Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučių meniu

Nei vienos kruopos nesmulkinau nuo pat primaitinimo
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2015 01 15, 21:44)
O kodel kosmosas duoti mesos kasdiena? Juk vaikas valgo tris kartus dienoje, juk nematinsi vien kruopom. Ju ir taip daug gaunasi - ryte ir vakare. O per pietus - mesa su darzovem. Vien tik darzoves butu tikrai nesotu.



Tiesiog man atrodo per daug kiekvieną dieną mėsą valgyti. Mes su vyru kasdien jos nevalgom, todėl net nekiltų mintis vaikui jos duoti kasdien smile.gif nemanau kad vien daržovės yra nesotu, bet čia mano nuomonė, jums atrodo kitaip. Pvz mes labai dažnai pietums valgom sriubą. Tik sriubą ir nieko daugiau - skanu ir sotu smile.gif
Mano sūnus grūdinę košę valgydavo tik rytais. Visas kitas maistas atitinkamai pietums arba vakarienei.
Atsakyti
Mesa ir mes valgydavom kasdien, bet jau antra diena kai valgom tik darzoves, nes pajutes mesos skoni - susiciaupia ir rankytem musa per sauksta ir neiduosi nei per kur verysad.gif Pergyvenam, nes hemoglobinas mazas, tad gydytoja liepe papildomai gelezi gerti.O ir siaip su maistu sunkiai doh.gif Dukra valgydavo tik mano virtas koses, pirktiniu ne, o dabar mazasis naminiu nei per kur schmoll.gif Pirktines irgi jau nebetinka, kiek padarau, pora sauksteliu ir viskas, o tik paduok misinuka, tai kieto maisto ir nereiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleJo @ 2013 09 12, 22:47)
stai musu meniu wink.gif

9.00 - pieno misinys;
12.00 - darzoves su mesa arba zuvim + syltys;
15.00 - jogurtas su varskyte, ar sausainiukai su pienu;
18.00 - grudine kose; siek tiek veliau koks nors vaisius;
21:00 pieno misinys


Va ir musu panasus meniu. Dar jeigu geresnis valgiadienis buna, tai dar + viena kose ryte suvalgom (bet musu lelia miegot eina 23, tai atitinkamai ilgesne diena)
Papildyta:
QUOTE(Kitte @ 2013 04 01, 18:51)
Stai musu visos paros meniu biggrin.gif
6.00 misinukas 120ml.
9.00 vaisius arba sausainis
10.00 misinukas 120ml.
miegelis
12.00 grudine kose
3.00 misinukas 120ml.
miegelis
14.30 darzoviene su mesyte
16.00 misinukas 120ml.
miegelis
17.30 sausainukai, vaisius arba duoniukas
18.30 misinukas 120ml.
miegelis
19.30 grudine kose
21.30 misinukas 120ml.
nakties miegas
01.00 misinukas 120ml.
04.00 misinukas 120ml.


As nesusilaikau nepakomentavusi...O ka gydytoja sako apie toki meniu? Tokio amziaus kudikis per para turetu suvalgyti 750-1100 ml maisto (priklausomai nuo kudikio svorio, apetito ir t.t.), is kurio apie 500 ml turetu sudaryti pienas/misinys. Niekaip nesuprantu kam duoti misini kiaura para? Juk tokio amziaus kudikiai ji turi gerti ryte, vakare, o diena valgyti koses. Sorry, ne mano kiaules ne mano pupos, bet tiesiog... g.gif
Atsakyti
Sveikos. Skaiciau apie vandeniuka diskutavot, maniskis buvo pries vandeni kol viena kart nesugalvojau jo pasildyti iki 37 laipsniu ir ivyko stebuklas smile.gif geria kaip didelis. Kadangi vaikinas alergiskas, tai musu meniu panasus kiekviena diena:
8:30 - 9:30 priklauso kada atsikelia. Grudine kose ( kukuruzai, grikiai, ryziai)
10:30 miegas, tai gauna vandenuko
13:00 darzovine + mesa ( brokolis, kalafioras, moliugas, cukinija, spinatai, triusiena, stirniena)
14:30 vaisius ( obuolys, bananas)
16:30 pieno misinys 210 ml
19:00 grudine kose
20:00 tyrele vaisine ( kartais buna tik vaisius arba tyrele per pietus o vaisiai vakare) arba varske
22:30 misinukas 240 ml
Nakti jei prabunda gauna silto vandeniuko
Kartais paskanauja sausainio, juodos duonos (tada vaikui buna svente, nes alergiskas kvieciams)

Kad ir kaip noretusi laikytis dienotvarkes, bet buna iskrintam is jos arba vyrukas atsisako kokio nors maisto, tai visada isgelbsti misinukas smile.gif))
Atsakyti