Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

EM buvo mano pirmoji mineraline pudra, kuria isbandziau ir tikrai negrizciau schmoll.gif ner ka lyginti su bare x, EM nuplaukdavo po keliu val ir labai negraziai, sukrisdavo i rauksles, net semi mat (ar kaip ten ta matine formule g.gif + dar prisidedavo prie berimu. ir nors jie turejo (nzn kaip dabar, neperku EM) begale spalvu, formuliu, vis tiek niekaip neimanoma buvo atitaikyti spalvos ir formules, maisydavau kelias spalvas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 05 14, 18:24)
EM buvo mano pirmoji mineraline pudra, kuria isbandziau ir tikrai negrizciau schmoll.gif  ner ka lyginti su bare x, EM nuplaukdavo po keliu val ir labai negraziai, sukrisdavo i rauksles, net semi mat (ar kaip ten ta matine formule g.gif + dar prisidedavo prie berimu. ir nors jie turejo (nzn kaip dabar, neperku EM) begale spalvu, formuliu, vis tiek niekaip neimanoma buvo atitaikyti spalvos ir formules, maisydavau kelias spalvas rolleyes.gif



o as galiu pasakyti visai kitka smile.gif atvirksciai anksciau bandziau pirkti bare x ir magic minerals, i gyvenime neatsisukciau i sita kosmetika, nes ner ko lyginti su everyday minerals smile.gif todel kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu, uztenka SM palyginti kiek sukurta post'u apie EM, tuo viskas pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manjake: 14 gegužės 2012 - 20:14
QUOTE(GabiG @ 2012 05 14, 16:35)
oi nejuokinkit pasaulio su tokiais savo teiginiais, turbut visai prastai su Everyday minerals, kad ateinate konkurentus  peikti  lotuliukas.gif
vadinasi tikrai nekokia ta jusu platinama kosmetika, o tokiais teiginiais tai ir patvirtinate,  thumbup.gif
ka tik pati prisiregistravote "tame kitame forume" ir  irasete si posta o cia pasikartojote,  palauktumete bent dienele o dabar vienas po kito  doh.gif

Oi ir neturi zmones ka veikti  schmoll.gif

bent jau mano patirtis lyginant EM ir BXM nesulyginama, manau kas isbande EM o po to BXM prie pirmosios niekada ir negrizo.


toks jausmas, kad bet koks neigiamas komentaras reiskia konkurentu rasymus smile.gif ir prie ko cia Everyday biggrin.gif zmogus paklause, ar atrasiau, tiesiog ten buvo gerai pastebeta, suprasciau, jei tai butu melas ar pan, jei jus nesuprantat tokiu dalyku, tai bent jau vertintumet ka kiti sako, arba ramiai reaguotumet, nes dabar lygiai ta pati galiu pasakyti ir apie sita kosmetika, matyt ne kokie reikalai, jei taip jautriai reaguojat g.gif peace 4u.gif
Atsakyti
Neringiuke1984 ir Manjake jau vien paskaicius jusu postus puikiai viskas matosi, todel postringauti apie savo ale nuomone ir ja itikineti kitus butu tiesiog juokinga ir nekorektiska.

Kazka paskleidziate po to kaltinate kitus, kad jus kiaurai permato, nereikia ne permatyti jau kiti asmenys ta senai pastebejo ...

