Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai


savo vaiko neiuzka nepalikciau savaitiniam darzeli,geriau kuri laika tik duona esciau, schmoll.gif
manau ,kad padetis be iseities buna tik viena is milijono,o kiti palieka nes pigu,nes patogu.
man tai nesuprantama,samdyk vakare aukle jai jau kitaip neina,vaikas nors savo NAMUOSE miegos...per brangu.keisk darba ,gauk pora simtu maziau ir t.t

paprasciausiai yra mamu kurios is bet kokios situacijos issisuks,ir vaiko niekada nepaliks savaitiniam. 4u.gif
ir yra mamu kuriom tai PATOGU ir iseiciu jos neiesko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2008 05 19, 13:04)
Tai tų istorijų, ir dar pagražintų, daug būtų galima papasakoti ax.gif
Čia tik viena istorija, bet visgi, manau, kad didžioji dauguma tėvų, leidžiančių savo vaikus į savaitinius darželius, tai daro dėl šeimos gerovės, o - ne priešingai  4u.gif

Dėl vaikų "gerovės" (materialinės) ir į užsienius išvažiuoja, beveik kūdikius palieka, dovanomis meilę bando pirkti, o vaikui reikia artumo čia ir dabar.
Pateisinu palikimą savaitiniame darželyje, kai vieniša mama dirba pamainom ir nėra kam vaiko iš darželio paimti. Visos kitos situacijos gali būti sprendžiamos kitu būdu. O norėjimas pabūti dviese, paliekant vaiką nakčiai darželyje, rodo viena - tėvų nebrandumą ir nesuvokimą, kokie jie yra svarbūs savo vaikui. Vaikystė tokia trumpa - galima šiek tiek ir apriboti savo poreikius mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 05 20, 10:20)
Vaikystė tokia trumpa - galima šiek tiek ir apriboti savo poreikius  mirksiukas.gif .



Visų poreikiai yra svarbūs: ir vaiko, ir tėčio, ir mamos. Visų.


Aš norėčiau leisti į savaitinį darželį todėl, kad būtų galima pasiimti vėliau nei 18:30, nes vyras dažnai važiuoja į komandiruotes, o man darbai baigiasi apie 19 val.

Kas mane atgraso nuo tokio tipo įstaigų - tai, kad ten galbūt daugiau asocialių vaikų. Tiesiog nežinau.

Pati lankiau savaitinį, bet nakvojau tik kokius 4 kartus. Būtent todėl, kad tėvams baliai buvo su kolegomis. Bet namatau tame nieko blogo, jei tuom nepiktnaudžiaujama ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alegorija: 20 gegužės 2008 - 11:15
QUOTE(Alegorija @ 2008 05 20, 11:08)
Visų poreikiai yra svarbūs: ir vaiko, ir tėčio, ir mamos. Visų.
Aš norėčiau leisti į savaitinį darželį todėl, kad būtų galima pasiimti vėliau nei 18:30, nes vyras dažnai važiuoja į komandiruotes, o man darbai baigiasi apie 19 val.

Kas mane atgraso nuo tokio tipo įstaigų - tai, kad ten galbūt daugiau asocialių vaikų. Tiesiog nežinau.

Pati lankiau savaitinį, bet nakvojau tik kokius 4 kartus. Būtent todėl, kad tėvams baliai buvo su kolegomis.  Bet namatau tame nieko blogo, jei tuom nepiktnaudžiaujama  ax.gif

Nežinau, man kažkaip joks balius nėra priežastis palikti vaiką nakvoti darželyje.
Mano seneliai gyveno kaime, tai tėvai jokios pagalbos neturėjo, bet visur, kur galėjo, vesdavosi kartu - kokius gimtadienius, koncertus, teatrus thumbup.gif .
O kad daržiukai galėtų dirbti ilgiau, rašiau jau anksčiau, bet labai jau mane užsipuolė, kad auklėtojų žmonėm nelaikau blush2.gif Nors tada daug tokių "nežmonių" mūsų visuomenėje - gydytojai, med. seselės, pardavėjos, gaisrininkai, policininkai, pamainomis dirbantys ... Gal ir jų darbo laiką galėtų padaryti nuo 8 iki 18 val., juk jie irgi šeimas turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mano sunelis nelanko dar kol kas jokio darzelio,greit pradesim lankyti-bet ne savaitini.As esu pries tokius darzelius nes tikrai yra darbu daug ir neiciau i joki joki darba,kad reiketu palikineti vaika darziuke ir ant nakties-net baisu darosi pagalvojusi kad nera vaiko vakare namie-nemiegociau visa nakti o mastyciau kaip jam......
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 05 18, 13:45)
zinoma butu buve kurkas lengviau,butu galejus bent viena savaite kai dirbdavo ryte mus pasiimti ir ryte vel nuvezti thumbup.gif
na matau kad raso tos mamos ,kurioms vaiku gerove visiskai nerupi ,ir yra noras tik baliams buvimas vieniems  verysad.gif ,gaila man jusu vaiku verysad.gif

