Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(Rasukas @ 2012 01 03, 17:51)
net nesusilaikiau,pavyzdinis simatalapis,toki esu macius tik pas viena sena totore,laksteliai plonyciai,dregni,saunuole,tiek tortu kepime ir puosime tiek simtalapiu 4u.gif

aciu 4u.gif
vajetau bigsmile.gif negi man isejo originala iskept g.gif
gal kas turit original pjuvi rolleyes.gif
Papildyta:
[quote=EIVA,2012 01 03, 17:02]
[quote=pasta222,2012 01 02, 14:27]
mano šventinis

Visvien noriu pakamantinet biggrin.gif . Kazkokie jusu simtalapio isskirtinai grazus lakstai.
Gal laisvai susukat, o gal kokia kita paslaptis ? ax.gif
[/quote]
pakamantinek lotuliukas.gif
tai va.... jokios paslapties biggrin.gif viskas is recepto, tik dedu maziau riebalu apie kokius 400gr. gal ir maziau ,nes man per riebu
ir dar suku standziai lotuliukas.gif na tik nereikia persistengti savo ribose lotuliukas.gif
Atsakyti
čia mano vizitinė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfė: 03 sausio 2012 - 20:27
Dar vienas... biggrin.gif
user posted image Uploaded with ImageShack.us

Elfe, super skaniai atrodo - mėgstu su daug razinų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2012 01 03, 21:20)
čia mano vizitinė ax.gif


Elfe, tikrai liuksovas mirksiukas.gif labai ciki thumbup.gif viskas taip kaip turi buti
Atsakyti
Hm.. gal gimtadieniui man issikept g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 01 04, 10:25)
Hm.. gal gimtadieniui man issikept  g.gif

hmmmm,as galvoju is vis ji pirma kart bandyt kept g.gif bet,kaip pirma kart-ir nori,ir bijai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 01 04, 09:28)
hmmmm,as galvoju is vis ji pirma kart bandyt kept g.gif bet,kaip pirma kart-ir nori,ir bijai rolleyes.gif


As seniai buciau isbandzius biggrin.gif mano lygtai pirmas kepinys is rimtesniu buvo simtalapis smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

prašau įvertinti

user posted image

kepiau silikoninėj formoj
kažkaip labai tamsiai nusifotkino, atrodo kaip apdegęs g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo every: 04 sausio 2012 - 10:38
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 01 04, 09:25)
Hm.. gal gimtadieniui man issikept  g.gif

Aš galvoju dar prieš gimtadienį mėgint,pasirepetuot biggrin.gif

O sakykit pats jo skonis,gan riebokas,taip? Noriu pradžiai gamint mažiuką,pusės normos,nes šiaip niekada neragavau tokio reikalo biggrin.gif tai kept geriau standartinėje formoje ar dėti į tokią kiek paaukštintą,mažesnę?
Atsakyti
Anksčiau merginos kalbėjo, kad geriausiai kepti aukštesnėj formoj.
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 01 04, 21:33)
Aš galvoju dar prieš gimtadienį mėgint,pasirepetuot  biggrin.gif

O sakykit pats jo skonis,gan riebokas,taip? Noriu pradžiai gamint mažiuką,pusės normos,nes šiaip niekada neragavau tokio reikalo  biggrin.gif tai kept geriau standartinėje formoje ar dėti į tokią kiek paaukštintą,mažesnę?

Skonis jo tikrai riebokas, bet jei mėgstate sviestą, tuomet tas riebumas netrukdys smile.gif Kepti tikrai geriau formoje aukštais kraštais, nes kitaip išsilydęs sviestas pradeda lipti iš formos ir pakyla dūmų debesis...o ir ilgiausia kepimo dalis tuomet išeina orkaitės valymas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 01 05, 09:29)
Anksčiau merginos kalbėjo, kad geriausiai kepti aukštesnėj formoj.


QUOTE(Nima*** @ 2012 01 05, 13:07)
Skonis jo tikrai riebokas, bet jei mėgstate sviestą, tuomet tas riebumas netrukdys smile.gif Kepti tikrai geriau formoje aukštais kraštais, nes kitaip išsilydęs sviestas pradeda lipti iš formos ir pakyla dūmų debesis...o ir ilgiausia kepimo dalis tuomet išeina orkaitės valymas...  ax.gif

Ačiū už atsakymus,paskaičiau šią temą,nemažai sužinojau (bent taip atrodo biggrin.gif ) akys išvarvėjo,bet noras kepti nedingo,beliko nusipirkti miltų ir razinų,viso kito yra biggrin.gif
Atsakyti