Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

panasu, kad i savaitinius darzelius veda vaikus gyvenimo nuskriaustieji unsure.gif
geriau tokios vietos vengti
Atsakyti
Nezinau, kodel jus sakot, kad savaitiniu darzeliu trukumas. Lazdynuose man atrodo bent du yra, Karoliniskese vienas. Mano mazyle lanko (tik pradeda) darzeli, kuris pasirodo yra savaitinis, toje pacioje grupeje ir vaikai, kurie savaitei paliekami, man pasirode, kad skirtumo kol kas nera, nei agreyvus, nei ka. Tik vaiku tikrai gaila, nes pacios aukletojos sako, kad vaikams labai trauma. Vienas berniukas buvo paliktas be pratinimu ir iskart savaitei (va cia tai baisu). Ir skirtingu mamu manau yra, jeigu dirba ilgai, ka tada daryti, parduotuves juk iki 22 arba net iki 24 val. dirba. O jei mamytes dar ir vienisos.
Nors man paciai net baisu pagalvot, jei reiketu palikinet ir nakciai. sad.gif Tikiuosi to niekada neprireiks. g.gif
Atsakyti
QUOTE (coca cola @ 2004 06 13, 14:21)
panasu, kad i savaitinius darzelius veda vaikus gyvenimo nuskriaustieji  unsure.gif
geriau tokios vietos vengti

Nesupratau, kodel nuskriaustieji. As net nezinojau, kad tas darzelis ir savaitinis, ten geras darzelis, buvau girdejusi daug geru atsiliepimu apie ji, todel ir vedziau.
Pas mus grupeje irgi tik pora vaiku lieka nakvoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melitukas: 13 birželio 2004 - 14:25
Uzvedziau sia tema ir nepagailiejau. As nesuprantu jie turi maza vaika greit gims kitas pametinukai ta prasme, gyvena jie bendrabutije, nesakau kad norkamanai, gyrtokliai. Bet vaika tikrai priziuri negerai, vos gime tai net nemaude o buvo vasara labai karsta. jiems aplamai dzin ar valges ar ne? As manau kam gymdit dar Jei tau sitas nereikalingas , tokie ir veda i SAVAITINI, jokiu budu nesmerkiu venesu mamu.
Atsakyti
Del tokiu dalyku tai pritariu. Nes kaip man aukletoja pasakojo, viena mamyte, kuri palieka savaitei, pazada ateit - neateina, penktadieniais ateina paimti po 21 val. Vienu zodziu neskuba pas vaika. Va tokiu "mamyciu" ir "teveliu" tikrai negerbiu. mad.gif
Atsakyti
QUOTE (coca cola @ 2004 06 13, 14:21)
panasu, kad i savaitinius darzelius veda vaikus gyvenimo nuskriaustieji unsure.gif
geriau tokios vietos vengti

Taip,apeik ratu is tolo kaip kokia raupsuotuju stovykla laugh.gif Neatsistebiu is kur taip mastanciu musu visuomeneje.... Ignoruokim,pirstais badykim,apeikim,o paskui stebekimes,kad jie-visuomenes atstumtieji,kad jie agresyvus,kad kumsciu uz vieta po saule kovoja...
Atsakyti
Mamulia, va butent, mane irgi tiesiog zudo toks poziuris- jegu savaitinis - tai jau viskas, degradave zmones. Sutinku, kad yra kategorija zmoniu kurie veda savo vaikus i savaitini tik del to kad atsikratyti ju savaitei, bet tokiu nera daug, na mums daug nepasitaike, tik vienas. Ir dar kas gerai, tokiam darzelyje maziau vaiku is turtingu seimu, nera to rubu - daiktu kulto ( apie vyresnias grupes kalbu).

ir dar, as tikrai nesu gyvenimo nuskriaustoji rolleyes.gif Melituk, as gyvenau Justiniskese ten nera nei vieno aplinkui sad.gif bet aisku reikejo gal po toliau paieskoti, dabar galvojau na ir kodel neieskojau, vistiek su masina i darba.

o tokie posakiai ir absoliutinimai man nesuprantami apie nuskriaustosius ir pan., reiketu atskirti du dalykus, tevus nesirupinancius savo vaikais ir kitokius o savaitinis darzelis cia ne prie ko.

Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 06 13, 15:57)
QUOTE (coca cola @ 2004 06 13, 14:21)
panasu, kad i savaitinius darzelius veda vaikus gyvenimo nuskriaustieji  unsure.gif
geriau tokios vietos vengti

Taip,apeik ratu is tolo kaip kokia raupsuotuju stovykla laugh.gif Neatsistebiu is kur taip mastanciu musu visuomeneje.... Ignoruokim,pirstais badykim,apeikim,o paskui stebekimes,kad jie-visuomenes atstumtieji,kad jie agresyvus,kad kumsciu uz vieta po saule kovoja...

as turejau omeny (ir momeny smile.gif ), jog tevai nori, kad ju vaiko aplinkoje butu kuo geresni vaikuciai. ir bent jau as nebusiu motina teresa ir vardan to, kad kokie cigoniukai isaugtu gerais zmonemis, neleisiu savo vaikelio su jais slaistytis.
o jeigu zinosiu, kad darzelyje ne kokia publika, tai surasiu toki, kuris atitiks mano skoni.
Atsakyti
QUOTE (coca cola @ 2004 06 13, 16:05)
ir bent jau as nebusiu motina teresa ir vardan to, kad kokie cigoniukai isaugtu gerais zmonemis, neleisiu savo vaikelio su jais slaistytis.
o jeigu zinosiu, kad darzelyje ne kokia publika, tai surasiu toki, kuris atitiks mano skoni.

negi darzeliuose slaistomasi? wink.gif laugh.gif
i darzeli,kur vedziau saviske,vede uch kokie teveliai,tokiom masinom suvaziuodavo,kad... uzimti matyt labai,verslais visokiais,o gal po uzsieni vazineja darbo reikalais,nezinau... esme,kad musu grupej nebuvo nei "cigoniuku",nei asocialu,nei jokiu kitokiu mano vaiko draugijai netinkanciuju. Darzelis Turniskese,pusyne,be kysio dar ir nepateksi... wink.gif
Atsakyti
Man nereikia savaitinio darzelio, nes palankus darbo laikas, o ka daryti tiem kurie dirba nuo ryto iki vakaro, o aukles samdyti nera uz ka? Iskarto juos vadinti gyvenimo nuskriaustais? g.gif
Atsakyti
Mano manimu vaikas nuo pat vaikysties turi matyti visas gyvenimo puses. Ir turta ,ir varga tik tada jis galies padaryti isvadas. Savaitinis darzelis nezinau kaip atiduot ten vaikeli? Nuskreustieji? Is savo patyrties galiu pasakyti , turiu pazizstamu kurie degradavo, mano manimu tevai del tuo yra labai kalti. sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 06 13, 11:40)
ar vienisos mamytes turi koki neigiama atspalvi visuomeneje,kad sakai "va toks kontingentas" ir tame tarpe ir vienisos mamos... ? sad.gif

doh.gif Oi, jokiais būdais ne doh.gif tik dar kartą perskaičius savo postą pastebėjau, kad ne taip galima suprasti - ne vietoj parašiau, sorry, "Toks kontingentas" reikėjo dėt iškart po to, kai rašiau, kad ateina pasiimti vaiko apsvaigę nuo kvaišalų.... Ir tai, apibendrint negaliu, aš tik rašiau apie vieną iš savaitinių darželių Karoliniškėse, ir tik apie vieną grupę, nes tik tiek žinių turiu iš auklėtojos. Ir žaidžia tokioj grupėj vaikiukai "šeimą" - kur sugyventiniai muša savo moteris ir t.t. Žinau, kad gyvenimas visaip gali pasisukti ir jei nebeliktų nė menkiausios kitos išeities - tektų vesti vaiką į savaitinį darželį.
Vienišos mamos - be neigiamo atspalvio, aš į jas žiūriu kaip į pilnavertes visuomenės nares ir nejaučio jokio skirtumo tarp vienišų ir nevienišų mamų, jos man nesukelia anei gailesčio anei kitokių išskirtinių jausmų ir minčių, nes manau kad tiek vieniša tiek nevieniša gali būti asociali, gali būti remtina ir globotina. Tad savo poste paminėjau jas (vienišas), nes draugės mama sakė, kad jos auklėtinių mamytės daugiausia yra vienišos, skriaudžiamos, fabrikuose dirbančios ir pan.
Atsakyti