Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

Man tai daktarė primygtinai rekomendavo nujunkyt,nes jei laukčiausi kitos lyties tai per pieną sūnelis gali gaut mergaitiškų hormonų,o tai nėr gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 09 19, 20:31)
Man tai daktarė primygtinai rekomendavo nujunkyt,nes jei laukčiausi kitos lyties tai per pieną sūnelis gali gaut mergaitiškų hormonų,o tai nėr gerai  g.gif

blink.gif dar tokio bajerio negirdejau.
Na, bet mes jau einam nujunkymo kryptimi. Jau keletą vakarų užmigdau be papuko, tik naktį ir ryte dar šiek tiek duodu, dieną jau visai nebeduodu. Jei mamytė nesutiš, tai savo pasieksim.
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 09 19, 20:31)
Man tai daktarė primygtinai rekomendavo nujunkyt,nes jei laukčiausi kitos lyties tai per pieną sūnelis gali gaut mergaitiškų hormonų,o tai nėr gerai  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 09 17, 18:23)
  beto norėjau paklaust gal kuri žinot ar tas maitinimas besilaukiant jau taip blogai?  g.gif gydytoja sakė kad pasijus bet kokiu atveju vistiek dings pienukas,bet aš kažkodėl nelabai tikiu  g.gif

As maitinau pirmaja dukryte iki mazdaug ketvirto nestumo menesio. Man asmeniskai gydytoja leido, sake kad jokios itakos maitinimas auganciam leliukui neturi g.gif Kad pienelis dings gal ir netiesa, bet kad labai sumazejo tai tikrai. Nors maitindavau dar gana daznai tiek diena tiek nakti, nutraukus neturejau jokiu problemu, atrode, kad to pienelio ir nebuvo. O kai nutraukiau maitinima su mazaja daugiau nei savaite su sunkiais, skaudanciais ir pilnais pieno papais vaiksciojau kol tas pienelis pradejo mazeti...
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 09 19, 20:31)
Man tai daktarė primygtinai rekomendavo nujunkyt,nes jei laukčiausi kitos lyties tai per pieną sūnelis gali gaut mergaitiškų hormonų,o tai nėr gerai  g.gif


Nesąmonė biggrin.gif Tavo vietoje susirasčiau kitą gydytoją ax.gif
Aš tai manau, kad jeigu ir reikia nujunkyti, tai tik dėl tavo pačios sveikatos.

Prieš kelis puslapius viena mergina rašė, kad didesnis vaikas pats dienos metu ieško papo ir kelia rūbus. Tikrai ne visi vaikai schmoll.gif Mano dukra taip nedarė, tiesiog reikia vaikui duoti suprasti, kad papukas bus tada, kai būsite dviese.

Aš savo dukrą dar maitinu, bet planuoju per spalio mėnesį baigti. Nuo sausio mėnesio dirbu pusę dienos, tai duodavau MP dukrai prieš pietų miegą, vakare ir naktį. Buvau suplanavus nutraukti maitinimą balandžio-gegužės mėnesį. Bet nepavyko - tiesiog prieš pietų miegą nebedaviau MP, o kitus maitinimus teko palikti. Nes dukra nusiplikino su kartų vandeniu ir kartu gulėjome ligoninėje, paskui sanatorijoje. Žodžiu tuo metu papas buvo vienintelė nusiraminimo priemonė.
Dabar jau greitai bus savaitė, kai neduodu MP ir vakarais. Iš pradžių ir draskėsi, ir verkė, ir mušėsi. Dabar jau truputį geriau, verkia daug mažiau, užmiega prisiglaudus prie manęs. o MP neduodu sakydama, kad pienuką išsinešė meška ir dar kartu padarome gėda-pelėda meškai bigsmile.gif Naktį MP duodu, nenoriu iš karto taip viską nukirsti, o ir savo gerai savijautai nenoriu pakenkti. Vieną naktį mažiau gėrė MP, tai kitą dieną vos iki vakaro ištempiau, taip to pieno prisipildė.
Tiesa dar kelis kartus nedaviau MP naktį, pažiūrėjau ar labai bus baisu ar nea. Tai ką - parėkė, parėkė, pasėdėjo, apsikabino mane ir užmigo.
Taigi kol kas sekasi visai neblogai, o maniau, kad bus labai sunku. Nes dukra visai neužmigdavo be MP, vyras su ja nesusitvarkydavo. Va ir dabar nenori su juo eiti miegoti, nors tu ka doh.gif
Jeigu greitu laiku pavyks nutraukti maitinimą, parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2007 09 17, 22:36)
Musu pasiekimai: pietu miego be papuko uzmiega tik su aukle, teveliu arba mociute, kurie to papuko neturi  biggrin.gif 
Jei su manim, tai verkia, klykia, vaitoja, kanda ir panasiai, kol po poros valandu issikankinusi ir isikniaubusi i krutine uzmiega... doh.gif  Kosmaras. Sirdi skauda, todel stengiuosi perduoti uzmigdyma kam nors kitam.
Vakare su papuku burnoj uzmiega per 5 min., uztai nakti zinda kokius 5-7 kartus, vis po truputi, lyg noredama isitikinti, kad papas tebera. Jei is karto negauna, pradeda zirzti arba praso "Papu, papu". Ryta irgi ciumpa ir traukia piena taip, tarsi paskutini karta.
Tikrai nemaniau, kad bus taip sunku nujunkyti vaika. Ir taip gaila jo....