Butu buve lengviau,bet NEBUVO...todel yra mamu,kurioms irgi kazkas butu lengviau,bet NERA.
Ir kam jus taikote tuos balius ir nemeile vaikams blink.gif blink.gif blink.gif
Ir dar pasikartosiu,jei neiskaitete postuose,as irgi nei pati gyvenau savaitiniuose darzeliuose,nei mano vaikai lanko savaitinius darzelius....bet tikrai pateisinu tuos atvejus,kai mamos buna vienisos ir dirba pamainini darba iki nakties ar per naktis,kai nera kazkuriuo laiku,kam palikti vaikelio. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(laukinukė @ 2008 05 20, 08:20)
Pateisinu palikimą savaitiniame darželyje, kai vieniša mama dirba pamainom ir nėra kam vaiko iš darželio paimti. Visos kitos situacijos gali būti sprendžiamos kitu būdu. O norėjimas pabūti dviese, paliekant vaiką nakčiai darželyje, rodo viena - tėvų nebrandumą ir nesuvokimą, kokie jie yra svarbūs savo vaikui. Vaikystė tokia trumpa - galima šiek tiek ir apriboti savo poreikius  mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(NEFRITAS @ 2008 05 18, 20:22)
bigsmile.gif Sutinku,kad ilgeliau dirbdami darzeliai issprestu problema del begimo pasiimti vaikelius mirksiukas.gif ,bet  ka ar aukletojos neturi savu vaiku,seimos g.gif ,

aukletojos darzeliuose nedirba visa diena,jos dirba po pusdieni,tam tikra valandu skaiciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 05 20, 14:15)
Nežinau, man kažkaip joks balius nėra priežastis palikti vaiką nakvoti darželyje.

todel, kad su tuo nesi susidurusi.
Vienas draugas dirba imones direktoriumi - baliukai su uzsienio kolegomis yra privalomas reikalas, nes per juos dar ir didele dalis kontraktu aptariama.
Aisku jam savaitinis darzelis nereikalingas, nes vaika tokiu atveju priziuri zmona, mama arba aukle
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 05 20, 15:18)
todel, kad su tuo nesi susidurusi.
Vienas draugas dirba imones direktoriumi - baliukai su uzsienio kolegomis yra privalomas reikalas, nes per juos dar ir didele dalis kontraktu aptariama.
Aisku jam savaitinis darzelis nereikalingas, nes vaika tokiu atveju priziuri zmona, mama arba aukle

Kodėl taip manote g.gif
Jūsų paminėtu atveju vaikas būna namie su savais - mama, aukle ar senele ir ryte jau gali tėčiui labas pasakyti. O darželyje - užmiega tarp svetimų svetimoj vietoj, atsikelia vėl vienas, dar visą dieną prabūna be tėvų. Tai kaip jam jaustis unsure.gif Ar jis dar iš viso reikalingas, gal jį paliko visam laikui - tokios mintys gali kilti žmogučiui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 05 21, 10:39)
Kodėl taip manote  g.gif
Jūsų paminėtu atveju vaikas būna namie su savais - mama, aukle ar senele ir ryte jau gali tėčiui labas pasakyti. O darželyje - užmiega tarp svetimų svetimoj vietoj, atsikelia vėl vienas, dar visą dieną prabūna be tėvų. Tai kaip jam jaustis  unsure.gif Ar jis dar iš viso reikalingas, gal jį paliko visam laikui - tokios mintys gali kilti žmogučiui  doh.gif

tai ir sakau - vienintelis skirtumas, kad minimu atveju tevelis turi pinigu samdyti aukle ( kai baliuose dalyvauja abu su zmona) - tik nematau jokio skirtumo tarp aukles ir savaitinio darzelio. Rezultatas tas pats - vaikas paliekamas be tevu, su svetimu zmogumi
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 05 21, 10:39)
Tai kaip jam jaustis  unsure.gif Ar jis dar iš viso reikalingas, gal jį paliko visam laikui - tokios mintys gali kilti žmogučiui  doh.gif



Tuos kelis kartus, kai buvau palikta nakvoti darželyje, iš anksto morališkai buvau tam paruošta, ir tikrai nesijaudinau dėl to mirksiukas.gif

Ir nei tada, nei dabar nejaučiu jokių nuoskaudų dėl tų kelių tėvų darbinių balių. Manau, todėl, kad su manimi buvo kalbamasi apie viską nuo mažumės. Tėvai stengėsi, kad mano gyvenimas būtų kiek įmanoma įdomesnis, laikas, praleistas kartu, būtų kokybiškas, tad, ne tame esmė, ne tai tėvų meilės įrodymas vaikui...
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 05 21, 11:40)
tik nematau jokio skirtumo tarp aukles ir savaitinio darzelio. Rezultatas tas pats - vaikas paliekamas be tevu, su svetimu zmogumi

Aš matau - savi namai, sava lova, iš ryto pabundi ir randi mamą su tėčiu, o ne auklėtoją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 05 21, 14:58)
Aš matau - savi namai, sava lova, iš ryto pabundi ir randi mamą su tėčiu, o ne auklėtoją  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
zinoma didelis skirtumas kur ir su kuo vaikas lieka teveliams isvykus darbo reikalais,juk buna kad tevai ir uzsieni turi isvykti darbo reikalais,tai vaikus turetu i internata atiduoti,bet jie randa kur atzaleles palikti thumbup.gif
o seip reikia patirti ka reiskia likti miegoti be artimuju doh.gif ,kad zinotu kaip vaikuciui sunku
Atsakyti