Įkraunama...
Įkraunama...

9 mėnesių vaikučių meniu

Sveiki, nuo rydienos kraustomes i sia temele 4u.gif

QUOTE(pipiriux @ 2011 06 27, 01:30)
....Jau bandysim mesytes ragauti...kokia jus mesyte pradejot valgyti pirmiausia?..

as pradejau nuo triusienos, po kraujo tyrimo del zemo hemoglobino - versiena.
pirmagymiui pradejau nuo kalakuto
zodziu tai ka turejom naminio tas ir buvo pirmiau smile.gif

QUOTE(~Beauty~ @ 2011 06 28, 01:01)
Sveikos,
Maniškė ir toliau noriai skanauja žemuoges, braškes, vyšnias/trešnes, agurką (viskas savo auginta), rabarabarą... bigsmile.gif ..


subrende rabarbarai kaip ir spinatai su ziedynu kaupia savyje negerus dalykus g.gif tampa nuodingais unsure.gif per labo ryto laida sake.
vartoti reikia tik labai jaunus lapelius ir stiebus

QUOTE(Dolyte @ 2011 07 07, 16:14)
bigsmile.gif  mes tik 2. Kurie islindo 6men. Labai seilejasi, kartais buna labai piktas, manau, kad lenda lenda tie dantukai smile.gif

dar neturim nei vieno dantuko rolleyes.gif

QUOTE(pepilota @ 2011 07 09, 19:14)
..
1. Ar jus vis dar blenderuojat darzovienes? As kol kas taip, bet drauge sako, kad jau nereikia. Ka jus manot?
.


as blenderiuoju, tik ne taip ilgai, kad liktu stambesniu gabaliuku.
Be to jei tik mesa blenderiuociau, tai labai daug jos reiktu virti, kad ja uzkabintu blenderis doh.gif tai taip ir gaunasi kad visa darzoviene malu.

O grudines daviau netrintas tai suskystejo ismatos, isvada kad nesuvirskina skrandukas, tai dar lengvai - pora sykiu ikisu blenderi i kosele.

Jogurto, varskes, zuvies, kiausinio, karves pieno dar nevalges maniskis

Mano klausimelis: 4u.gif
kokios firmos jogurtus ir varskytes duodat vaikuciui?
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 07 10, 14:08)
1 čia nuo vaiko priklauso-jei gerai valgo ir nebelnderiuota,gali ir neblenderiuot mirksiukas.gif šiaip tai galima pratint prie neblenderiuoto maisto,bet jei vaikas intensyviai žiaugčios,nerys,ar visai atsisakys valgyt,tai tą galima pa daryt ir vėliau.\
2ant mano mišinio poko pašayta,kad 3 kartus duot,o maitinimo kalendoriuj,kad du smile.gif aš tai duodu 3 ax.gif


1. Na as pradejau trumpiau blenderuot, kad liktu gabaliuku. Kazkaip manau, kad gal geriau taip palaipsniui papratint negu is karto duoti neblenderuota g.gif

2. As nelabai matau kada ji duot g.gif Reikes dar viena itraukti prie pietu miegeli g.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2011 07 10, 21:13)
1. Na as pradejau trumpiau blenderuot, kad liktu gabaliuku. Kazkaip manau, kad gal geriau taip palaipsniui papratint negu is karto duoti neblenderuota g.gif

2. As nelabai matau kada ji duot g.gif  Reikes dar viena itraukti prie pietu miegeli g.gif



Mes tai misinuka geriam ryte ir vakare. Ir pagal poreiki popiet... ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

jungiuosi prie jusu, nes su maistu turim dideliu problemu doh.gif mano maze nenori nei grudiniu (savu virtu) kosiu nei darzovienes su mesa doh.gif gal sakau cia pasisemsiu kokiu ideju g.gif

musu meniu:

jei prabunda anksciau nei 8 val geriam misinuka (180ml)
jei ne, tada apie 8 val pusryciai: uzpilama kose paskaninta uogomis ar bananu (kaip minejau mano gamybos kosiu nevalgo visai..viska spjauna irdar liezuvi valosi kaip jai slysktu doh.gif )

12val. pietus: darzoviene su mesyte (vat cia tai buna karas, nes nevalgo ziauriai doh.gif )

16val. uzpilama kose su sviestuku

20 val. jogurtelis, varskyte

apie 21/22val. misinukas (180-210ml.)

duodavau dar tarpais uzkandziauti svieziu agurkeliu, morkytes ar trapuciu, bet dabar pradejau ju vengti tikedamasi, kad dukryte labiau isalks ir labiau valgys..

geriam kompotuka (verdu is savu braskiu, serbentu, vysniu)
Atsakyti
tai tu jai ir nekišk mirksiukas.gif mano berneliui buvo užėję,kad nevalgė užpilamų,dabar vėl lyg ragauja,per tą laiką valgė ano virtas ir sublenderiuotas. daržoves valgo tik su grūdinės košės šauktu. Šaiaip nepasakyčiau,kad nevalgi,nes mišinio gerai valgo thumbup.gif o daržoves tai na ieškok recepto,gal su mišiniu,gal skystesnės,gal mažiau ar stipriau blenderiuotos,gal urį laiką išvis neduok,bandyk pirktines.
Atsakyti
Del darzovienes nevalgymo tai kir mes turejom problemu. Pradzioj valge gerai, kol neparagavo pirktines. Tada prasidejo problemos doh.gif Matau, kad vaikas alkanas, pirma sauksteli puola, o paskui rekia ir neima. Pirktine valgydavo labai noriai. Supratau, kad neskanu namine. Pradejau galvot kap paskanint. Idejau lauro lapu, pipiro grudeliu, svoguno galvute, cesnako skiltele. Isvirus lauro lapus ir pipirus isimu, o visa kita sutrinu. Nuo to laiko nera problemu thumbup.gif Valgo noriai ir skaniai.

