Įkraunama...
Įkraunama...

Rosacea arba rožinė

Aš bandysiu registruotis pas gyd.Gancevičienę,Baltijos amerikos klinikoje,tik šiam mėnesiui nebėra talonų.Nes tuo Rozex tepu jau 4 mėn ir nemažėja ,o plečiasi
Atsakyti
QUOTE(aidesa @ 2011 10 11, 08:21)
Zinoma,jei liga nepazengus, dar tik raudonieji spuogeliai ,reikia pirma ismeginti,kas naturalu, o vat man ir spuogeliai,ir kapiliaru tinklas matosi,ir raudonis pastovus....kas blogiausia,kad poros labai issiplete ir bjauroja veida...
Papildyta:
please,rekomenduokit gera dermatologa didmiestyje!!!!!!!!!!!!!!!
tik ne Grusauska ir ne J.Grigaitiene(ji gera gydytoja,bet absoliuciai visoms israso tuos pacius tepaliukus,kaip rosex,finacea,vitella ictamo,neostrata ir t.tt)
aciu

Jogailos g. kažkoks kosmetologijos centras yra su dermatologėm, buvau kitu klausimu, tai taip labai papigiai, užklausiau ir dėl to, sakė, jokiom neostratom negydo, ir rozexo lyg ir ne...
Kiek gera - nežinau, bet nebrangi...
O aš tai dabar viską, ką grigaitienė išrašė, + savo bare mineralsų treatmentai ir pudra. Va, ką tik nusivaliau drėgna servetėle kosmetiką (na ok, žinau, nepataria, bet tokias labai drėkinančias/vėsinančias radau, dar palaikau pridėjus atsivėsinimui) - paraudęs tik vienas skruostas labiau (bet gana nedaug ryškiau) ir šiek tiek kakta - bet ne vientisai raudonai, o kaip dėmelėm pamušinėta. Vadinčiau progresu, ryškiu smile.gif dabar išėjus į miestą nepasidažius nelabai kas suprastų, ir poros traukiasi šiek tiek... Žodžiu, Grigaitienės gydymas šiek tiek savo padėjo, bet atitaikyta kosmetika - kur kas labiau...
Bandysiu rozexą pabaigus nepirkt naujo, o žiūrėt, ar užteks to, ką dabar naudoju be jo. Nors atseit labai prigrasino, kad nenutraukt...
O beje, klausimukas: noriu kažką jau ir nuo raukšlelių pradėt naudot, bet nuo raukšlelių + raudonumo radau tik Lirene kremuką. Ką jūs naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 11 spalio 2011 - 21:43
Sveikos, as paskutiniu metu naudoju IWOSTIN krema issipletusiems kapiliarams, esu nustebinta, kad tikrai raudonumas dingo, netgi Metronidazoliu netepu bigsmile.gif
Atsakyti
Nesuprantu ar tai sutapimas,jau pusmetį tepu Rozex nu nieko geriau,daug spuogelių. Bet dabar tris rytus gėriau linų sėmenų aliejų ir žinokit mano kakta geresnė,spuogeliai nyksta.gal tai sutapimas blush2.gif
Atsakyti
Na,kaip dbr tau nuo semenu aliejaus,gal tikrai atradai savo"vaista"?
Atsakyti
Turiu ir aš šią lygą jau keletą metų. Yra ne tik raudonis, bet ir verčia raudonais guzais. Vartojau viską.. ir rozexa ir vitela ictamo ir doxicikliną ir fenacea. Lankiausi gal pas kokius dešimt skirtingų gydytojų ir nieko gero. Geriausiai padėdavo aišku antibiotikas, veidas nurimdavo, bet su laiku atsirado kitu problemu, tokių kaip "pavažiavusi" mikroflora, blogas kraujas ir t.t....
Visiems patariu ieškoti būtent alternatyvių sprendimų, tokių kai organizmo valymas, linų semenų aliejus - tai tikrai ne atsitiktinumas (jis tikrai gydo rosacea), imuniteto stiprinimas ir t.t.
Bandžiau aš ir lazerius, šis metodas tinka tik tuo atveju, jeigu nėra uždegimo, nėra jokių spuogeliu, o yra tik raudonis. Lazeris atnaujina kapiliarą, t.y. praktiškai panaikina seną kapiliarą pakeisdamas jį nauju. Man nepadėjo, nors ir sukišau į tai kruvą pinigų, mat gydytojas net neužsiminė, kad esant spuogeliams šių procedūrų daryti negalima. Apie tai man vėliau paaiškino kiti dermatologai.
Papildyta:
Aš šiuo metu atradau Bioptron lempą. Problemos ji nepanaikina, bet iškilusį spuogelį išgydo daug greičiau. Sakyčiau, kad jei ne ši lempa, tai visai į žmones išeit jau nebegalėčiau. Jos poveikis toks pats kaip ir antibiotiko, t.y. tuo momentu kol vartoji, tai valdai situacija.
Dar gerai pagelbsti Avene speciali "nekometogenine" pudra, ji uzmaskuoja raudoni, apsaugo nuo saulės ir nekenkia veidui.
Tai tiek iš manęs. Ieškau tolimesniu sprendimų ir neprarandu vilties... Linkiu ir Jums to paties
Atsakyti
QUOTE(LarisaMal @ 2011 11 02, 00:16)
Turiu ir aš šią lygą jau keletą metų. Yra ne tik raudonis, bet ir verčia raudonais guzais. Vartojau viską.. ir rozexa ir vitela ictamo ir doxicikliną ir fenacea. Lankiausi gal pas kokius dešimt skirtingų gydytojų ir nieko gero. Geriausiai padėdavo aišku antibiotikas, veidas nurimdavo, bet su laiku atsirado kitu problemu, tokių kaip "pavažiavusi" mikroflora, blogas kraujas ir t.t....
Visiems patariu ieškoti būtent alternatyvių sprendimų, tokių kai organizmo valymas, linų semenų aliejus - tai tikrai ne atsitiktinumas (jis tikrai gydo rosacea), imuniteto stiprinimas ir t.t.
Bandžiau aš ir lazerius, šis metodas tinka tik tuo atveju, jeigu nėra uždegimo, nėra jokių spuogeliu, o yra tik raudonis. Lazeris atnaujina kapiliarą, t.y. praktiškai panaikina seną kapiliarą pakeisdamas jį nauju. Man nepadėjo, nors ir sukišau į tai kruvą pinigų, mat gydytojas net neužsiminė, kad esant spuogeliams šių procedūrų daryti negalima. Apie tai man vėliau paaiškino kiti dermatologai.
Papildyta:
Aš šiuo metu atradau Bioptron lempą. Problemos ji nepanaikina, bet iškilusį spuogelį išgydo daug greičiau. Sakyčiau, kad jei ne ši lempa, tai visai į žmones išeit jau nebegalėčiau. Jos poveikis toks pats kaip ir antibiotiko, t.y. tuo momentu kol vartoji, tai valdai situacija.
Dar gerai pagelbsti Avene speciali "nekometogenine" pudra, ji uzmaskuoja raudoni, apsaugo nuo saulės ir nekenkia veidui.
Tai tiek iš manęs. Ieškau tolimesniu sprendimų ir neprarandu vilties... Linkiu ir Jums to paties