Posted on: 2011 05 13, 13:21


[quote=micefee,2011 05 12, 14:13]Manjake ir Neringa, o tai kur jūs buvot, kai visą laiką apie EM diskutavom? biggrin.gif

Abi vienu metu čia išdygot ir ėmėt postringauti, kokie geri lietuviški platintojai. Manjake prieš tai metus laiko nieko nekomentavo, Neringa tik prisiregistravusi iš karto į EM temą papuolė. biggrin.gif

Aš nieko prieš reklamą neturiu, bet žinokit, per intensyvus jos brukimas gali sukelti atvirkštinę reakciją. mirksiukas.gif


manau kad jau uzteks ka cia postringauti jeigu tik tiek norejote pasakyti ir grizti atgal i savo tema, girkite savo EM ir lietuviskus platintojus. sekmes versle 4u.gif
Atsakyti
oi negražiai čia tos dvi mergaitės elgiasi, negražiai... įdomu kur moderatoriai žiūri smile.gif
Atsakyti
[quote=Lunera,2012 05 15, 09:00]
Neringiuke1984 ir Manjake jau vien paskaicius jusu postus puikiai viskas matosi, todel postringauti apie savo ale nuomone ir ja itikineti kitus butu tiesiog juokinga ir nekorektiska.

Kazka paskleidziate po to kaltinate kitus, kad jus kiaurai permato, nereikia ne permatyti jau kiti asmenys ta senai pastebejo ...

Posted on: 2011 05 13, 13:21


[quote=micefee,2011 05 12, 14:13]Manjake ir Neringa, o tai kur jūs buvot, kai visą laiką apie EM diskutavom? biggrin.gif

Abi vienu metu čia išdygot ir ėmėt postringauti, kokie geri lietuviški platintojai. Manjake prieš tai metus laiko nieko nekomentavo, Neringa tik prisiregistravusi iš karto į EM temą papuolė. biggrin.gif

Aš nieko prieš reklamą neturiu, bet žinokit, per intensyvus jos brukimas gali sukelti atvirkštinę reakciją. mirksiukas.gif


manau kad jau uzteks ka cia postringauti jeigu tik tiek norejote pasakyti ir grizti atgal i savo tema, girkite savo EM ir lietuviskus platintojus. sekmes versle 4u.gif
[/quote]

Nera ko cia diskutuot, kiekvienas mato, ka nori matyt smile.gif SM naudojuos ganetinai seniai ir tikrai ne del kosmetikos, o visai del kitu dalyku, idomu kaip sito nepastebejot smile.gif
Lunera tai jums sekmes platintoju versle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manjake @ 2012 05 15, 10:23)
Nera ko cia diskutuot, kiekvienas mato, ka nori matyt smile.gif SM naudojuos ganetinai seniai ir tikrai ne del kosmetikos, o visai del kitu dalyku, idomu kaip sito nepastebejot smile.gif
Lunera tai jums sekmes platintoju versle smile.gif


Aciu,ponia Rita, jums taip pat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lunera: 15 gegužės 2012 - 08:30
Ateinu pasidalint ispudziais smile.gif Vis delto neistveriau ir isigijau ta rinkinuka - silko bei perlu pudryte bei kabuki sepeteli. Tai ispudziai butu tokie - pudryte, bent jau kol kas, patinka. Nezinau, ar daro ka nors gero ir stebuklingo, ir ar ilgiau panaudojusi nenusivilsiu, bent jau nekenktu, tai butu jau gerai biggrin.gif Bet - is pliusu, tikrai labai tinka riebiai odai. Tepu be jokio kremo, po to ant virsaus SMM pudryte ir liuks, zymiai geriau issilaiko makiazo pagrindas, graziau pasidengia, ne taip riebaluojasi oda (na, aisku, vis tiek riebaluojasi, ir itariu, kad sugrizus karsciams, vel situacija suprastes, bet vis delto, matau, kad padeda)
O del kabukio - nepatiko. Labai seriasi ir man siurkstokas, tikrai esu megeja tu lengvusiu/svelnuciu, tai jis man per siurkstus. Nors padengimui priekaistu neturiu, tikrai labai gerai padengia veiduka pudra. Jei kam reikia is vilnieciu - galeciau ji padovanot, nes guletu nenaudojamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 27, 17:11)
Ateinu pasidalint ispudziais smile.gif Vis delto neistveriau ir isigijau ta rinkinuka - silko bei perlu pudryte bei kabuki sepeteli. Tai ispudziai butu tokie - pudryte, bent jau kol kas, patinka. Nezinau, ar daro ka nors gero ir stebuklingo, ir ar ilgiau panaudojusi nenusivilsiu, bent jau nekenktu, tai butu jau gerai  biggrin.gif Bet - is pliusu, tikrai labai tinka riebiai odai. Tepu be jokio kremo, po to ant virsaus SMM pudryte ir liuks, zymiai geriau issilaiko makiazo pagrindas, graziau pasidengia, ne taip riebaluojasi oda (na, aisku, vis tiek riebaluojasi, ir itariu, kad sugrizus karsciams, vel situacija suprastes, bet vis delto, matau, kad padeda)
O del kabukio - nepatiko. Labai seriasi ir man siurkstokas, tikrai esu megeja tu lengvusiu/svelnuciu, tai jis man per siurkstus. Nors padengimui priekaistu neturiu, tikrai labai gerai padengia veiduka pudra. Jei kam reikia is vilnieciu - galeciau ji padovanot, nes guletu nenaudojamas smile.gif

