Įkraunama...
Įkraunama...

Surogatinė mama

QUOTE(pincius @ 2006 02 24, 14:24)
sunku tiems,kurie negali tureti vaiku,bet labai nori,bet sunku turi buti ir tai moteriai,kuri ta vaika isnesioja...kol pati nesusilauki vaiko,negali suprasti,kaip sunku gali buti ta vaikuti atiduoti...as neistengciau turbut.toki filma netgi ta situacija rode...finalas-liko gyventi keturiese:tetis, dvi mamos ir vaikutis...

Brrr... net nusipurciau. O tecio-mamos rysiai? Haremiukas gaunasi. O kaip vaikui jaustis tampomam? Isvis manau kad buti surogatine mama imanoma tada, kai buni nepazistamam zmogui ir kai savo vaikelio daugiau nebepamatysi - tada maziau skausmo kasdien kankintu. Bet isvis kokia to prasme?
Galu gale yra pamestinuku, yra vaiku namuciu, kodel neisivaikinus vaikelio is ten?
Atsakyti
tuo pavyzdziu tik norejau pasakyt,kad surogatinei mamai buvo per sunku atiduoti vaika.
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2006 02 24, 14:52)
tuo pavyzdziu tik norejau pasakyt,kad surogatinei mamai buvo per sunku atiduoti vaika.

As supratau, kad tai tik pavyzdys, bet jis labai gerai iliustruoja, kad moteris, pasiryzusi likti tik surogatine mama, po 9 menesiu gali labai nesunkiai persigalvoti. Kas tada? Kas tada turi "tikresnes" motinystes teises?
Beja, sitame dalyke visai nesigaudau teisiskai. Kas galit, apsvieskit mane, kokios buna surogatines ir "tikrosios" mamos teises - ar surogatine mama turi galimybe persigalvot, ar sutikdama buti dirbtinai apvaisinama, ji visiskai praranda teises i ta maza zmoguti, auganti joje?
Atsakyti
QUOTE(smiltukas @ 2006 02 24, 15:15)
Sveikos mamytes,ir busimos.. wub.gif
Likimas taip sudejo,kad mano jaunesnioji sesuo negali tureti vaikuciu  verysad.gif  vargsele isbande viska..Ji manes paklause ar as nesutikciau,as gerai pagalvojau ir atsakiau,o kodel gi ne? Kas zino,gal kada....zinoma ne kiekvienas tai galetu padaryti net ir del labai artimo zmogaus.
Ar sutiktumet tapti surogatine mana? o gal jus pries? Pasidalinkite savo nuomone.


O kas tas"viskas" kurį jį išbandė? Dėl kokių priežasčių jį negali pastot? Biškelį keista, nes paprastai jei reikia surmamos tai nėra ką bandyti... Gydytojai iš karto mato gimdos defektus kurie neleis išnešiuoti vaiko. O jei moteriai bando "viską" ar bent jau kažką reiškia, kad nevyksta ovuliacija arba yra kokios kitos problemos susijusios su pastojimu, bet ne su išnešiojimu. Jei gydant neišstimulioja visai ar tik prastos kokybes kiaušialąstes, netinkamas apvaisinimui, tai kitas zingsnis yra donorinės kiaušialąstės, o ne surmama. Beje, Lietuvoje ir surmama, ir kiaušialąsčių donorystė yra draudžiami dalykai.
Atsakyti
Juk per visus 9 nėštumo mėnesius mama prisiriša prie vaikelio, pamilsta, suveikia motinystės instinktas, o kas jeigu ta moteris, kuri pagimdė nebenorės to vaikelio užsakovei atiduoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gita.N.: 24 vasario 2006 - 20:40
NIEKADA GYVENIME NESUTIKCIAU ATIDUOTI TA KURI NESIOJAU SAVYJE,SU KURIUO KALBEDAVAUS,GLOSTYDAVAU schmoll.gif
Atsakyti



Ты знаешь - это надо иметь большое сердце, сильную волю. 4u.gif
Если ты так сделаешь, то сможешь осчастливить человека, принести больше радости в этот мир 4u.gif