Toks įspūdis, kad parašėte apie mane, net ir vaistai tokie patys buvo naudojami. Ir raudoni spuogai skausmingi kyla. Nuo rytojaus pradedu naują "kelionę" pas gydytojus, bet dabar jau ne pas dermatologus. Paskutinė dermatologė pas kurią lankiausi liepė išsitirti ir susitvarkyti skrandį,dvylikapirštę, išsivalyti organizmą ( čia jau tarsiuos su gydytoja, kaip tai padaryti ) , laikytis dietos. Dietų , sergant rosacea yra internete, nors ir nelabai daug. Ten surašyti produktai, kurių reiktų vengti.
Rytoj einu pas šeimos gydytoją, žiūrėsiu, ką pasiūlys, ko išsireikalausiu smile.gif
Atsakyti
O vaistus turbūt visiems vienodus skiria tai ligai.Aš buvau Baltijos Amerikos klinikoje pas gyd.Rūtą Gancevičienę,vaistai: vitela ictamo , doxiciklinas ir fenacea.Sakė nėra tokio vaisto kad išgertum ir ta liga išgydyta.Saugotis saulės ypač pavasarinės.O kai pasakiau apie sėmenų aliejų,sakė žinoma kad turėjo pagerėti.nes nuo Rozex oda buvo labai išsausėjusi,o nuo sėmenų aliejaus oda gauna vitE,aminorūgščių, todėl galėjo paderėti.Vartoju sėmenų aliejų dar prie visų vaistų.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 11 02, 10:27)
O vaistus turbūt visiems vienodus skiria tai ligai.Aš buvau Baltijos Amerikos klinikoje pas gyd.Rūtą Gancevičienę,vaistai:  , doxiciklinas ir fenacea.Sakė nėra tokio vaisto kad išgertum ir ta liga išgydyta.Saugotis saulės ypač pavasarinės.O kai pasakiau apie sėmenų aliejų,sakė žinoma kad turėjo pagerėti.nes nuo Rozex oda buvo labai išsausėjusi,o nuo sėmenų aliejaus oda gauna vitE,aminorūgščių, todėl galėjo paderėti.Vartoju sėmenų aliejų dar prie visų vaistų.