man buvo labai panašiai, galvojau, kad vaikas mano niekada neatpras nuo papukų. būdavo didžiausios isterijos, jei neduodavau pienuko, todėl visada nusileisdavau unsure.gif bet vieną dieną atsitiko, kaip aš vadinu, stebuklas. savo noru įlipo į lovytę, aš jį pasupau ir... užmigo thumbup.gif naktį vėl pradėjus jam blaškytis truputį pasupdavau ir jis toliau miegodavo. bandydavau taip daryt ir anksčiau, bet būdavo didžiausios isterijos. taip lengvai ir atpratom nuo žindymo. taip kad manau tai buvo kažkoks perversmas pačiame vaikutyje, ir džiaugiuos, kad nereikėjo to daryt per prievartą. o maitinimą baigiau kai mažiukui buvo 1 metai ir 9 mėn.
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2007 09 18, 08:51)
va todel mano nuomone lengviau atpartinti mazesni vaika, pati noriu per pora men atpratinti  doh.gif

tokio amziaus vaikus labai lengva atpratint , tik pries tai , nuo pat gimimo reikia pripratint prie buteliuko , juk gali sau sekmingai maitinti krutimi , o ir prie buteliuko pripratint, arbatytes pagert itt.
man labai lengvai viskas pavyko, net keista kiek SM prisiskaiciau baisybiu apie ta nutraukima, o cia viens du ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2007 09 17, 19:23)
beto norėjau paklaust gal kuri žinot ar tas maitinimas besilaukiant jau taip blogai?  g.gif gydytoja sakė kad pasijus bet kokiu atveju vistiek dings pienukas,bet aš kažkodėl nelabai tikiu  g.gif

Žinau, nes daug skaičiau ir domėjaus(tiek internete, tiek knygose apie nėštumą ir žindymą). Jei reik daugiau info - galiu patarti, kur ieškoti bigsmile.gif
Jeigu mamytė jaučias gerai ir nėštumas yra normalus (t.y. nėra gresiančio persileidimo požymių - kraujavimų, skausmingų susitraukinėjimų, placentos pirmeigos ar kt. patologijų) žindyti laukiantis galima.
Aišku, reikia turėti omeny, kad tiek nestuke.gif, tiek žindukliukas susirenka nemažai naudingų medžiagų bei energijos iš mamytės organizmo, todėl yra svarbu stebėti mamytės tyrimų rezultatus, jos svorio prieaugį (kad nebūtų per mažas), laukiamo mažylio vystymasi ir pan.

o populiariai šnekant, žindymo poveikis gimdos susitraukinėjimams ar šiaip nestuke.gif yra labai panašus, kaip poros intymaus gyvenimo ax.gif , kurio šiais laikas esant normaliam nėštumui nei ypatingai riboti ar atsisakyti neberekomenduoja. Tiesiog viskas turi būti daroma atsargiau ir su sveiku protu.
Tad jei tikrai nori žindyti sėkmės Tau 4u.gif
QUOTE(linuke @ 2007 09 17, 22:36)
Tikrai nemaniau, kad bus taip sunku nujunkyti vaika. Ir taip gaila jo....

console.gif
O tai gal tada nereik ax.gif panašu, kad nesate abu tam pasirengę ....
Gal pasilikite dar 1-2kartus per parą ir vėliau ateis savaime toks laikas, kai nereikės tiek daug pastangų 4u.gif

QUOTE(vlm28 @ 2007 09 19, 20:31)
Man tai daktarė primygtinai rekomendavo nujunkyt,nes jei laukčiausi kitos lyties tai per pieną sūnelis gali gaut mergaitiškų hormonų,o tai nėr gerai  g.gif

blink.gif swoon.gif lotuliukas.gif
Nesąmonė. Tai tada vajėj kiek problemų lauktų tų šeimų, kuriose gimsta dvynukų porytės - gi berniukas visus 9mėn augs ne tik pas mamą(moteriški hormonai), bet dar ir su sesyte lotuliukas.gif
Siūlau pasiieškoti kitos gydytojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunamamyte @ 2007 09 21, 22:36)
tokio amziaus vaikus labai lengva atpratint , tik pries tai , nuo pat gimimo reikia pripratint prie buteliuko , juk gali sau sekmingai maitinti krutimi , o ir prie buteliuko pripratint, arbatytes pagert itt.
man labai lengvai viskas pavyko, net keista kiek SM prisiskaiciau baisybiu apie ta nutraukima, o cia viens du ir viskas  blush2.gif

manoji geria is buteliuko, bet atsisako getri is buteliuko net mano pieno ar bet kokio misinuko, o arbatytes sekmingai geriam. Ir tokie vaikai jau vsika kuo puikiausiai supranta, jau amnsike senai sugeba man drabuzius plesyt, jei persirengineju ir is tolo pamato krutine jau duodasi, ziojasi, pyksta kad neduodu doh.gif

QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2007 09 22, 01:26)
blink.gif swoon.gif lotuliukas.gif
Nesąmonė. Tai tada vajėj kiek problemų lauktų tų šeimų, kuriose gimsta dvynukų porytės - gi berniukas visus 9mėn augs ne tik pas mamą(moteriški hormonai), bet dar ir su sesyte  lotuliukas.gif
Siūlau pasiieškoti kitos gydytojos  4u.gif

Visiška samone, auginu mergaite, kenciam nuo per didelio mano hormonu kiekio, viskas persideduoda per piena.
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2007 09 22, 08:27)
puikiausiai supranta, jau amnsike senai sugeba man drabuzius plesyt, jei persirengineju ir is tolo pamato krutine jau duodasi, ziojasi, pyksta kad neduodu  doh.gif

idomu...
turetu buti nuostabus jausmas.. taip ir nepajutau ka reiskia kai vaikas glaudziasi prie kruties ar plesia drabuzius duoti jam kruti.. verysad.gif wub.gif nors maitinau pakaitomis misinelis - mano pienas... iki 6men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2007 09 22, 08:27)
Visiška samone, auginu mergaite, kenciam nuo per didelio mano hormonu kiekio, viskas persideduoda per piena.

na as kai dukrytes laukiausi sunu iki 1,6 men maitinau, 6 nestumo menesius, tikrai nieko nenutiko.manau priezastis ne maitinime schmoll.gif
na ka, jungiuosi eilini karta beje doh.gif prie "papui ne" cool.gif pusantro menesio duodavau tik nakciai, kol viena grazia diena pasiuliau per pietu miega (labai blogai jauciausi, maniau pamiegosiu kartu ramiai blush2.gif ) ir vel atkrito...jau manau laikas, bernas beveik pusantru metu, didckis wub.gif siandien startuoju-patepiau po pietu miego papulius tuo laku kuriuo nagus patepus vaikai kramtyt juos nustoja.nelieka kito kelio, neduot negaliu-gaunu i lempa ir pats pasiema, pipirus nurankioja, garstycias sekmingai nuvalo skuduriuka atsineses lotuliukas.gif va dabar nieko nesimato, bet kazko neskanu, as duodu, negi gaila-Martuk, gal papulio, bet Martukas sako tfu ir verziasi is mano glebio thumbup.gif gal sykart pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2007 09 23, 19:13)
na as kai dukrytes laukiausi sunu iki 1,6 men maitinau, 6 nestumo menesius, tikrai nieko nenutiko.manau priezastis ne maitinime  schmoll.gif
na ka, jungiuosi eilini karta beje  doh.gif  prie "papui ne"  cool.gif pusantro menesio duodavau tik nakciai, kol viena grazia diena pasiuliau per pietu miega (labai blogai jauciausi, maniau pamiegosiu kartu ramiai  blush2.gif ) ir vel atkrito...jau manau laikas, bernas beveik pusantru metu, didckis  wub.gif  siandien startuoju-patepiau po pietu miego papulius tuo laku kuriuo nagus patepus vaikai kramtyt juos nustoja.nelieka kito kelio, neduot negaliu-gaunu i lempa ir pats pasiema, pipirus nurankioja, garstycias sekmingai nuvalo skuduriuka atsineses  lotuliukas.gif va dabar nieko nesimato, bet kazko neskanu, as duodu, negi gaila-Martuk, gal papulio, bet Martukas sako tfu ir verziasi is mano glebio  thumbup.gif  gal sykart pavyks  rolleyes.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikiuosi jums pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti