Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 04 06, 16:43)
Aij, kaip gaunasi, taip biggrin.gif svarbu skanu biggrin.gif kepsiu Velykom. Sake visi , kad geras skonis  blush2.gif tai patikejau...

Kepsiu ir aš saviškiams, ir dovanų, ir nedovanų. Bet saviškiams galvoju bandyt su kokiu kitu įdaru, gal kokiais obuoliais..... g.gif nes mažiukas mano tas aguonas laiko garbės reikalu išbarstyt visose pasiekiamose vietose... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 04 07, 07:08)
Kepsiu ir aš saviškiams, ir dovanų, ir nedovanų. Bet saviškiams galvoju bandyt su kokiu kitu įdaru, gal kokiais obuoliais.....  g.gif nes mažiukas mano tas aguonas laiko garbės reikalu išbarstyt visose pasiekiamose vietose...  doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Jungiuosi ir as i kepeju buri,buvo laikas kai kepinejau,bet paskutinius metus buvau uzmetus sita reikala.Norejau paklausi,ar kuri minkete tesla duonkepeje ir kas gavosi,noriu pirkti duonkepe,tai sakau gal pagelbetu sitame reikale g.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
na isbandziau ir as simtalapi.. ir ka galiu pasakyti.. o gi nieko gero.. nepavyko verysad.gif verysad.gif visu pirma nepavyko tesla (gaminau pgl Cipciuka), nesupratau kdl, viska dariau pgl recepta, gramukas i gramuka... nepakylo, nelipo (kaip buvo parasyta), nesitampe (kiek isejo iskociot, tiek)... galvoju gal mieles negeros... na zodziu liudna man, labai norejau, tikrai stengiausi ir gavosi snipstas.. siaip iskepe kazkas, matesi sluoksniai (deja nenufotkinau), bet buvo baisiai kietas ir sausas (sviestas isbego ir negrizo biggrin.gif ) tai va... tikrai nzn kame reikalas... bet yra kaip yra.. unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 04 10, 17:55-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2011 04 10, 17:55)
Laba diena smile.gif
na isbandziau ir as simtalapi.. ir ka galiu pasakyti.. o gi nieko gero.. nepavyko verysad.gif  verysad.gif  visu pirma nepavyko tesla (gaminau pgl Cipciuka), nesupratau kdl, viska dariau pgl recepta, gramukas i gramuka... nepakylo, nelipo (kaip buvo parasyta), nesitampe (kiek isejo iskociot, tiek)... galvoju gal mieles negeros... na zodziu liudna man, labai norejau, tikrai stengiausi ir gavosi snipstas.. siaip iskepe kazkas, matesi sluoksniai (deja nenufotkinau), bet buvo baisiai kietas ir sausas (sviestas isbego ir negrizo biggrin.gif ) tai  va... tikrai nzn kame reikalas... bet yra kaip yra..  unsure.gif

147 kartą kartojame - sviestas TURI IŠBĖGTI, bet pyrago kelt iš skardos nereikia skubėt, palikit kokiai 20 min, sviestas imigruos atgal. 4u.gif
Atsakyti
man su pirmu buvo beda, išbego visi riebalai iš skardos ir pavirto dumais lotuliukas.gif
savaitgalio kepinys turbut 5 ar 6 nebepamenu
user posted image
kitas su uogiene, aguonu pritrukau doh.gif riebalu tai pat,sausokas verysad.gif
user posted image
Atsakyti
smile.gif+2011 04 10, 18:55-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2011 04 10, 18:55)
Laba diena smile.gif
na isbandziau ir as simtalapi.. ir ka galiu pasakyti.. o gi nieko gero.. nepavyko verysad.gif  verysad.gif  visu pirma nepavyko tesla (gaminau pgl Cipciuka), nesupratau kdl, viska dariau pgl recepta, gramukas i gramuka... nepakylo, nelipo (kaip buvo parasyta), nesitampe (kiek isejo iskociot, tiek)... galvoju gal mieles negeros... na zodziu liudna man, labai norejau, tikrai stengiausi ir gavosi snipstas.. siaip iskepe kazkas, matesi sluoksniai (deja nenufotkinau), bet buvo baisiai kietas ir sausas (sviestas isbego ir negrizo biggrin.gif ) tai  va... tikrai nzn kame reikalas... bet yra kaip yra..  unsure.gif

Sraigyte, zinok nuo mieliu tikrai daug priklauso... As esu isbandzius ir su svieziom ir su sausom... Viena karta kai papuola labai sviezios mieles - puikiai gaunasi smile.gif , kita karta - plysta, nors tu ka... doh.gif Kai kepiau su sausos mielem - labai gerai isejo su Fermipan mielem thumbup.gif .
Gal kuri zinot kur ju dabar galima gauti? Anksciau pirkau IKI prekybos centre... Dabar ju nebera.. Niekur neradau... g.gif
Su kitos rusies sausom mielem visko buna doh.gif
Atsakyti
Sveikos!
Esu naujoke siame forume blush2.gif , bet jau seniai naudojosi cia rastais receptais. ax.gif Apie simtalapi tiek visko prisiskaicius, kad nutariau butinai ji iskept.

O del mieliu, tai Fermipan mieliu galima rasti MAXIMA parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra87 @ 2011 04 11, 11:44)


O del mieliu, tai Fermipan mieliu galima rasti MAXIMA parduotuvese.

Aciu, Aleksandra, reiks geriau paieskoti smile.gif Gal didesnese Maximose yra... ax.gif
Atsakyti
As perku kaip tik mazoje vieno X maximoje smile.gif

Mano simtalapis jau orkaitej clap.gif dabar laukiu kol iskeps ir kada jau bus galima ji paragaut essen.gif
tik gaila, kad galesiu paragaut jo maza kasneli, visas geris atiteks seimynai, kadangi pati siuo metu laukausi dietos ir fitness3.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 04 11, 10:58)
savaitgalio kepinys turbut 5 ar 6 nebepamenu

fantastiškai atrodo thumbup.gif kaip išsižiočiau, kaip kąsčiau (tą be uogienės) tik pakepčiau dar daugiau jį (bet čia skonio reikalas). Vaizdas tai 100 balų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra87 @ 2011 04 12, 14:18)
As perku kaip tik mazoje vieno X maximoje smile.gif


Pasinaudosiu tavo patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti