Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga, 53 palata

Apklausa: Kaip vertinate, kad nutėkėjo vaizdinė medžiaga iš kuriamų filmų "Brėkštanti aušra"? (53 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Prancuzyte @ 2011 04 19, 21:40)
Nu man tai is video matosi, kad Robke toks atsiputes.. ir fanai jam .. nu normaliai reaguoja, toks jausmas, kad jis susitaikes su savo gyvenimu, statusu ir t.t. O Kristen kazko jauciasi nepatogiai, nori sleptis.. man Robke ja taip naturaliai norejo pabuciuot.. o ta visa susimete.. nzn man patinka kad jis toks atsipalaidaves.. ax.gif  4u.gif

Man asmeniskai to bucinio net nereikia... Uzteko vien Kristen dalyvavimo premjeroje ir tai pasako viska. Ji baige filmuotis sestadienio nakti, anksti ryte skrido is Vankuverio 5-6 valandas i Niujorka, premjeroje atrode stulbinamai, suderinusi savo suknele ir makiaza su Roberto apranga. Is vakarelio praktiskai vaziavo tiesiai vel i oro uosta, nes 15 valanda ji jau turejo buti vel filmavimo aiksteleje Vankuveryje (ir ji ten buvo). Ji nejo raudonu kilimu, o kantriai lauke jo kino teatro saleje... Ji ten buvo, nes tai buvo svarbu Robertui, ji norejo palaikyti mylima vyra ta diena. O Roberto veido israiska, sypsena parode, koks jis laimingas. Jie kartu filmavosi, gyveno 8 menesius be pertraukos, vienas kita mate praktiskai 24 valandas per para ir vis tiek is abieju veidu nedingsta sypsenos, kai yra vienas salia kito. To bucinio net nereikia ir kitokios Kristen reakijos negalima buvo tiketis - ji paprasciausiai susikuklino, jautesi nepatogiai pries paparaciu kameras. Ir po to neivykusio bucinio uztenka paziureti i tai, kokie jie laimingi salia vienas kito...
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 04 20, 10:48)
aš apie šitą rašiau  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

jeeee gerulis niam niam :maistas biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif . Jau naujienos lenda thumbup.gif . Bet fainai kad Kristen ir filmo pristatyme dalyvavo saunuole, kad antra puse savo palaiko drinks_cheers.gif . Na nauji vampyrai gal filme bus ir nieko unsure.gif kai nugrimuos hihihi.gif .
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 04 18, 18:25)
Gražyn ir gražyn su kiekvienais metais


Man irgi Kristen vis gražesnė atrodo... wub.gif
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 04 18, 18:53)
Daiva41, tu dar gyva po siandien?

user posted image


Ooo wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(donata222 @ 2011 04 18, 20:14)

Super thumbup.gif


QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 04 19, 09:42)
Faniu dovana Roberto suniui... Ja gaves jis ilgai juokesi smile.gif

user posted image


Nesistebiu, kad juokėsi lotuliukas.gif

QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 04 19, 10:17)

Kristen labai tinka ši suknelė wub.gif

Daivut, ačiū už visus video 4u.gif Viskas, kas su rusiškais subtitrais yra gėris thumbup.gif

Mūsų palatos tapetai ypač išvaizdūs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kodėl jis man į Skujytę panašus??? lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 04 20, 20:28)
Kodėl jis man į Skujytę panašus???  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif akurat akys kaip skujytės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 04 20, 20:28)
Kodėl jis man į Skujytę panašus???  lotuliukas.gif
user posted image

wub.gif wub.gif Kokia tobulai graži mano "skujyte"...

QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 04 20, 21:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  akurat akys kaip skujytės  lotuliukas.gif

Pačios Jus Skujytes... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Rado su kuo man gražuolį lygint... unsure.gif unsure.gif

p.s. tik nebandykit man dabar klijuot jam skujytes klickos... schmoll.gif schmoll.gif Nebedraugausiu tada... unsure.gif
Atsakyti
kas ta skujyte? biggrin.gif

partizane, darbas ne vilkas i miska nepabegs biggrin.gif

jamio mergiote - tu jau daryk kaip sirdis geidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 04 20, 21:26)
kas ta skujyte? biggrin.gif



Kažkokia sportininkė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 04 20, 19:28)
Kodėl jis man į Skujytę panašus??? 

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Skujytė - lengvosios atletikos daugiakovininkė, olimpinio sidabro laimėtoja.
Atsakyti

Šitauser posted image
Papildyta:
Kaži ką jie dar filmuoja, kad aktoriai Vankjuvery renkas g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
kas ji?
Atsakyti