Įkraunama...
Įkraunama...

Esu ištekėjus, bet turiu pastovų meilužį seksui

QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:21)
Jis per daug užimtas savimi, kad pastebėtų. Jis pas mane nepakartojamas sau ir kitoms.

nu kaip ir pusiausvyra-jis su kitom,tu su kitu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Kitokia28,2011 03 29, 17:24]
Ar tikrai geda?O nenoretum dar vieno meiluzio ax.gif ?

Prašiau juk be įžeidinėjimų ir pamokslų. Norit įžeidinėt paieškokit kitos temos ir kitos dalyvės, kur galėsit tai padaryt. O.k?
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:15)
Todėl, kad negaliu jam atsispirt.

tai ir "nekelk rankos pries save".. negali tai negali.. gyvenk kaip dabar iseina.. tuo labiau kad santykiai su vyru toli grazu ne idealus cool.gif suprasciau kad kazka reik daryti,jei su vyru viskas taptu gera.. o dabar jis savo gyvenima turi,tu-savo.. tai ir gyvenkit.. laikas pats sustatys viska i vietas.. apsitrinsit ir su tuo meiluziu ir pajusit kad laikas tarti ate.
Papildyta:
QUOTE(ulyja @ 2011 03 29, 18:26)
nu kaip ir pusiausvyra-jis su kitom,tu su kitu biggrin.gif


O tu pastebejai kad i sona sukti pradeda tos,kurias isdave vyrai? g.gif .. tai cia kas kerstas ar sau norejimas irodyti kazko,ar tiesiog taip pasikeliama kartele,kuria vyras ismuse is po koju?
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 29, 18:29)

O tu pastebejai kad i sona sukti pradeda tos,kurias isdave vyrai?  g.gif .. tai cia kas kerstas ar sau norejimas irodyti kazko,ar tiesiog taip pasikeliama kartele,kuria vyras ismuse is po koju?

ai musėt viskas kartu-maždaug tu nekreipi dėmesio į mane-susirasiu kas atkreips ir įrodysiu,kad nesu jau tokia baisi,neseksuali ir tt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2011 03 29, 18:34)
ai musėt viskas kartu-maždaug tu nekreipi dėmesio į mane-susirasiu kas atkreips ir įrodysiu,kad nesu jau tokia baisi,neseksuali ir tt rolleyes.gif


negi irodymas kad ir be taves puikiausiai kvepuoju-yra pisius?? g.gif daugiau nieko nera gyvenime karteles kelimui? doh.gif
ziurek brangusis ir be taves yra kas mane padulkina bigsmile.gif ar dabar grisi ir mylesi mane doh.gif
aisku ne brangioji,skudureliai buvo tavo reikalas biggrin.gif

cia pamastymai tik,Dzuljana,neisizeidinek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:06)
Aš viena iš tokių esu. Man dėl to gėda, bet taip yra. Kitą savaitę išvažiuojam su meilužiu į savaitinę komandiruotę, po kurios gal būt bandysiu viską baigt. Nežinau, kaip man seksis, bet jau pavargau nuo visko. Pavargau meluot, apsimetinėt.....

A kodėl gėda, nesuprantu g.gif ... Ir kam reikia baigt jei visiem gerai? Jeigu šaukia gamta prie žmogaus, tai kam reikia maištaut prieš tą šauksmą? Meluot ir apsimetinėt tai ir neverta be reikalo, negi jau vyras žmogus toks žiaurus ir nesupratingas? g.gif Paprastas žmogus turėtų suprast.
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 29, 18:27)
Prašiau juk be įžeidinėjimų ir pamokslų. Norit įžeidinėt paieškokit kitos temos ir kitos dalyvės, kur galėsit tai padaryt. O.k?

Kur cia buvo izedinejimas,ar pamokslas doh.gif ,ale ot jautrumas kai kuriu.Normalus klausimai mirksiukas.gif ,nes jei zmogui tikrai butu geda,jis to nedarytu.Jei jau turi viena meiluzi,kazkada uzsimanys antro,arba kito,kai isbles aistra.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia28: 29 kovo 2011 - 17:42
QUOTE(Kitokia28 @ 2011 03 29, 18:41)
Jei jau turi viena meiluzi,kazkada uzsimanys antro,arba kito,kai isbles aistra.....

jei santykiai su vyru nepasitaisys,taip meiluziai keisis vienas po kito.. tai priklausomybe savotiska.. paklausk bet kurios buvusios meiluze,ar jos nenori vel ir vel to paties rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu draugę taip gyvenančią. Vyras geras, ištikimas, bet ji turi meilužį. Susitinka retai, tik sexui. Kiek su ja kalbam ta tema-ji laiminga. Ty jokių sąžinės priekaištų.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 03 29, 18:46)
Turiu draugę taip gyvenančią. Vyras geras, ištikimas, bet ji turi meilužį. Susitinka retai, tik sexui. Kiek su ja kalbam ta tema-ji laiminga. Ty jokių sąžinės priekaištų.


Laiminga, nes seimoje santarve. Nepazistu moters, kuri jaustusi laiminga, kai pas ja seimoje bardakas. O sazne negrauzia, nes vyras nieko nezino ir todel ji nieko tokiu savo elgesiu neskaudina smile.gif
Sazine grauzia ne del faktu, o del pasekmiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 29 kovo 2011 - 17:51
QUOTE(Luttuke @ 2011 03 29, 18:48)
Laiminga, nes seimoje santarve. Nepazistu moters, kuri jaustusi laiminga, kai pas ja seimoje bardakas. O sazne negrauzia, nes vyras nieko nezino ir todel ji nieko tokiu savo elgesiu neskaudina smile.gif
Sane grauzia ne del faktu, o del pasekmiu smile.gif


visiskai pritariu drinks_cheers.gif
kai seimoj gera-meiluzis pasisaldinimui... jei seimoj butu tragedija-meiluzis apkarstu...
Atsakyti
QUOTE(Kitokia28 @ 2011 03 29, 18:24)
Ar tikrai geda?O nenoretum dar vieno meiluzio ax.gif ?
Kada baigsi apie ta gamtos sauksma doh.gif .Zmogui tam ir duotos smegenys,kad mastytu.O jei tu mastai tik apatine vieta,tai cia motina gamta ne prie ko lotuliukas.gif .
Mes is to paties molio,bet ne visi vienodi,kodel galvoji,kad visi turi apacia galvoti?As ziuriu nebeliko pas dauguma tokios vertybes,kaip -istikimybe....

Man gaila kad senai jau neliko tokios vertybės kaip ištikimybė gamtai ir jos duotoms šaknims... O tuo pačiu supratingumo, dalinimosi džiaugsmo ir tarpusavio draugystės visuomenėj. Žmonės per savo išmyslus tik kariauja ir susvetimėja vis labiau...
Atsakyti