Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitiniai darželiai

QUOTE (Melitukas @ 2004 06 13, 12:21)
Tik vaiku tikrai gaila, nes pacios aukletojos sako, kad vaikams labai trauma. Vienas berniukas buvo paliktas be pratinimu ir iskart savaitei (va cia tai baisu). Ir skirtingu mamu manau yra, jeigu dirba ilgai, ka tada daryti, parduotuves juk iki 22 arba net iki 24 val. dirba. O jei mamytes dar ir vienisos.

galit smerkti, bet as kategoriskai pries ir niekada i toki darzeli vaiku neatiduociau.
o del darbo - as apsvarsciau is anksto del karjeros ir vaiku auginimo; darba galima pakeisti..

QUOTE
Mano manimu vaikas nuo pat vaikysties turi matyti visas gyvenimo puses. Ir turta ,ir varga tik tada jis galies padaryti isvadas


o kodel? tai dabar iseina jeigu as neteista ir ne narkomane, tureciau suskubti pamatyti ir patirti visas tas gyvenimo puses? kad galeciau isvadas pasidaryti??? blink.gif

QUOTE
Sutinku, kad yra kategorija zmoniu kurie veda savo vaikus i savaitini tik del to kad atsikratyti ju savaitei

QUOTE
palieka savaitei, pazada ateit - neateina, penktadieniais ateina paimti po 21 val. Vienu zodziu neskuba pas vaika. Va tokiu "mamyciu" ir "teveliu" tikrai negerbiu.


va cia ir kraupiausia.. ir niekaip nesuprasiu, kodel ne fabrike, o valdiskoje istaigoje 8-17h dirbanti moteris (tegul ir vienisa) atiduoda savo vieninteli vaika i savaitini, kad pati pailsetu ir nepervargtu ??? (cia real pavyzdys)
Atsakyti
Aš savo vaiko į savaitinį neatiduočiau, bet į prailgintos grupės gali tekti, nes mano grafikas iki 21.00. Kol kas vyras Lietuvoj, bet rudenį žada į Angliją varyti.
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 06 13, 16:57)
QUOTE (coca cola @ 2004 06 13, 14:21)
panasu, kad i savaitinius darzelius veda vaikus gyvenimo nuskriaustieji  unsure.gif
geriau tokios vietos vengti

Taip,apeik ratu is tolo kaip kokia raupsuotuju stovykla laugh.gif Neatsistebiu is kur taip mastanciu musu visuomeneje.... Ignoruokim,pirstais badykim,apeikim,o paskui stebekimes,kad jie-visuomenes atstumtieji,kad jie agresyvus,kad kumsciu uz vieta po saule kovoja...

Tikrai, as tokiai "vienisai mamai' spjauciau i veida mad.gif
laugh.gif
Papildyta @ [mergetime]1087203148[/mergetime]
QUOTE (mamulia @ 2004 06 13, 16:57)
QUOTE (coca cola @ 2004 06 13, 14:21)
panasu, kad i savaitinius darzelius veda vaikus gyvenimo nuskriaustieji  unsure.gif
geriau tokios vietos vengti

Taip,apeik ratu is tolo kaip kokia raupsuotuju stovykla laugh.gif Neatsistebiu is kur taip mastanciu musu visuomeneje.... Ignoruokim,pirstais badykim,apeikim,o paskui stebekimes,kad jie-visuomenes atstumtieji,kad jie agresyvus,kad kumsciu uz vieta po saule kovoja...

