Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

QUOTE(maps @ 2012 05 29, 09:00)
Susigundziau grupinio.lt pasiulymu-isigijau ta rinkinuka ir snd.bus saviate,kaip naudoju  smile.gif  naudoju nakciai,ant svaraus ,kremu patepto veido... kol kas nesijauciu kaip 18kos,bet pablogejimu ir nera -ziuresim kaip toliau bus  g.gif  o tiesa,kadangi tai vis tik pudra,tai ryte reiktu veida kaip nors ypatingiau nusipraust? ta prasme su prausikliu? nes as vakare su prausikiu graziai nusiplaunu,o rytais veida prausiu ir gaivinu tuo paciu zaliosios arbatos ledukais..
o kabukis man laaabia patiko-svelnus ir plaukeliai nebyra (turiu pora geru pudros sepeteliu,tai po ju TIKRAI reik nusirankiot iskritusius plaukelius...),tik vat kvapas tai tikrai yra  doh.gif

Kaip keista.. Matyt, kazkokia brokuota partija, tai vat ir visus gal issiunte akcijon. Nes maniskis tai kaip reikiant pabyra. Beje, palyginus su mano turimais sepeteliais, man jis siurkstus smile.gif Kaip viskas subjektyvu... wink.gif
Nezinau, as skeptiskai ziuriu i ta naktini naudojima. Ka jie berasytu, nakti oda turi ilsetis, o cia poros yra apkraunamos, oda nekvepuoja
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti kaip jums laikosi juodas akiu apvedimas?smile.gif Ar issilaiko visa diena ant virsutinio akiu voko?smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2012 07 03, 22:23)
Sveikos, noriu paklausti kaip jums laikosi juodas akiu apvedimas?smile.gif Ar issilaiko visa diena ant virsutinio akiu voko?smile.gif smile.gif


Labai sauniai issilaiko visa diena, as sudrekinu sepeteli akims apvesti vandeniu ir sumaisau su mineralais tada man buna kaip dregnas apvadas akims kuris nerealiai issilaiko o kai darausi vakarini makiaza juos naudoju kaip juodus seselius padumavusioms akims sukurti
Atsakyti
Labai aciu uz atiliepima reikes nusipirkti:) Nes jau neberandu gero akiu pavedimo nes visi nuplaukia net MAC .... doh.gif
Atsakyti
Na ka uzsisakiau ir as bare x minerals produktu:) Pirkau veil, mineralini makiazo pagrinda(light pilna pakuote) ir gavau du akiu seselius, pasiemiau soul ir rich berry ir jau gavau prekytes kurios atkeliavo per 2 dienas thumbup.gif Net nustebau nes buvau pasiruosus laukti 5-10 dienu doh.gif O dabar apie produktus.... Pirmas ispudis super thumbup.gif atrodo graziai, pudros spalva man ideali o seseliai graziai dengiasi, ziuresiu dabar ar iki vakaro viskas isilaikys:)
P.S. seseliukus tepu ant virsutinio voko patepto labai mazu kiekiu vazelino tada spalva intensivesne ir geriau laikosi nes prikinba o uztvirtinu veilu bet dideliu sepetuku perbraukiu per paakius ir seseliukus;)
Atsakyti
ar bandet kuri bare x bronzata:)kokia spalva, kaip su blizguciais , nes nuotraukoje ju puslapi atrodo kad i ruzavuma o kaip realiai?
Atsakyti
dar norejau paklausti visada naudojau sviesia pudra, o dabar vasara nudegus kunui veidas sviesenis, sviesi pudra kaip ir netinka tai ka geriau darytu veida bronzatu tepti ar pirktis tamsesne pudra?
Atsakyti
as tai naudoju kelias pudras kad man graziai pasidengtu spalva, nes su bronzantu tiek nepasirudinu beja man naturaliau atrodo kai maisau kelias spalvytes, as turiu sun glow tai jame ruzavumo tikrai nera jis toks rudas nu bronzinis....
Atsakyti
tai šaunu, kad bent jau vienas žmogus pasinaudojo smile.gif o ką nusipirkot?
Atsakyti
1 x Summer Bisk bare X minerals maskuotojas 5 g. 52,00Lt
1 x Corrector Green – Žalias korektorius – maskuotojas 2 g. 36,00Lt
1 x Odos atsinaujinimo-gydomoji šilko ir perlų pudra 95,00Lt
2 x Medium beige bare X minerals makiažo pagrindas 9 g. 126,00Lt

Su tuo papildomu nuolaidos kodu viskas kainavo 278,10 Lt.
Jeigu tiek visko bučiau pirkusi iš mažmeninės parduotuvės tai būtų kainavę 343

Tai sutaupiau 64,90 bigsmile.gif bigsmile.gif dar ant vieno makiažo pagrindo smile.gif
Atsakyti
Ot o man zinokit ta atseit gydomoji silko ir perlu pudra nieko ypatingo schmoll.gif Nieko gero nepadare (na, blogo, aciu dievui, irgi)
Atsakyti
Man tai labai patiko. Buvau pasiskaičiusi čia forume kažkurių merginų gerų atsiliepimų apie tą pudrą ir kai buvo akcija grupinis ar beta.lt kažkuriam iš tų buvau įsigijusi rinkinuką, išbaigiau ir dabar dar prie progos nusipirkau smile.gif
Atsakyti