Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Va netycia ka uztikau My Webpage gal bus norinciu dalyvaut 4u.gif as speju, kad tikrai dalyvausiu... Labai jau noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 04 06, 11:50)
Atnesu koliaza,toks gal ant greicio sukurtas,biski ne toks,kokio noreciau,ale nezinau ar bus laiko kitam surest blush2.gif kol kas kitokiu minciu nelabai yr,labai nemuskit 4u.gif

Suknele pasiuta,bateliai yra,belieka princa susirast... biggrin.gif
? + Burka

operatyvumas liuks. Ir šiaip, neblogai atlikta. Apačioje gal erdvės mažoka. Žinai, fainos spalvos siena pas tave. Gal dar kitą koliažo variantą norėsi padaryti. Atsistok prie sienos ir auto pasidaryk. Veidas nebūtinas. Nuo klubų žemyn, su pėdom ir suknele, arba nuo kaklo iki klubų, pabrėžiant kiek apnuogintus petukus. Suknelė vistiek trumpom rankovėm, neįžiūriu ar ten petnešėlės ar ne. Vienai petnešėlei leisčiau net nukristi.
Vat. O šiaip šaunuolė.
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 04 06, 11:50)
Atnesu koliaza,toks gal ant greicio sukurtas,biski ne toks,kokio noreciau,ale nezinau ar bus laiko kitam surest blush2.gif kol kas kitokiu minciu nelabai yr,labai nemuskit 4u.gif

Suknele pasiuta,bateliai yra,belieka princa susirast... biggrin.gif
? + Burka



Kaip graziai ir kaip greitai!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 04 06, 11:50)
Atnesu koliaza,toks gal ant greicio sukurtas,biski ne toks,kokio noreciau,ale nezinau ar bus laiko kitam surest blush2.gif kol kas kitokiu minciu nelabai yr,labai nemuskit 4u.gif

Suknele pasiuta,bateliai yra,belieka princa susirast... biggrin.gif
? + Burka

Na ir operatyvumas g.gif mirksiukas.gif šaunuolė!!!

Man tai foto tokia atėjo, kad...matau tik vieną viziją...bet nežinau iš kur tokių modelių gaut g.gif

Sveikos

ar kuri yra pati maketavusi fotoalbumą?
Atsakyti
Ne nu merginos, kaipnors pristabdykit arkliu, bo visai nespeju su jumis... doh.gif Kaip jus tiek sugebat priplepet... Zodziu net neperskaiciau paskutiniu puslapiu, tik kur su nuotraukom postai tai jau ziurejau... blush2.gif

QUOTE(pandre @ 2011 04 05, 18:24)

Zinai, man visai patiko ta foto is seniau ikeltu, kur mergaite vonioj su gelem, pirmoji, bet tik uzkliuvo mergaites zvilgsnis, na iskrenta is konteksto... va jei butu ziurejus i laikoma gele, butu super... o dabar su ta nuotrauka siulyciau kirpti iki lupyciu, man atrodo butu visai grazu... zinoma cia tik IMHO....
O sitoj , kai JB tai man visai patinka... Pirmoj gal kiek per daug erdves ir veidrodelis centre erzina... O antroji tai super... ir JB visai geras man atrodo...

QUOTE(Kikirike @ 2011 04 05, 18:42)
Su PAVASARIU merginos  4u.gif

mmmmm.... Koks grazus pavasaris pas tave smile.gif... Labai graziai sviesa krenta, ir blikiukai fone super...

QUOTE(Alabama @ 2011 04 05, 20:19)
Ko tai nedrasu foto deti man:)

Tai ko gi tau netrasu, gi jau ne naujoke... Drasiau baily 4u.gif
Pirmoje man zinok truksta erdves.... Nu noriu as tu alkuniu, nors tu ka... maciau flikre kvadrata idejai, tai va sakyciau, kad reikejo lankstyti savo vyruka taip, kad rankos tilptu kvadrate... tada turetu liuksiskai atrodyt...

O auto tai nerealus... as irgi tokio noriu wub.gif Noriu noriu noriu...... bigsmile.gif

QUOTE(bizyte @ 2011 04 05, 21:40)
galit ir mane patarkuot blush2.gif turiu sirgaliukę namie, tai išnaudojam laiką smile.gif

Pirmoji liuks..... tik jau WB kazkur nusokes... na nebent mintis tokia buvo, bet net oda atrodo pamelus truputi... Nu negaliu ir vel nepagirt tavo modeliuko... Nerealiai israiskinga mergyte.... wub.gif 4u.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 04 06, 00:06)
Akasha, tik nepirk pigios skaitmenos savo mažylei. Iš mano klaidų pasimokink  smile.gif  Nupirkom, fotografuot neįmanoma. Aš nesugebu normalios foto padaryti, o rankos lig dar nedreba. O ką ten vaikai. Maniškis tiek neišlaukia, iškart kitur suka fotoaparatą, o tas dar pasirodo nebaigė fotografuoti..  Žodžiu.