Sėmenų aliejų vartoju jau pusę metų. Odai tikrai geriau.
Buvau ir pas Gancevičienę. Išrašė ji man vitela ictamo, doxicikliną,Duac. Duaco dar nepradėjau vartoti. g.gif Doxiciklino nevartosiu, nes padeda, tik kol geri. Ji ir liepė tvarkytis skrandį, žiūrėti, ką valgau. Bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(RožėGrožė @ 2011 11 02, 11:44)
Sėmenų aliejų vartoju jau pusę metų. Odai tikrai geriau.
Buvau ir pas Gancevičienę. Išrašė ji man vitela ictamo, doxicikliną,Duac. Duaco dar nepradėjau vartoti.  g.gif  Doxiciklino nevartosiu, nes padeda, tik kol geri. Ji ir liepė tvarkytis skrandį, žiūrėti, ką valgau. Bandysiu.

Buvau ir aš pas Gancevičienę. Pasakysiu, kad ji viena iš geriausių, bet gydo tik tradiciškai, t.y. antibiotikais(doxiciklinas)-metronidazoliu(rozeksas)-ir ichtiolu (ictamo). Patykėkit, tai nepadeda, na ne bent lyga tik prasideda... tai laikinai sustabdo.
Duaco aš ir nepradėčiau vartoti, o vat valyti organizmą - tai tikrai geras patarimas.
Be to siūlau pasidomėti gryno molio kaukėmis, tai labai pigus būdas išsivalyti bei pagerinti veido odą, todėl visiškai nereklamuojamas. Man patarė viena pažistama, kuriai tik molis padėjo atsikratyti giluminių pulingų spuogų. Aš išbandžiau jau porą kartų, tai blogiau tikrai nepasidarė, o pulinukus iškėlė į viršų ir veidas toks šviesesnis, lygesnis ir ramesnis pasidarė. Kaip bus toliau - nežinau, bet molio kaukes darysiu ir toliau.
Atsakyti

Dabar galvoju,jei semenu aliejus pagerina rozines pazeista oda,kuris stimuliuoja virškinamojo trakto veiklą,gerina ir aktyvina žarnyno veiklą, mažina jame puvimo procesus,tai gal tai tikrai stipriai priklauso,nuo to,ka valgome g.gif nors maitinuosi gan sveikai,bet jei tektu dar ir raudonos mesos atsisakyt,tai manau ir i penkta auksta neuzlipciau biggrin.gif o kaip ta alieju geriat?rytais po sauksta?
Atsakyti
Molio kaukes naudojau anksčiau, kai daugiau problemų buvo su spuogeliais.
Jau kažkur savaitę nenaudoju rozexo ar kitų priemonių, likus tik prie bare minerals raudonį mažinančios pudros (gydomosios), ir paprastų kremų, mažinančių raudonį. Vakar sėkmingai išėjau nepasidažius, ir vizualiai skirtumo didesnio nebebuvo thumbup.gif
Žodžiu, kol kas labiausiai patenkinta bare mineralsais...
Radau dar Lirene kremuką, mažinantį raudonį IR nuo raukšlių viename (galima naudot nuo 25m), tai kol kas dar tą naudoju, bet turbūt grįšiu prie avene.
Atsakyti