reikalo? g.gif Ar ne geriau būtų grįžti prie savo šaknų, priimti gamtos dovanas ir žmoniškai gyventi? Mes visi iš to paties molio, ir žmogus taip sutvertas kad turi dalintis. Ko vienas pagailėjo, kitas daugiau atseikės. Ko tu negalėjai duot kažkam, gal kažkas kitas duos. Tokia yra gamta, ir nereik čia prisigalvoti visokių baisybių 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:06)
Pasisakyti galima ir neturinčioms, bet gal būt galvojančioms apie tai arba einančioms ta linkme. Esmė tame, kad noriu, kad nebijotų pasisakyti ir tos, kurios taip gyvena, Kad nebūtų užsipultos ir išvadintos K.
Aš viena iš tokių esu. Man dėl to gėda, bet taip yra. Kitą savaitę išvažiuojam su meilužiu į savaitinę komandiruotę, po kurios gal būt bandysiu viską baigt. Nežinau, kaip man seksis, bet jau pavargau nuo visko. Pavargau meluot, apsimetinėt.....

gėda,pavargai ir tt bet vistiek taip gyveni?kodėl?
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2011 03 29, 17:11)
gėda,pavargai ir tt bet vistiek taip gyveni?kodėl?

Todėl, kad negaliu jam atsispirt. Užtenka jam prisiliest prie manęs ir aš kraustausi iš proto. Be to kasdien jį matau, kalbuosi, jis man šypsosi.....Paskutiniu metu kiekvieną dieną eidama į darbą galvoju, kad pasakysiu jam, kad viskas, bet....
Jis užkūręs manyje tokią ugnį, kurios negalvojau, kad kas gali kada nors užkurt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džuljana: 29 kovo 2011 - 17:16
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:15)
Todėl, kad negaliu jam atsispirt. Užtenka jam prisiliest prie manęs ir aš kraustausi iš proto. Be to kasdien jį matau, kalbuosi, jis man šypsosi.....Paskutiniu metu kiekvieną dieną eidama į darbą galvoju, kad pasakysiu jam, kad viskas, bet....
Jis užkūręs manyje tokią ugnį, kurios negalvojau, kad kas gali kada nors užkurt.

vyras jau neužkuria tokios ugnies? ax.gif

o tavo vyras nieko nepastebi kad tu kažką turi?nekyla jam jokių abejonių?kas būtų jei jis sužinotų?
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2011 03 29, 17:20)
vyras jau neužkuria tokios ugnies? ax.gif

o tavo vyras nieko nepastebi kad tu kažką turi?nekyla jam jokių abejonių?kas būtų jei jis sužinotų?

Jis per daug užimtas savimi, kad pastebėtų. Jis pas mane nepakartojamas sau ir kitoms.
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:06)
Pasisakyti galima ir neturinčioms, bet gal būt galvojančioms apie tai arba einančioms ta linkme. Esmė tame, kad noriu, kad nebijotų pasisakyti ir tos, kurios taip gyvena, Kad nebūtų užsipultos ir išvadintos K.
Aš viena iš tokių esu. Man dėl to gėda, bet taip yra. Kitą savaitę išvažiuojam su meilužiu į savaitinę komandiruotę, po kurios gal būt bandysiu viską baigt. Nežinau, kaip man seksis, bet jau pavargau nuo visko. Pavargau meluot, apsimetinėt.....


Na, nebent iseisi is darbo - tai vienintele reali iseitis.
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:06)
Pasisakyti galima ir neturinčioms, bet gal būt galvojančioms apie tai arba einančioms ta linkme. Esmė tame, kad noriu, kad nebijotų pasisakyti ir tos, kurios taip gyvena, Kad nebūtų užsipultos ir išvadintos K.
Aš viena iš tokių esu. Man dėl to gėda, bet taip yra. Kitą savaitę išvažiuojam su meilužiu į savaitinę komandiruotę, po kurios gal būt bandysiu viską baigt. Nežinau, kaip man seksis, bet jau pavargau nuo visko. Pavargau meluot, apsimetinėt.....

Ar tikrai geda?O nenoretum dar vieno meiluzio ax.gif ?

QUOTE(Boba2 @ 2011 03 29, 18:08)
Teisėtas tas vyras ar neteisėtas - jokio tikro skirtumo nėra. Pats šliūbas tėra tik turtingų ir mandrių žmonių išmyslas, kurio gamta žmogui nepriskyrė. Jei turi vieną savą eržilą nuo seno ir dar vieną pagelbinį, arba kelis pagelbinius kai gamta duoda, tai koks čia dvigubas gyvenimas? Gyvenimas tiesiog iš natūros, nuo savo tikrų gamtinių šaknų, ir tiek. O kam slėpt reikia tai tuo labiau aš nesuprantu. Manau žmonės paprasti supratingi yra ir nieko nesušaudytų už tai kad klauso gamtos šauksmo. Nors pliurpt be reikalo, lįst žmonai į akis irgi nėr ko. Perspektyvos - nu ne mums spręst tokius dalykus... Kaip duos gamta, taip ir bus. Aš galvoju kad gali laisvai visi sugyvent tarpusavio draugystėj, nereik kariaut kaip krikščionys kariavo nuo seno dėl savo išmyslų doh.gif . Visi karai tik per mandrumą. Iš per gero gyvenimo kitaip sakant. Nuodėmingas gyvenimas tai būtų ėjimas prieš savo šaknis ir motinos gamtos šauksmą - jei tave pašaukė prie kažko, užkūrė subinę ir širdį, o tu neatsiliepei ir tą dovaną atmetei. O bažnyčios daugelis nuodėmių yra išgalvotos iš mandrumo, jos netikros, išskyrus nebent žudymą be reikalo, nemeilę artimui ir visa kita kas yra prieš gamtą. Taip besielgiantys žmonės ir yra blogiausi.
  Jokio keblumo aš tokiame gyvenime nematau. Nesuprantu kiek gi dar gali žmonės draskytis be reikalo? g.gif  Ar ne geriau būtų grįžti prie savo šaknų, priimti gamtos dovanas ir žmoniškai gyventi? Mes visi iš to paties molio, ir žmogus taip sutvertas kad turi dalintis. Ko vienas pagailėjo, kitas daugiau atseikės. Ko tu negalėjai duot kažkam, gal kažkas kitas duos. Tokia yra gamta, ir nereik čia prisigalvoti visokių baisybių 4u.gif .

Kada baigsi apie ta gamtos sauksma doh.gif .Zmogui tam ir duotos smegenys,kad mastytu.O jei tu mastai tik apatine vieta,tai cia motina gamta ne prie ko lotuliukas.gif .
Mes is to paties molio,bet ne visi vienodi,kodel galvoji,kad visi turi apacia galvoti?As ziuriu nebeliko pas dauguma tokios vertybes,kaip -istikimybe....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia28: 29 kovo 2011 - 17:25
QUOTE(Luttuke @ 2011 03 29, 17:22)
Na, nebent iseisi is darbo - tai vienintele reali iseitis.

Iš darbo negaliu išeit. Per daug geras ir perspektyvos. Aš dabar greit ketinu laikytis auditorės atestaciją. Jis man kaip tik padeda tame.
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:24)
Iš darbo negaliu išeit. Per daug geras ir perspektyvos. Aš dabar greit ketinu laikytis auditorės atestaciją. Jis man kaip tik padeda tame.

Tokiu atveju,gali net negalvoti apie meiluzio palikima lotuliukas.gif
Atsakyti