bet tai čia ta pudrytė juk skirta nakčiai g.gif aš irgi šiandien pasiėmiau savo dovanėlę. man tai kabukis nepasirodė šiurkštus, tik kad smirda doh.gif bet tikiuosi išsivėdins.
Atsakyti
QUOTE(egzotishka @ 2012 05 28, 21:26)
bet tai čia ta pudrytė juk skirta nakčiai  g.gif aš irgi šiandien pasiėmiau savo dovanėlę. man tai kabukis nepasirodė šiurkštus, tik kad smirda  doh.gif bet tikiuosi išsivėdins.

Ne tik nakciai. Ju tinklapy taip ir parasyta, kad gali but naudojama ir po pagrindu. Tik sausai odai reiketu naudot pasitepus kremu, o riebiai galima tiesiog ant svarios odos. Jo, sepetelis su tokiu kinietisku, pigoku kvapeliu, bet nelaikomas maiselyje siek tiek issivedina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 28 gegužės 2012 - 20:43
QUOTE(egzotishka @ 2012 05 28, 20:26)
bet tai čia ta pudrytė juk skirta nakčiai  g.gif aš irgi šiandien pasiėmiau savo dovanėlę. man tai kabukis nepasirodė šiurkštus, tik kad smirda  doh.gif bet tikiuosi išsivėdins.


Susigundziau grupinio.lt pasiulymu-isigijau ta rinkinuka ir snd.bus saviate,kaip naudoju smile.gif naudoju nakciai,ant svaraus ,kremu patepto veido... kol kas nesijauciu kaip 18kos,bet pablogejimu ir nera -ziuresim kaip toliau bus g.gif o tiesa,kadangi tai vis tik pudra,tai ryte reiktu veida kaip nors ypatingiau nusipraust? ta prasme su prausikliu? nes as vakare su prausikiu graziai nusiplaunu,o rytais veida prausiu ir gaivinu tuo paciu zaliosios arbatos ledukais..
o kabukis man laaabia patiko-svelnus ir plaukeliai nebyra (turiu pora geru pudros sepeteliu,tai po ju TIKRAI reik nusirankiot iskritusius plaukelius...),tik vat kvapas tai tikrai yra doh.gif
Atsakyti
as silko pudryte jau senokai naudoju ir man tikrai ji patinka tik as ir vakare veidą paruosiu ir ryte ji nuprausiu. O man kabukis kazkaip kvapo neturejo schmoll.gif o gal neuosciau siaip visada nusipirkusi naujus sepetelius pirma juos isplaunu.

dabar isigijau skaistinamaja pudryte tai gal kas zinote kokiu gudrybiu kaip su ja pudruotis? as tai paskaistinu skruostus bet sakau gal dar kam nors ji naudojama g.gif
Atsakyti