Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus, 58

QUOTE(Migle79 @ 2011 03 30, 10:28)
Viduje - medaus tortas, papuošimai - pastilažas.

Nejuciomis net issisiepiau, nu toks nuotaikingas, gerai nuteike wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 30, 09:58)
Nejuciomis net issisiepiau, nu toks nuotaikingas, gerai nuteike  wub.gif

smile.gif, ne veltui. Tikrai grazuolis ir malonus torciukas 4u.gif
Atsakyti


Vai kokie nuostabus visi tortukai...labai grazus... 4u.gif

norejau pasiteirauti Migle79, saulyte - tai is pastiliazo - o akytes kaip pagamintos? nupiestos konditeriniais flomasteriais? ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif

QUOTE(etoile @ 2011 03 30, 10:41)
norejau pasiteirauti Migle79, saulyte - tai is pastiliazo - o akytes kaip pagamintos? nupiestos konditeriniais flomasteriais? ar kaip? blush2.gif
Akytės nupieštos maistiniais dažais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 30 kovo 2011 - 11:14
QUOTE(Migle79 @ 2011 03 30, 08:28)
Kokie faini tortukai atidarė šią temelę wub.gif Vis kalbate apie tą šlapiąją bezę, jaučiu ir aš susigundysiu tokią pasidaryti mirksiukas.gif

Aš su Paslapčių sodo veikėja - Uppsy Daisy:



grazuolis kaip visada wub.gif wub.gif wub.gif
tik labai idomu pasidare kaip jus ta mase dengiate, pirma sonus, o poto virsu, nes matosi jog is dvieju daliu?
uppsy daisy tokia kaip mano vaikis turi, jau taip puikiai padaryta visai kaip tikra first.gif
Atsakyti
jezau migle didesnės tobulybės jau nebegali būt...
Atsakyti
Migle79, tiesiog nuostabi
Atsakyti
Merginos, kad darėt vienetukus, kaip dengiat mase? Lyg mačiau , ka iš vientiso gabalo, bet kaip susitvarkyti su kampuku vidiniu, kur snapelio? Aš dariusi, torto "išpjauto sūrio vidinį kampą, tai vargau ir vis tiek plyšo doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
dėl masės atgaivinimo: žinok kaip kada pavyksta ją atgaivinti, labai priklauso nuo to, kaip jinai laikyta buvo, jei jinai suragėjus į kaulą, ir gavus apdžiūti per maišelį, ko paprastai nepamatysi, kol nebandysi atminkyti, tai tada va ir pasidaro tokie padžiūvę masės trupiniukai ...reikia labai sandariai užsukti masę maišelyje, aš neretai susuku dar papildomai į 2-3 maišelius... jei masė gaunasi labai elastinga, tai dažniausiai jai taip nenutinka, bet jei sakykim minkai minkai, pili krakmolą, nes tarkim limpa prie stalo ir pasiminkai ją kietesnę, tai jau tada rizika jos sudžiūvimui didesnė, nes ji pati iš savęs bus kietesnė...

dėl vienetuko dengimo: yra tekę dengti 3 berods vienetukus, visus dengiau iš vientiso gabalo, tiesiog masės turi būti daugiau nei yra pats vienetukas dydžio ir kiek jam reikėtų apdengti, pirmiausia kaip ir stačiakampiui tortui, uždengiu kampus, o jau paskui visa kita, ir pirmiausia apsidengiu problematiškiausią kampą apie kurį ir kalbi, kad jam pirmam užtektų masė ir paskui apsiglostau visa kita... vėlgi nelygu, kaip tortas bus išpjaustytas, tarp vieneto horizontaliojo pagrindo ir tarp vieneto viršutinės atšakos jei paliksi mažą tarpuką, tai bus sudėtingiau apdengti... siūlau pasižiūrėti keletą Cipciuko ar kitų mergyčių darbų ir pamatysi, kaip viskas gausis savaime 4u.gif galų gale jei ten įtrūks ar ką, gi pasitelk į pagalbą auksinę taisyklę - torto trūkumą galima paversti jo privalumu mirksiukas.gif gėlytės, drugeliai, debesėliai, kliockeliai, juostelės, kaspinai, na kažkoks pagal užmanymą tinkantis dekoro elementas gali paslėpti nelaimę, jei tokia nutiktų 4u.gif

Migle79, nuostabus tortas ir tobulos figūrėlės, kitaip žinoma iš Tavęs ir nesitikime wub.gif
Atsakyti
migle tortukas labai labai grazus, jei turi galimybe labai labai prasau nupaveiksluok saulyte is arciau, aciu tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 03 30, 13:39)
dėl masės atgaivinimo: žinok kaip kada pavyksta ją atgaivinti, labai priklauso nuo to, kaip jinai laikyta buvo, jei jinai suragėjus į kaulą, ir gavus apdžiūti per maišelį, ko paprastai nepamatysi, kol nebandysi atminkyti, tai tada va ir pasidaro tokie padžiūvę masės trupiniukai ...reikia labai sandariai užsukti masę maišelyje, aš neretai susuku dar papildomai į 2-3 maišelius... jei masė gaunasi labai elastinga, tai dažniausiai jai taip nenutinka, bet jei sakykim minkai minkai, pili krakmolą, nes tarkim limpa prie stalo ir pasiminkai ją kietesnę, tai jau tada rizika jos sudžiūvimui didesnė, nes ji pati iš savęs bus kietesnė...



man niekada nepavyko atgaivinti masės blush2.gif , nors visuomet lieka , ir pasilieku bet jau amen aleliuja jai būna rolleyes.gif
Atsakyti
Olesta, labai labai dėkinga už paaiškinimą aciuks.gif 4u.gif

Atsakyti