Tikrai, as tokiai "vienisai mamai' spjauciau i veida mad.gif
laugh.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau as ir nebesuprantu, tai ka as matyt blogai elgiuosi (cia nepiktai, abejot pradejau), kad toki darzely lankom. Man tas darzelis patinka ir aukletojos labai fainos, kitu metu laiku, ten be kysio gal ir nepakliusi (nes jis specialusis, maniske i normalia grupe eina). Vaikai, man pasirode, kol kas jokios agresijos nerodo. Vakare, aukletoja sake, juos ateina ir issiveda i kita grupe naktine. Ten ir musu kaimynes mergaite lanko, patenkinta labai. Apsvieskit jus mane, kuo tikrai blogi tokie darzeliai. Gal pradetis, kol nevelu (kol nepriprato), kito ieskotis. Jaudintis pradejau. g.gif
Atsakyti
Melitukas, nesijaudink, viskas gerai, jeigu tik vaikui patinka tegul lanko ta darzeli, vienisos mamos irgi zmones wink.gif
Atsakyti
Esu pries. Gal galima suderinti savo darba taip, kad vaika matytum dazniau negu savaitgaliais? Juk yra vaiko tetis, seneliai, mociutes, dedes, tetos, draugai. Negi jie negali pagelbet sunkia valanda? Vaiku namuose auganciu vaikuciu irgi ateina aplankyti karts nuo karto kazkas. Man tai baisu ir tiek. Juk cia kalbame ne apie prailginto laiko darzelius, o savaitinius, kuomet vaikai pasiimami savaitgaliais. Buvau vienam tokiam Naujininkuose, ten yra viena grupe savaitine, tai aukletoja, deja, sake, kad tokiu vaikuciu mamytes - moterys, kurioms ne visada rupi ju vaikai (minejo, kad yra ir cigonaiciu vaiku). Aisku, gal yra ir isimciu, kuomet savaitei savo vaikus atiduoda padoriu seimu tevai, bet tada as ju tuo labiau nesuprantu.
Atsakyti
Nebezinau jau net, susinervinau, galva net pradejo skaudet. Jus man durnai, nepatyrusiai, paaiskinkit kuo gali toks darzelis pakenkti. As gi jos nepalikinesiu, paimsiu kiekviena diena. Ar gali tie vaikai, kurie paliekami, psichologiskai kaip nors paveikti vaika (tipo jie agresyvesni, pyktesni), gal didesne tikymybe, kad maniske kokiom ligom uzsikres. O gal demesio vaikams tokiuose darzeliuose maziau. g.gif Siaip pas mus skaitosi specialusis (silpnaregiu) darzelis. Yra baseinas.
Aukletojos tikrai fainos, viena lygtai net su muzikiniu issilavinimu, aplinka patiko, grupeje grazu, tvarkinga, daug zaislu vaikams ir yra tikrai geru, net ciuozykla. Vaikai zaidzia tik savo aiksteleje, po kitur nesislaisto.
Dabar jau galutinai susimaisiau. Jau ir taip susinervinus, kad i darzeli atiduodu, kol kas tik pratinames, o dabar is viso. ohmy.gif sad.gif g.gif
Grupeje vaikai tvarkingai aprengti, viena mergaite ie jos mama net pazistu. Is vaiku gal tik vienas ar du lieka nakciai.
Bet juk nuo rudens nauji vaikai rinksis. g.gif blink.gif
Atsakyti
Melituk, manau,kad tau rupintis nera reikalo. Svarbu, kad tau ir dukrelei patiktu darzelis.
Atsakyti
Mano viena drauge vede dukra i savaitini darzeli, beje, esanti arciausiai namu, net nezinodama, kad jis savaitinis. Suzinojo po to, kai exvyras nepaeme vaiko is darzelio(uzuliavojo). Aukletoja paskambino ir paklause ar miegos dukra ? blink.gif .
Taigi, jeigu tik del to, kad "oi, negaleciau palikt savaitei vaiko darzely", tai niekas netrukdo kiekviena diena jo pasiimt.
Dar vienas pazistamas vede savo 2 vaikus i savaitini darza. Sake, kad be kysio ten nepriima. O kokiom masinom atvaziuoja teveliai savo atzalu pasiimt oho blink.gif rolleyes.gif ... Kokios kalbos apie asocialus tada? Paprastam darzeli i kuri sunu vedziau aukletojos snairuoja, jeigu ateini pasiimt vaiko po 16.30, tipo, "ko tarmozinat?mes namo norim greiciau". Nesvarbu, kad darbas jom iki 18.00 turetu but - jei vaikus pasiima anksciau jos irgi keliauja namo anksciau. Taigi, o jeigu darbas iki 17.00val? O jei dar kitam miesto gale?
Atsakyti
As irgi zadejau vesti vaika i savaitini darzeli vien del to kad pasiimti galima ir po 19 val., nes kaip sakant "rabota takaja", viena diena iseit gali 15 val., o kita diena darbo yra ir iki 19 val. Bet paskambinus pasirodo vietu nera, "atvaziuokit parasykit pareiskima gal per vasara atsiras".. Nu vienu zodziu, suprantu kad nori kysio. Taigi leisiu vaika i paprasta darzeli, kur uzrase is karto ir be problemu, ten kaip sako yra budinti grupe iki 19 val., tai tikiuosi kad nebumbes kad velai vaika pasiimu. Nes to, paprasto darzelio vedeja aiskiai pasake "kiti tevai daug dirbantys ir uzdirbantys, samdo tarnus, kad ju vaikus pasiimtu laiku is darzelio". ***** uzgavo tie zodziai, bet ka padarysi... Jei nedirbciau tai ir darzelio nereiketu, o leidziu vaika i darzeli, tai kodel dar turiu aukle samdyt. Kodel darzeliai neprisitaiko prie dirbanciu tevu poreikiu ir patogumo? Ir ne visi tevai dirbdami ilgai uzdirba aukso kalnus... Tai va del to ir masciau apie savaitini - ne kad vaika savaitei palikt, bet kad nemest darbo vidury ir nelekt per kamscius 17 val. pasiimt vaiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 14 birželio 2004 - 18:50
QUOTE (Vasara @ 2004 06 14, 18:45)
samdo tarnus, kad ju vaikus pasiimtu laiku is darzelio".

Tarnus laugh.gif , oi, negaliu hah.gif
Atsakyti
o as labai dziaugiuosi, kad galejau lankyti savaitini darzeli vasara. Kitais sezonais tai budavo iprastas darzelis, o vasra vaikai budavo isvezami i vila valakampiuose.
Darzelis. beje, prestiznis buvo, i kuri is gatves nepapulsi, o va vasara tevai atiduodavo vaikus visai savaitei - pirmadieni ryte nuvezdavo, o penktadieni vakare pasiimdavo.
Siaip visai galima situacija, kad ir man saviskius teks i savaitini atiduoti, kad galeciau juos pasiimti kokia 7 ar 8 vakaro...

Nedurna - seneliai nevisada tam paciam mieste gyvena, o ir ju paciu grafikas neturi sutapti su darzelio darbo laiku, jie jau yra suaugusiu vaiku tevai ir jiems darzelio darbo laikas maziausiai rupi. Pvz dabar vyras isvaziavo mano mamos is darbo parsivezti. Gerai, kai vyro darbas baigiasi 17h... bet ka reiktu daryti, jei baigtusi veliau. Normalus darbai ant kelio dabar taip nesimeto, kad galetum savo salygas statyti - dirbsiu iki tiek, nes vaika is darzelio reikia pasiimti, o ne kuriu personu nuomone savaitinis darzelis yra siaubinga institucija
Atsakyti