Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučių meniu

QUOTE(Kitte @ 2013 04 01, 17:51)
Stai musu visos paros meniu biggrin.gif
6.00 misinukas 120ml.
9.00 vaisius arba sausainis
10.00 misinukas 120ml.
miegelis
12.00 grudine kose
3.00 misinukas 120ml.
miegelis
14.30 darzoviene su mesyte
16.00 misinukas 120ml.
miegelis
17.30 sausainukai, vaisius arba duoniukas
18.30 misinukas 120ml.
miegelis
19.30 grudine kose
21.30 misinukas 120ml.
nakties miegas
01.00 misinukas 120ml.
04.00 misinukas 120ml.

ne mama, o stachanovietė, 9 mėn kūdikį maitint kiaurą parą kas 1-2 val. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 11 25, 12:26)
ne mama, o stachanovietė, 9 mėn kūdikį maitint kiaurą parą kas 1-2 val. smile.gif



smile.gif))) man taip pat pasirode super mega per daug!!!!
As vat buna ziuriu i jau paaugusius vaikus mokyklinukus ir kiek daug yra turinciu svorio problemu, tam tikrais atvejais tai ateina net is kudikystes.
Atsakyti
QUOTE(reghina555 @ 2014 11 24, 19:52)
Sveikos, parašykite kiek laiko ir kaip verdate kukurūzų košę?

Užverda pienas skiestas vandeniu. Pilu kukurūzų kruopas, pamaišau, sumažinus liepsną iki minimumo ir palieku viet. Šiaip reik atkalt sistemą. Jei per daug kruopų įberi, gausis labai kieta, todėl aš geriau mažiau kruopų pilu ir leidžiu ilgiau paskui pavirt.
Atsakyti
Mamytės ar duodate profilktiskai misineli linex milteliu ? Musu pilvukas kiek prolematiskesnis,tai ir produktu pasirinkimas ne toks platus smile.gif
Koses,darzovienes,koses,sausainiai,pienukas,sriubyte su mesyte.
Beje kelis kart i savaite duodate mesytes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 11 29, 12:43)
Beje kelis kart i savaite duodate mesytes? smile.gif



Mes duodam kasdien. Su darzoviene. Tik karta per savaite duodu lasisa su darzoviene.
Atsakyti
Sveikos mamos, o kokias koses perkat savo vaikams virti? As pagrinde Mamuko, bet del alergiju labai mazai ka gali valgyti,tad jau issekusi fantazija.. o uzpilamu hipp tipo nenoriu,nes ten tokia chemija man atrodo..
Atsakyti
tai kad Hipp ekologiškos.

Labai mažai užpilamų košių pirkau, brangu ir galima pačiai pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2015 01 14, 13:04)
Sveikos mamos, o kokias koses perkat savo vaikams virti? As pagrinde Mamuko, bet del alergiju labai mazai ka gali valgyti,tad jau issekusi fantazija.. o uzpilamu hipp tipo nenoriu,nes ten tokia chemija man atrodo..

jokias, paprastų kruopų perkam - ryžių, grikių, manų, miežinių, avižinių dribsnių. Ryžių ar manų košę paskaninu kokia nors sintetine koše - Hipp ar Milupa ar Bebi. Paskaičiau Mamuko puslapį - net žiaugtelėjau nuo "kruopyčių" biggrin.gif
Atsakyti
nesuprantu, o ko cia "ziaugteleti"? Pati paminejote "sintetine hipp ar pan." kosyte skaninante. Kad mamuko ne sisntetines, visu pirma ne uzpilamos, o verdamos..
Atsakyti
Aš irgi manau, kad nėra reikalo pirkti spec vaikiškų, kai galima tikrai skaniai padaryti ir verdant paprastas košes smile.gif
Beje, kiekvieną dieną duoti vaikui mėsos, kaip čia kažkas minėjo, irgi atrodo kosmosas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milk: 15 sausio 2015 - 16:14
QUOTE(trauktine @ 2015 01 15, 15:31)
nesuprantu, o ko cia "ziaugteleti"? Pati paminejote "sintetine hipp ar pan." kosyte skaninante. Kad mamuko ne sisntetines, visu pirma ne uzpilamos, o verdamos..

nuo žodžio "kruopytės", bet, aišku, kad tau to nesuprast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2015 01 15, 17:12)
Aš irgi manau, kad nėra reikalo pirkti spec vaikiškų, kai galima tikrai skaniai padaryti ir verdant paprastas košes smile.gif
Beje, kiekvieną dieną duoti vaikui mėsos, kaip čia kažkas minėjo,  irgi atrodo kosmosas...


O kodel kosmosas duoti mesos kasdiena? Juk vaikas valgo tris kartus dienoje, juk nematinsi vien kruopom. Ju ir taip daug gaunasi - ryte ir vakare. O per pietus - mesa su darzovem. Vien tik darzoves butu tikrai nesotu.
Papildyta:
QUOTE(Milk @ 2015 01 15, 17:12)
Aš irgi manau, kad nėra reikalo pirkti spec vaikiškų, kai galima tikrai skaniai padaryti ir verdant paprastas košes smile.gif
Beje, kiekvieną dieną duoti vaikui mėsos, kaip čia kažkas minėjo,  irgi atrodo kosmosas...


Labai brangu pirkti mamuko koses. Mes kartais jas valgom. O juk labai patogu susismulkinti patiems kruopas su blenderio smulkintuvu indelyje. Taip smulkinu ryziu dribsnius.
Atsakyti