Įkraunama...
Įkraunama...

DAROM 2011+

QUOTE(Nakviša @ 2011 04 01, 09:30)
Nius, ką nors kas nors įvykdė? Ar čia tik aš viena kipišą keliu?
Pakelkit rankas kurios siuntė?
cool.gif

Aš jau vakar laišką daug maž parašiau. Šiandien galvoju, kaip dar patobulint. Tiesa truputį apsimelavau, na neapsimelavau, bet nutylėjau, kad vieną vaikelį jau turiu. Bet čia tik tarp mūsų ax.gif
Tik dabar galvoju - gal palaukt pirmadienio? Ar varyt jiem visiem šiandien durnių dienoj? Nakviša, kaip tu manai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 01 balandžio 2011 - 09:24
QUOTE(Nakviša @ 2011 04 01, 09:30)
Nius, ką nors kas nors įvykdė? Ar čia tik aš viena kipišą keliu?
Pakelkit rankas kurios siuntė?
cool.gif

keliu ranka smile.gif issiunciau, bet jis gavosi verksmingas pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 04 01, 10:25)
keliu ranka smile.gif issiunciau, bet jis gavosi verksmingas pas mane  blush2.gif

Pas mane vietomis irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 01, 09:23)
Aš jau vakar laišką daug maž parašiau. Šiandien galvoju, kaip dar patobulint. Tiesa truputį apsimelavau, na neapsimelavau, bet nutylėjau, kad vieną vaikelį jau turiu. Bet čia tik tarp mūsų  ax.gif
Tik dabar galvoju - gal palaukt pirmadienio? Ar varyt jiem visiem šiandien durnių dienoj? Nakviša, kaip tu manai?

Jie posėdžio metu skaito laiškus. Kažkur iki 12 val.
Galit nenutylėti, kad turit vaikų. Kam? Motyvuokite, kad tik esant tokiai liberaliai sistemai turėjote tai daryti galimybę. Perspektyva, kad turėsite dar vaikų, esant tokiai situacijai bus galima tik išvykus iš LT kitur. Nes elementariai finansiškai neapsimokės, turint vidutines pajamas. Ir šiaip, nesinori save atiduoti eksperimentams, saugant savo organizmą. Mes - ne trišiai ir ne baltosios labaratorijos žiurkės.
Atsakyti
Keliu ranką, turiu primetusi laiškutį, bet dar truputį padirbėti reik prie jo 4u.gif
Atsakyti
Na va keliu ranka ir as ax.gif
Atsakyti
Keliu ranką 4u.gif
Atsakyti
O kitos kur? Po to vėl sakys, kad jūsų balsų nėra ir niekas nekalba, tai ko čia audrą stiklinėje darot?

AKTYVUMO TRŪKSTA!
Atsakyti
thumbup.gif merginos maladiec, Nakvisa saunuole thumbup.gif

prisijungit daugiau, labai reikia , kad gautu kuo daugiau laisku ten prie upes sedintys doh.gif
Atsakyti
Truputi pristabdom, teksta perrašau, nes įtariame, kad nedaskaito tauta TENAIS arba su teksto suvokimu kažkas jiems ne taip.
Atsakyti
Aš irgi kuriu... reik ramiai prisėst ir kuo graudžiau padejuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 04 01, 13:06)
Truputi pristabdom, teksta perrašau, nes įtariame, kad nedaskaito tauta TENAIS arba su teksto suvokimu kažkas jiems ne taip.

visai 'dundukai' sėdi? elementaraus teksto perskaityt nemoka? biggrin.gif
Atsakyti