Dabar tik kita problema. Nustojau blenderuoti maista, tai maziau suvalgo. Valgo lyg ir noriai, bet turbut del to, kad ilgiau uztrunka visas procesas, suvalgo maziau. Na bet juk visa laika neblenderuosi g.gif

Dar norejau jusu paklausti. Ar burokelius jau duodat? Ir kokia varske? Tiesiog paprasta pirktine, ar pacios darot?
Atsakyti
Sveikos, mamytes.
Mes ir jungiames prie jusu smile.gif

Maniskis nelabai megejes darzovieniu, ypac mesos. zuvies bandziau duot, tai nevalge. Valgom tik uzpilamas koses, nes kitos nepatinka. kartais tyreles.
Noriai valgom pomidora
Kartais bulve valgom virtą, uzsigeriam kefyru.
buroka viriau sriubyteje kartu su lapais, tai kai buna labai alkanas, ir darzoviene sueina. bet labai retai ji mums patinka. uzciaupia burnyte ir nors tu ka... niekaip.
O kokio tirstumo darot darzoviene?
kokas varskytes ir jogurtukus duodat. mes dar nebandem.
Atsakyti
Maniskei ryt sueis 9 men. Valgom 3 k. misinuka, 1 k. darzoviene su mesa, 1 ar 2 k. kose. Darzoviene darau kaip kosele, o jei per skysta iseina, tai ipilu is pakelio uzpilamos ryziu ar kukuruzu koses. Daviau kelis kartus trynio po trecdali (imaisau i darzoviene). Banana megsta, tyreles vaisines, o ypac megsta persiku tyrele. Burokeliu viena karta dejau i darzoviene su kopustais, bet nevalge. Kartais pagrauzia duonos kampeli ar koki sausaini, kartais varskytes, bet ji nelabai tinka, biski alergiska mergaite. Dantu burnoj- apvalus nulis, tai blenderiuoju, bet nevisiskai, lieka gumuliuku. Pirktines darzovienes irgi valgo. Pastebejau, kad nuo pirktiniu buna sotesne, nei nuo mano virtu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2011 07 21, 15:36)
*Dabar tik kita problema. Nustojau blenderuoti maista, tai maziau suvalgo. Valgo lyg ir noriai, bet turbut del to, kad ilgiau uztrunka visas procesas, suvalgo maziau. Na bet juk visa laika neblenderuosi g.gif 

**Dar norejau jusu paklausti. Ar burokelius jau duodat? Ir kokia varske? Tiesiog paprasta pirktine, ar pacios darot?

*na,jei šiaip vaikas valgus,tai manau užtenka ko gero,na jei ir svoris nėra minimalus smile.gif aš tai pablenderiuoju,nes svorio tai tikrai neprūdai pas manąjį,tai šoku pagal jo dūdelę ax.gif o tarkim kai pavaglo to neblenderiuoto maisto,tai nebūna taip,kad paskui atsigriebia-tarkim kokio joruto daugiau suvalgo,ar šiaip užkandžių?
**burokėlių dar nedaviau,vis nenusiperku doh.gif varškę irgi jau daviau,liesą,nes tos 9 proc nevalgė,sesėjo išsižiojęs,tipo susirink nuo liežuvio ta bjaurastį,o ta liesą valgė. suvalgo puse pakiuko subenderiuotos su vaisais. Gaunasi kaip ta Miau varškytė,tik be jokių kvapiklių smile.gif

QUOTE(MonaSaule @ 2011 07 26, 13:49)
*O kokio tirstumo darot darzoviene?
**kokas varskytes ir jogurtukus duodat. mes dar nebandem.

*na,kaip čia pasakyt g.gif nu kaip,kad kokia bananų tyrlė būna,bet aš darau su kruopms,nes kitaip nevalgo.
**jogurtas "Dobilas" be nieko,o varškę tai liesą perku,pvz "Senolių".
Atsakyti
mano tai valgus, nebent dantis lenda tai maziau valgo. o diena plius minus tokia:
apie 6val misinukas
apie 9val kruopu kose
apie 11 tarkuota morkyte ar koks trintas vaisius
apie 13-14val darzoviene su mesyte
apie 17 -18 kruopu kose
apie 20 val naturalus jogurtukas arba varskyte paprasta
tada pries miega misinukas
ir nakti apie 3val dar misinukas

nu o i tarpus tai barankytes duotu ir vandenuko gerti wink.gif

va taip, o koses tai apie 200ml suvalgo, pagal nuotaika ir daugiau ir maziau, jei pusproblis panasaus amziaus atvaziaves ir ji maitina, tai nulekia salia ir praso kad ir jam duotu, nors buna tik ka pavalges ir tikrai atsiruges jau ir pan.

o kruopas verdu tokias:
mieziai + grikiai siek tiek druskos dedu ir gale karves pienu pilu, nedaug. bet tokia kose ir man labai sakni

avizos + kukuruzai
avizos + mieziai
kukuruzai + ryziai
i kose kartais imaisau kiausinio trynio, nu bent karta per savaite. ir visas koses iskyrus su mesa balinu karves pienu, nu skanu, gal del to daug suvalgo. uzpiltiniu kosiu nevalge, paragau pati, tai ten be proto saldu ir nlb man skanu. tai viska verdu pati ir sublenderiuoju gale.
Atsakyti
O kiek dienu per savaite duodate varske ir jogurta?
Atsakyti
o jus jogurta kazkaip pasildot ar duodat is saldytuvo?
Atsakyti