Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus, 58

tikrai dailios Naito kriaukles rolleyes.gif
o Dianockos visi 3 labai grazus.na vienas toks baisus,bet graziai baisus biggrin.gif
Atsakyti
Dianocka ..... žiūriu , ir nesuprantu , kas mano tortą taip įkomponavo ( pašopino ) lotuliukas.gif , ne aš niekada nepykstu už idėjų panaudojimą , tau labiau , kad tortas dar gražesnis nei pirmas ( mano ) , o dar tokios meistrės kaip tu kopijuotas , labai smagu thumbup.gif

Kiti taip pat nuostabūs smile.gif ,
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 04 11, 22:44)
Kriauklės tai aišku nuostabios , bet jų paspalvinimas nerealus , toks natūralus , net apžiūrėjau savo turimas , tikrai padariusi kaip " gyvas "  wub.gif .



butent thumbup.gif cia reikia buti tikru menininku, kad taip nuspalvinti.


Dianocka, ta kaukole tokia lygutele bigsmile.gif net nebaisi, o kopija superine, bezdzioneles irgi thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Olesta, smile.gif
torta dengiau Cipciuko dengimo mase,man ji mylimiausia,aciu cipciukui 4u.gif
figureles irgi is tos pacios mases,o aplikacija konditeriniais flamasteriais piesiau konturus,o spalvinau teptuku,atskiedus dazus truputeliu degtines,ir knygos sonai taip pat dazyti, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 04 11, 23:29)
Dianocka ..... žiūriu , ir nesuprantu , kas mano tortą taip įkomponavo ( pašopino )  lotuliukas.gif , ne aš niekada nepykstu už idėjų panaudojimą , tau labiau , kad tortas dar gražesnis nei pirmas ( mano ) , o dar tokios meistrės kaip tu kopijuotas  , labai smagu  thumbup.gif

Kiti taip pat nuostabūs  smile.gif ,

smagu kad nepykstate, clap.gif
Atsakyti
Merginos Jus cia visos tokiu nerealiu sugebejimu thumbup.gif ,ar yra sansu imti ir ismokti nors maza dalele sio grozio kurti ,noras yra man didelis svarbiausia progu sitokieks dalykams yra,tik laiko gal nevisai,bet manau kaip nors,tik net nezinau nuo ko ir ptadeti,kur rasti pasiskaityti apie tas dangimo mases as matau kad cia temu daug ir info daug .Cia Dianocka tokius nerealius tortus padare,kiek metu tu sita dalyka jau eksperimentuoji?kokia yra ta Cipciuko dengimo mase?
Atsakyti
Dianocka, labai šaunūs Tavo tortai, kaip visada thumbup.gif

Sypseneleee, taip tikrai įmanoma viso to išmokti, mes čia kone visos išmokom viena iš kitos 4u.gif pirmiausiai tai atidžiai išstudijuok šitą temą, o tada jau jeigu kas neaišku, klausk šitoje temoje ir bus atsakyta 4u.gif o daugiau viskas nuo Tavęs priklausys ir nuo įdirbio 4u.gif aš irgi visko išmokau tik čia skaitydama ir vis dar mokinuosi, pagaliau įveikiau plikytų lapelių gamybą, maniau gyvenime nepribręsiu, bet nerealiai džiaugiuosi pabandžiusi thumbup.gif darbo rezultatatas ant šio torto, kairė pusė tortas „Olestos Puriena“, dešinėje Rafaelo svajonė, dengta Cipciuko pastilažu dengimui, gėlės iš pastilažo lipdymui, lapeliai, plikytos tešlos, raidės su įspaudais iš Minordijos masytės, o dešinysis kampas dekoruotas išardžius keletą įspaudukų detalių, kantukai iš šlapios bezė...torto svoris 7,9 kg smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 12 balandžio 2011 - 05:51
QUOTE(Olesta @ 2011 04 11, 22:50)
Dianocka, labai šaunūs Tavo tortai, kaip visada thumbup.gif

Sypseneleee, taip tikrai įmanoma viso to išmokti, mes čia kone visos išmokom viena iš kitos 4u.gif  pirmiausiai tai atidžiai išstudijuok šitą temą,

ACIU ,bet tortu grozis nerealusir tie lapeliai tokie nerealus o pacios rozes irgi,toks smalsumas veda kad ui,,,, O situ paciu tortu receptuku kur galima butu rasti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti