Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

Matau senoji temutė užbaigta, bet labai norėtusi sužinoti kaip mamytės tvarkosi namuose ir kokiais "gudresniais" būdais išmoko vaikučius tos tvarkos prisilaikyti mirksiukas.gif
Kokiom dienom ir laiku dažniausiai skiriate "tvarkymosi "laiką?

Padiskutuokime ir pasidalinkite savo mintimis... 4u.gif
Atsakyti
Aš nepavargstu, bet nusibosta kasdien tuos pačius žaisliukus į tą pačią vietą dėt. Tvarkausi dažniausiai tada, kai vaikas darželyje. Dukra, jei yra namuose irgi paprašyta dažniausiai susideda savo pieštukus ir flomasterius į dežutę
Atsakyti
kas liecia vaiko zaislus tai diena retas atvejas kad tvarkyciaus o vat vakare pries einant miegot liepiu susitvarkyt zaislus savo susidet i vietas iaksu reikia 100kartu sakyt kad susidek buna kad eina zaislai i "siuksline" nemetem siaip bet jam pasakom kad ismetam jei nesitvarko tada pradeda greit rinkt o buna kad ir nueinam miegot palike salione visa bardakeli bet cia taip buna kai paciai nera nei noro nei sveikatos rinkt zaislus o visas kitas tvarkymasis buna diena mazam ijungiu vaikuciam o pati einu sveist namus ax.gif
Atsakyti
Vaiku zaislus tvarkome vakare, pries einant miegoti visi kartu, arba vaikams sumigus patys, pagal situacija.. jei plaunu grindis ar siurbliuoju, susodinu vyra su vaikais ant sofkes, kad nejudetu ir nesimaisytu. siaip tvarkomes kartu su vaikais, dulkes pavalyt- man jie nemaiso... bet siaip stengiuosi neapleisti namu, kad reiktu 2-3valandu namu kuopimui.. geriau isplaunu indus 2-3kartus i diena, kad neprisikauptu virtuve, tualetus pravalau dazniau.. smile.gif o siaip vyresnelis didelis pagalbininkas, jei ko paprasai visada padaro smile.gif
Atsakyti
Man atrodo , kad si problema visom ta pati .. 100 kartu kartoji , kad reik tvarkyti savo zaislus ir kambari .. Bet kodel darzelyje jie susitvarko ....
Atsakyti
QUOTE(Amber 333 @ 2011 04 02, 18:27)
Man atrodo , kad si problema visom ta pati .. 100 kartu kartoji , kad reik tvarkyti savo zaislus ir kambari .. Bet kodel darzelyje jie susitvarko ....

nes ten nera mamu arba teciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuks mamyte @ 2011 04 02, 17:33)
nes ten nera mamu arba teciu  biggrin.gif


Vat kas tiesa tai ne melas doh.gif Namuose tos tvarkos sunku iš savų vaikų išprašyti ar net išsireikalauti o va darželiuose vaikai klauso ir kada beateitum grupėse tvarka ko namuose tikrai kokiam svečiui užlydus nerasta blush2.gif
Atsakyti
kartais norisi kaukti kaip atsibosta tie visi skudurai ir puodai. mazoji namuose kaip tornadas biggrin.gif zaisliuku pati galima sakyti nesitvarko, nes pradejusi tvarkytis vel isizaidzia biggrin.gif taigi visi didieji darbai vyksta per mazosios pietu miegeli. ACIU DIEVUI ATSILO ORAI,TAI GYVENIMAS PERSIKELS I KIEMA, O NAMAI BUS TVARKINGESNI thumbup.gif
Atsakyti
Pavargstu, labai. Siaubas pas mus. Visiskai manes mazasis neklauso, nesitvarko.

nezinau as jau su saviskiu viska bandziau, net zaislus paemiau ir vos neismeciau verkdama is maiso susirinko, bet vistiek nesitvarko, o blogiausia kai jau savo kambary vietos nebelieka zaisti, nors tikrai kambarys nera mazas, pradeda man visus zaislus i didiji kambari tempt...

jau visai nezinau kaip susitvarkyti, kad vaika ismokyti elementariai tos tvarkos prisilaikyti. Juk turi pats, o ne as viska tvarkyti. Po to ir neismoks. Man paciai taip seimoje buvo, todel zinau, kad manipuliuoti tevais vaikai moka puikiai. Bet kaip su tuo kovoti??
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 04 02, 15:42)
...siaip tvarkomes kartu su vaikais, dulkes pavalyt- man jie nemaiso...

drinks_cheers.gif
maniškis ir pats mielai valo dulkes, o apie siurbimą, tai išvis kalbos nėra- tik leisk biggrin.gif

QUOTE(Amber 333 @ 2011 04 02, 17:27)
Man atrodo , kad si problema visom ta pati .. 100 kartu kartoji , kad reik tvarkyti savo zaislus ir kambari .. Bet kodel darzelyje jie susitvarko ....

Pas mus žaisliukai buvo išėję, suveikė . Dar suveikė tai, kad vaikas kažko labai norėjo , bet pilnas kambarys žaislų buvo, pasakėm, kad gaus, kad žaisliukai į vietą nukeliaus. Greit susitvarkė ax.gif Po kelių tokių kartų kažkaip sekasi susitarti ax.gif Net lovą ryte pasikloja (aišku, reikia priminti doh.gif )
O darželyje, manau, didesnė disciplina, bendra tvarka (kaip čia vienas nesitvarkysi, jei visi tvarkos biggrin.gif )
Atsakyti
Tvarkomes tik vakare,kitaip nera prasmes,atrodo tik padek i vieta tai butinai ta pati vel paims ir perdes biggrin.gif O siaip jau ir nebekreipiu demesio,ismokau neimti galvon,taip ir jai ir man geriau,o sveciai ateinantys zino,kad cia gyvena VAIKAS biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus buna tokios akcijos, zaislu parduotuves organizuoja, tik gaila lb retai, pvz Kaledoms, keicia senus zaislus (gali buti ir suluze) i naujus, pvz gauni kazkiek tai kreditu uz atnestus zaisliukus, ir gali su tais kreditais nusipirkti nauju zaislu. jie tuos zaisliukus dovanoja vaiku namams, o vaikuciai kurie ju turi per daug, gali iskeisti kelis nebepatinkancius zaislus i viena dideli nauja, o ir namai issivalo labai greit thumbup.gif galetu ir Lt parduotuves ka nors sugalvoti g.gif bet matyt niekam nebutu tai naudinga g.gif
Atsakyti