Įkraunama...
Įkraunama...

DAROM 2011+

QUOTE(Rute @ 2011 04 01, 12:41)
visai 'dundukai' sėdi? elementaraus teksto perskaityt nemoka?  biggrin.gif

Matyt. biggrin.gif
Ne pirmas kartas. Pamenu paskaičiavimus siuntėm su grafikais ir lentelėm.
Vėliau formulių krūvas, su paskaičiavimų pavyzdžiais.
Sakė - nesiųskit tokių baisingų paskaičiavimų. Nesuprantam, nesuvokiam.
Tai rašydavom kaip pirmokams smile.gif
Atsakyti
Aš panašiai ir parašiau, paprastai, lyg aiškinčiau senai tetulytei biggrin.gif Vienas parašė atgal, padėkojo už nuomonę.
Kažin, o paštą jie patys skaito, ar jų padėjėjai? g.gif
Atsakyti
Subject: GRIEŽTAI PASISAKOME PRIEŠ D. Mikutienės ir V. Gapšio Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą Nr. XIP-2502


Gerb. Seimo nariai,

Esame šeima, jau .... metų negalinti susilaukti vaikų be medikų pagalbos ir GRIEŽTAI PASISAKOME PRIEŠ D. Mikutienės ir V. Gapšio Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą Nr. XIP-2502, nes toks kategoriškas konservatyvus įstatymo projektas pasmerktų mūsų šeimą iškęsti dar ilgesnį, bereikalingą riziką sveikatai sukeliantį ir svarbiausia neefektyvų gydymą, priverstų mus jieškotis pagalbos gretimose šalyse.


Nevaisingumas yra liga, kuri turi būti gydoma remiantis pažangiais medicinos pasiekimais ir kuriuos D. Mikutienės ir V. Gapšio Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektas ignoruoja. Draudimas sukurti daugiau, nei tris embrionus veda į aklavietę, nes tokiu būdu nėra jokios galimybės taikyti individualaus gydymo metodo kiekvienai šeimai, didina daugiavaisio nėštumo galimybę, kuri neatsiejamai susijusi su pavojumi moters bei vaisių sveikatai ar net gyvybei ir t.t. savais žodžiais interpretuojant apačioj pateiktus VA punktus.

Tada trumpas savo gydymosi patirties papasakojimas, pabrėžiant tuos dalykus, kurie įsigaliojus tokiam įstatymo projektui kiekvienai šeimai yra netinkami..

Viską kiekviena turėtų aprašyti daugmaž savais žodžiais, bet laisko pavadinimas (Subject) ir pirmas sakinys turi būti toks " Esame šeima, jau .... metų negalinti susilaukti vaikų be medikų pagalbos ir GRIEŽTAI PASISAKOME PRIEŠ D. Mikutienės ir V. Gapšio Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą Nr. XIP-2502, nes .......... "
Atsakyti
ir as bandau sukurpti laiska.
bet klausimas kiek is ju ten skaitys, o ne iskart paspaus ''delete'' unsure.gif aisku, jei nors keletaui sukels minciu svarstymams, tai verta 4u.gif
Nakvisa 4u.gif
Atsakyti
Nakvisa viska teisingai parase, svarbiausia pabrezti trumpai ir aiskiai, kad esate PRIEŠ D. Mikutienės ir V. Gapšio Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą Nr. XIP-2502


Ir viska rasykite, kritikuokite savais zodziais toliau 4u.gif

Savo istorijas irgi pasistenkite tada rasyti labai trumpai ir aiskiai, kad suprastu nesusiduriantis su tuo zmogus, nes mes tai cia viska suprantam, bet nesusidure zmones nelabai...

ir pries siunciant suderinkit su Nakvisa wub.gif

RositaK - nesigilinkim kiek skaito, nes jeigu ir neskaito visko, tai perskaito Subject ir pirma sakini - todel ten svarbu be dideliu isvedziojimu parasyti taip, kaip cia Nakvisa parase.


Pakalbinkit ir koleges is savo skyreliu taip pat parasyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 01 balandžio 2011 - 13:47
QUOTE(RositaK @ 2011 04 01, 13:23)
ir as bandau sukurpti laiska.
bet klausimas kiek is ju ten skaitys, o ne iskart paspaus ''delete''  unsure.gif aisku, jei  nors keletaui sukels minciu svarstymams, tai verta  4u.gif
Nakvisa  4u.gif

Rosita, skaito.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 01 balandžio 2011 - 13:39
Bandau sukurpti kažką, tik aišku taip gražiai kaip Nakvišai nesigauna, pas mane bus trumpas ir glaustas blush2.gif Nu bent vieną pastraipą nusižiūrėsiu hihihi.gif
O jūs tuos visus adresus į To kopinat? Ar kiekvienam atskirai siunčiat? mastau.gif
Atsakyti
gerai butu, kad ir uzsienyje gyvenancios ir besigydancios prisijungtu su savo pareiskimu, ir aisku tos, kurioms pavyko susilaukti vaikuciu taip pat, savo patirtim parodydamos ir papriestaraudamos


bum - trumpai ir glaustai - labai gerai, svarbu ta viena pastraipa ir aiski pozicija drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 04 01, 13:44)
Bandau sukurpti kažką, tik aišku taip gražiai kaip Nakvišai nesigauna, pas mane bus trumpas ir glaustas blush2.gif Nu bent vieną pastraipą nusižiūrėsiu hihihi.gif
O jūs tuos visus adresus į To kopinat? Ar kiekvienam atskirai siunčiat? mastau.gif

Aš siunčiau BCC.
Gali permesti man, pažiūrėsiu. Gal kokią korekciją padarysiu.
1000spalvu@gmail.com
Pozicija turi būti - mes prieš, visom keturiom prieš. Visas įdirbis šuniui ant uodegos nueis.
Atsakyti
Jūs mano žioplai galvai, dar kartą paaiškinkit, ar užtenka tik tą pradžią nukopijuoti (o toliau iš savo galvos), ar ir tais punktais sekti?
Atsakyti
Taip, teisingai. Pradzia kad butu suprantama, trumpa ir aiski kaip cia parasyta, o toliau savais punktais ar ne punktais, kaip jums atrodo 4u.gif


QUOTE(Kuisis @ 2011 04 01, 15:11)
Jūs mano žioplai galvai, dar kartą paaiškinkit, ar užtenka tik tą pradžią nukopijuoti (o toliau iš savo galvos), ar ir tais punktais sekti?



nebutinai BCC, tegu mato, kad kreipiates i visus seimo narius. Cia jau kaip pacios norit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 01 balandžio 2011 - 14:26
QUOTE(euromergele @ 2011 04 01, 15:24)
nebutinai BCC, tegu mato, kad kreipiates i visus seimo narius. Cia jau kaip pacios norit  4u.gif

aisku tegu mato, aš i CC suvariau viska.
išsiūsta su viltimi, kad kruopelyte bent prisidėsiu prie jų minčių bei sprendimų pakeitimo smile.gif
p.s. L.Karaliui ir Algis.Rimas@lrs.lt neissisiunte g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 01 balandžio 2011 - 14:51