А твоя сестра будет говорить ребенку, кто биологическая мама g.gif
Atsakyti
Kaži ar čia stiprios valios ar didelės širdies reikalas... Kaip tik kažkas su ta širdim ne taip jei sugebi atiduot tai, kas užaugo po tavo širdim. Nesugebėčiau, bet čia net ne tas žodis, ne gabumų čia klausimas doh.gif Jei mamos sugeba įvaikinti ir iš visos širdies kovoti už tą įvaikintą vaikelį, o palikusi pralaimi kaip motina, tai kodėl čia interpretuojama kitaip. Geri norai ir gailestingumas žinoma gerai, bet ne visos priemonės pateisina tikslą - tuo labiau - vaikelis nėra ta priemonė. Ir motina nėra priemonė, žmogus - juk ne dėžutė, kurioje kurį laiką pabūna "prekė" wink.gif

O teisiškai viskas sutvarkoma man rods taip, kad dar prieš "svetimo" vaikelio įsikūrimą gimdoje, pasirašai "popierius", pagal kuriuos netenki jokių teisių į tą vaikutį.

Kažkada mačiau tikrais faktais paremtą filmą, kai mama savo dukrai pagimdė vaiką... Ko mama nepadarytų dėl savo vaiko, be vis tik kaip žiauru pačios mamos atžvilgiu....pagimdė savo anūką...

Gamtoje taip nebūna..yra dalykų, kurių kad ir kaip norėtum už kitą padaryti negalima.
Visas tavo organizmas sukurtas tavo vaikui, todėl, kad ir "netikra" surogatinė turi galimybę maitinti savo vaiką, o "tikroji" ne. Gamta aiškiau rodo kieno vaikas užauga tau po širdim, o ne popieriai wink.gif
Atsakyti
Pati negalėčiau būti surogatinė motina, jei pati negalėčiau turėt vaikų, bet be proto norėčiau - įsivaikinčiau, tokių vaikų yra daug.
Atsakyti
QUOTE(smiltukas @ 2006 02 24, 14:15)
Sveikos mamytes,ir busimos.. wub.gif
Likimas taip sudejo,kad mano jaunesnioji sesuo negali tureti vaikuciu  verysad.gif  vargsele isbande viska..Ji manes paklause ar as nesutikciau,as gerai pagalvojau ir atsakiau,o kodel gi ne? Kas zino,gal kada....zinoma ne kiekvienas tai galetu padaryti net ir del labai artimo zmogaus.
Ar sutiktumet tapti surogatine mana? o gal jus pries? Pasidalinkite savo nuomone.


O aš palaikau temos autorę. Atsisakyti labai paprasta. Tokiu būdu vienu laimingu vaikučiu pasaulyje bus mažiau. Ir ne tik vaikučiu, viena laiminga šeima bus daugiau.
Tokiu būdu mažyliui bus suteiktas laikinas namelis. O ir gimęs jis niekur nedings. Šalia bus teta, padovanojusi gyvenimą wub.gif
Atsakyti
Vaikas mūsų visuomenėje tapo labai trokštamu daikčiuku, kurį bet kokia kaina reikia įsigyti. Juk tai ne daiktas, kurį galim pirkti, dovanoti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 02 25, 20:28)
Šalia bus teta, padovanojusi gyvenimą  wub.gif

Ne teta jin, ne teta...ne namelis...toji iš kurios kūno ir kraujo auga nėra tik laikina prieglauda ir dėžutė. Atsipeikėkit. Vargu ar kuri moteris labai jaučia, kad ne jos tatai kiaušinėlis ir ne jos sutuoktinio tatai spermiukas.... Moterys ir taip gimdo nusivylusios vyrais, bet tas vaikas dažniausia netampa pusiau mylimas ir tikrai jos ar ne?
Kaip kažkas minėjo dvasiškai amputuota teta. Sulaužytu gyvenimu...Vardan to, kad kažkas žūt būt TURĖTŲ vaiką... O paskum gal užsinorės antro - tai gal kita iš meilės "pasiaukos"...O jos gyvenimas nesvarbu doh.gif Tegu ji matote pasiaukoja iš meilės ar dėl pinigų doh.gif O gal gal kas nors tegul pasiaukoja dėl jos ir nekelia jai tokių prašymų... Toks prašymas artimam žmogui mano galva yra ne kas kita kaip emocinis šantažas, su pretenzija "jei myli - įrodyk" doh.gif
Atsakyti