Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus, 58

lapelyte 4u.gif padirbėti prie mašinyčių ir gal tada nedėti drugelių,nes jie mašinyčių dydžio blush2.gif o šiaip pažanga didelė padaryta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 04 09, 14:05)
Sveiki, labai grazu, noriu paklaust su kokia formele tas mazas mazas gelytes spaudziat...as turiu tokias batas is surbikono, na bet man neissiima graziai, tas mazas ziedukas lieka apkibes nereikalinga mase nors ir nuvalau svariai ta formele, kaip jus padarot tokias grazias mazas gelytes blush2.gif


Pabandyk ispaudus (dar prispausta) gelyte ja pasukioti i sonus . Taip atsipjauna masytes likuciai. O tada atkelk ir krapstyk lauk smile.gif. Gal suprasi ka norejau pasakyt smile.gif.

O del sarlotes kremo, kazkas kazkada klause kodel pas man baltokas gavosi smile.gif. Dabar issiaiskinau smile.gif. Maniau jog del gerai issukto iki baltumo sviesto (nors tai t.p. itakoja), bet esme kaiusinyje. As dariau su naminiais kiausiniais, o ju zymiai sviesesni tryniai nei pirktiniu. Tokie gelsvi, o pirktiniai beveik oranziniai. Si karta dariau su pirktiniais kiausiais, tai ir pamaciau ta gelsvuma.
Atsakyti
sveikutės 4u.gif gal žinot kokią torto dengimui šokoladinė masę ar apliejamą kremą? kur iš saldainių tos nesiūlykite,nes pas mus,dievo užmirštam kampelyje, tokių net nėra pirkti saldainių verysad.gif doh.gif tai sakau gal kuri žinot,bandėt paprastai pagaminamą kažką smile.gif
tortą išsirinkau,jam produktus šiaip ne taip per savaitę susirankiojau,o va dengimui nežinau net ką daryti,bet noriu šokoladinės,ar su kakava gali būti daroma smile.gif
o kiek žiūrėjau,visos iš tų saldainių doh.gif
Atsakyti
ir as dar du prie visos kompanijos smile.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti

mergaites reikia patarimo. Iskepiau biskvitus, bet man ju reikes pasirodo tik po savaites, kur man juos deti i saldytuva ar i kamera, kad nesugestu? bet jeigu uzzaldyti tai turbut po to sudetinga atsildyti? g.gif ar nelieka po to kokio kvapo? zodziu SOS unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2011 04 10, 21:01)
mergaites reikia patarimo. Iskepiau biskvitus, bet man ju reikes pasirodo tik po savaites, kur man juos deti i saldytuva ar i kamera, kad nesugestu? bet jeigu uzzaldyti tai turbut po to sudetinga atsildyti? g.gif  ar nelieka po to kokio kvapo? zodziu SOS unsure.gif


dek i kamera mirksiukas.gif nieko jiems neatsitinka,lengvai atsyla ir atrodo lyg butu sviezi mirksiukas.gif,kvapo jokio nelieka,aisku pasiziurek,kad kameroj viskas butu sandariai supakuota ar uzdaryta sandariai:mirksiukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solen: 10 balandžio 2011 - 21:34
QUOTE(Solen @ 2011 04 10, 22:32)
dek i kamera mirksiukas.gif nieko jiems neatsitinka,lengvai atsyla ir atrodo lyg butu sviezi mirksiukas.gif,kvapo jokio nelieka,aisku pasiziurek,kad kameroj viskas butu sandariai supakuota ar uzdaryta sandariai:mirksiukas:

ok, aciu 4u.gif
o gal zinai per kiek laiko man atsils kambario tempoj?
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 04 10, 17:05)
sveikutės 4u.gif gal žinot kokią torto dengimui šokoladinė masę ar apliejamą kremą? kur iš saldainių tos nesiūlykite,nes pas mus,dievo užmirštam kampelyje, tokių net nėra pirkti saldainių verysad.gif  doh.gif tai sakau gal kuri žinot,bandėt paprastai pagaminamą kažką smile.gif
tortą išsirinkau,jam produktus šiaip ne taip per savaitę susirankiojau,o va dengimui nežinau net ką daryti,bet noriu šokoladinės,ar su kakava gali būti daroma smile.gif
o kiek žiūrėjau,visos iš tų saldainių doh.gif

