Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus, 58

QUOTE(Reduke27 @ 2011 04 11, 17:16)
Aj, tiesa, cia klausinejau kaip padaryti rusva mase, be rudu dazu  smile.gif  Tai as i Marshmalow masyte idejau kakavos truputi ir istirpinau mikrobangej. O akytem panaudojau Hematogena  doh.gif  Tejko suktis su tuom, ka turejau  smile.gif

ir isradingumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2011 04 11, 11:26)
Sveikos, merginos,


labai labai tortai


QUOTE(meljola @ 2011 04 11, 12:26)
kiek graziu torciuku



graziai ispiesta ir toookia didele knyga thumbup.gif


Reduke, meskiukai grazus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 04 11, 16:46)
Labukas merginos,cia tokiu groziu prisiziurejau nerealu,nezinau bet as nesu tokia jau labai gabi bet visai noreciau suneliui 2 gimtadienio proga padaryti torciuka kaip kad yra ta McKeino (ar kaip ji ten vadinasi) raudona lenktynine masinyte..Idomu gal cia yra kas dariusi,nes tikrai visko neperziuresiu,jei kas zinote kur rasti apie tai kokiu patarimu imeskit nuorodele ,o siaip bandysiu pati ka nors rasti


Pabandyk pagal šią nuorodą mirksiukas.gif Man tai padėjo labai.

Seku šią temą ir tyliai grožiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 04 11, 08:52)
Siandien kaip tik buvau radus ir ikeliau i papuosimu tema kur nuorodos be komentaru  4u.gif ten berods ir daugiau buvo kazkieno nuorodu su masinom  mirksiukas.gif ir va cia paziurinek daug visokiu pridaryta http://www.google.lt...e...152&bih=581  smile.gif

O doh.gif kaip supratau visa tai man per daug sudetinga Aciu labai,bet kai niekada nieko panasaus nedariusi net neisivaizduoju nuo ko reiktu man pradeti mokytis..

QUOTE(RamuneM @ 2011 04 11, 10:20)
Pabandyk pagal šią nuorodą  mirksiukas.gif  Man tai padėjo labai.

Seku šią temą ir tyliai grožiuosi  wub.gif

Aciukas as cia pirma karta ilindau ir likau suzeveta tokiais merginu sugebejimais,Aciu RamuneM
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 04 11, 17:57)
Nulipdziau meskius, pirma kart biggrin.gif
Ar galima tokiais storais meskiais torta puost?  lotuliukas.gif
Ir kaip nuvalyt krakmola graziai, man nenusivalo su sepeteliu  g.gif
Lauksiu pastabeliu, kur reiketu tobulintis  smile.gif

gražūs meškinai 4u.gif nereikia valyti jokio krakmolo. Vanduo ar degtinė tik pradės tirpdinti juos, liks kleckai. tiesiog jie ir tokie gražūs yra.
o kitą kartą kai darysit, tai tiesiog mažiau krakmolo reiktų naudot. Ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 04 11, 16:57)
Nulipdziau meskius, pirma kart biggrin.gif
Ar galima tokiais storais meskiais torta puost?  lotuliukas.gif

labai grazus meskiai wub.gif Man tai tas didziausias patiko. Ir torta mano manimu galim apuost drasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Cipciuko medaus tortas, kriauklės pastilažas (nepasakysiu koks.. aš jau turiu savo atmuštą), purkštos valgomu perlu. Beze. Atrodo, viskas unsure.gif (ai, susimoviau su užrašu.. netilpo iš pirmo karto, tai dėjau iš naujo.. o kaip žinia, beze šito terliojimo nemėgsta.. tas ir matosi)


user posted image

kriauklės darytos rankomis.. ta prasme, ne kojomis. O visa kita tai mano tikrai sunkaus ir sudėtingo darbo ir paieškų rezultatas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 11 balandžio 2011 - 19:22
naitai nejaugi kriaukles su rankytemis darytos blink.gif kaip tikros atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
naitai ,labai gražios kriauklės,reikėjo tų taškiukų padeliot kaip ant šonų..gal pasislėptų g.gif
Atsakyti
Visu tortukai labai saunus:)

Migle tavo nuotaikingas tortukas labai patiko:)

Meljola knyga super duper:)
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 04 11, 20:19)
kriauklės darytos rankomis.. ta prasme, ne kojomis. O visa kita tai mano tikrai sunkaus ir sudėtingo darbo ir paieškų rezultatas.

doh.gif joptararai,o pirma mintis buvo,kad tikros uždėtos blush2.gif
jau tikrai rankos atmuštos,belieka ir kojas atmušti lotuliukas.gif blush2.gif (juokas)

ai nepagyriau,kad thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Barakuda*: 11 balandžio 2011 - 19:25
QUOTE(adriu @ 2011 04 11, 21:21)
naitai ,labai gražios kriauklės,reikėjo tų taškiukų padeliot kaip ant šonų..gal pasislėptų g.gif

gal.. arba trupinukų a la smėliuko pabarstyt. bet .. visgi aš lieku prie savo tvirtos nuomonės - tortas yra VALGOMAS dalykas. Tas kas darė, mato klaidas. Tas kas valgo, grožisi ir priima tai ne kaip lygų plastiką, o tiesiog valgomą dalyką.
Papildyta:
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 04 11, 21:25)
doh.gif  joptararai,o pirma mintis buvo,kad tikros uždėtos  blush2.gif
jau tikrai rankos atmuštos,belieka ir kojas atmušti  lotuliukas.gif  blush2.gif (juokas)

formas laikiau rankose, kai dariau kriaukles biggrin.gif
kojas reik atmušti, nes forume kažkokie nesveiki dalykai darėsi/darosi unsure.gif

tikrumo priduoda marginimas.. labai noriu nueiti į Zoologijos muziejų, į kriauklių skyrių.. turėčiau ką veikti dabar ten rolleyes.gif
Atsakyti