as ne ax.gif irgi kaime budama isradau savo mix-fix masyte, naudoju vaikiskos tirpios kakavos miltelius vietoj cukraus pudros arba su ja maisau, jau rasiau du receptukus pagal kuriuos darau kazkada seniau, gal praeitoj temoj ax.gif nepamenu. darau arba pagal cipciuko pastilaza arba pagal mmg receptus, mmg receptas tinka jei nerandi grynai milteliais, nes daznai ta tirpi kakava buna granulytem, jas pamalu pati bet visai smulkiai nesigauna, tad i kiek praaususi gliukozes (darau ir cukraus sirupu) sirupo, zelatinos misini imaisau alieju, o po to koki 100gr ar kiek daugiau kakavos,kuo daugiau tuo labiau sokoladine mase gausis, tuo tamsesne. ta kakava tame misinyje gerai ismaisoma kol nelieka nei vieno grudelio ir tada jau minkau cukraus pudra kol mase taps tinkama kociot..

masyte lanbai skani,mano dicke nuolat kaulyja kai ja kocioju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 04 10, 23:03)
as ne ax.gif irgi kaime budama isradau savo mix-fix masyte, naudoju vaikiskos tirpios kakavos miltelius vietoj cukraus pudros arba su ja maisau, jau rasiau du receptukus pagal kuriuos darau kazkada seniau, gal praeitoj temoj ax.gif nepamenu. darau arba pagal cipciuko pastilaza arba pagal mmg receptus, mmg receptas tinka jei nerandi grynai milteliais, nes daznai ta tirpi kakava buna granulytem, jas pamalu pati bet visai smulkiai nesigauna, tad i kiek praaususi gliukozes (darau ir cukraus sirupu) sirupo, zelatinos misini imaisau alieju, o po to koki 100gr ar kiek daugiau kakavos,kuo daugiau tuo labiau sokoladine mase gausis, tuo tamsesne. ta kakava tame misinyje gerai ismaisoma kol nelieka nei vieno grudelio ir tada jau minkau cukraus pudra kol mase taps tinkama kociot..

masyte lanbai skani,mano dicke nuolat kaulyja kai ja kocioju doh.gif

o netiktų paprasti kakavos milteliai?
ir ačiū už atsakymą 4u.gif pabandysiu paieškot.gal rasiu tavo receptukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 04 10, 23:10)
o netiktų paprasti kakavos milteliai?
ir ačiū už atsakymą 4u.gif pabandysiu paieškot.gal rasiu tavo receptukus 4u.gif  4u.gif  4u.gif

nebandziau, gal ir tiktu, betbijau gali atsirasti toksmiltu skonis, gi naturalios kakavos nuosedos tokios neskanios buna, bent jau man ax.gif

dabar pamasciau kad reiks paeksperimentuot su kapucino milteliais, turetu irskani gautis ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Klausimas kaip ir i tema, bet nelabai smile.gif Merginos, ka Jus dengiate ant "lentų" ant kuriu stovi tortai? Juk paprastas dovaninis popierius netinka, jis drėgsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 11, 10:21)
Sveikos  4u.gif Klausimas kaip ir i tema, bet nelabai  smile.gif Merginos, ka Jus dengiate ant  "lentų" ant kuriu stovi tortai? Juk paprastas dovaninis popierius netinka, jis drėgsta  g.gif

as dengiu dovanu popieriumi ir ant virsaus dar uzdedu toki slidu permatoma dovanu popieriu-labai patogu,niekas nesudreksta ir jei kas pasitepa,lengvai nusivalo smile.gif
Atsakyti