Dekui uz paprotinima smile.gif Va ir neapsisprendziu su tais fotikais... as irgi norejau juostinio, nu bet va niekur nerandu paprasto mazo, nesunkau... pas mus labai retai islenda i prekyba tokie... ir speju, kad maniskei dar su fokusu sunku susitvarkyt bus... is kitos puses tegul mokosi biggrin.gif
Papildyta:
Na zodziu, toliau tai noriu pasigirti, kad pagaliau isprasiau ir kazkaip susitariau, ked mazoji papozuotu smile.gif, zinoma teko gaudyti tas jos pozas ant greicio ir puse kadru nefokuse, bet tikrai geriau nei su fotoaparatu pries akis....
Zodziu pirmaja dedu ne kritikai... na ji man nereali ir pati paciausia blush2.gif

user posted image

O toliau jau kritikai smile.gif Va sitoje baisiai gaila nukirstu rankyciu... na bet per ta skubejima, kad tuoj vel pasisuks ir fokusuot is naujo reikes jau gavosi, kaip gavosi....

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 06 balandžio 2011 - 12:21
QUOTE(Akasha @ 2011 04 06, 12:18)

Pirmoje man zinok truksta erdves.... Nu noriu as tu alkuniu, nors tu ka... maciau flikre kvadrata idejai, tai va sakyciau, kad reikejo lankstyti savo vyruka taip, kad rankos tilptu kvadrate... tada turetu liuksiskai atrodyt...



Netelpa man alkunes.Stovejau ant stalo, vyras gulejo ant grindu ir vistiek neuzteko erdves.O sulankscius alkunes gaunasi nekas-rankos negraziai atrodo.
Dairausi platesnio kampo objektyvo, nes su 50tuku nesutelpu. doh.gif
Atsakyti
Aš tai noriu noriu čia - snap'as

Burka, operatyviai biggrin.gif Realiai tai nereiktų kabinėtis, buvom sutarę, kad tai žaidimas ir jis turi teikti malonumą, nu, bet norisi man pasikabinėt biggrin.gif Nu va viskas tarytum liux, nu, bet va veidelis koks tamsus ir niūrus ir kodėl ji žiūri į batus..., jei veidą pasuktum į šviesą(langą) ir veidelis būtų šviesus ir susidarytų įspūdis, kad lauki...na o dabar - man labiau panašu - ar tiks tie batelai...
Ei, bet jūs nekreipkit dėmesio, pastaruoju metu jaučiu, kad noriu kabinėtis tongue.gif ,tai kai visos giria aš biškį pasierzinsiu ok biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 06 balandžio 2011 - 12:38
QUOTE(Akasha @ 2011 04 06, 13:26)
Pirmoji liuks..... tik jau WB kazkur nusokes... na nebent mintis tokia buvo, bet net oda atrodo pamelus truputi... Nu negaliu ir vel nepagirt tavo modeliuko... Nerealiai israiskinga mergyte.... wub.gif  4u.gif

Zodziu pirmaja dedu ne kritikai... na ji man nereali ir pati paciausia  blush2.gif

pamėlusi, nes ji buvo apgaubta tuo melsvu audiniu, tai ir atsimušė į veidą tas mėlynumas, bet jau patvarkiau, flickr įdėjau, man ir pačiai pataisyta geriau, nors nemoku gerai su PS ax.gif

žinok man pirma pati fainiausia, nu kažką turi, kabina 4u.gif antroj trūksta rankyčių, emocija įdomi, o paskutinei gal tiktų kvadratas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bizyte: 06 balandžio 2011 - 12:35
QUOTE(Akasha @ 2011 04 06, 12:26)

Tu mane nervini su ta juosta wub.gif wub.gif Nelieka zodziu, lieka tik emocijos.
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 04 06, 13:26)
Zodziu pirmaja dedu ne kritikai... na ji man nereali ir pati paciausia  blush2.gif

[

Žinok ir man wub.gif , jetus yra joje kažkas kas...mmm...įtraukia.Užburianti. Spalviškai man tobula.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 06 balandžio 2011 - 12:45
QUOTE(Burka @ 2011 04 06, 10:50)
Atnesu koliaza,toks gal ant greicio sukurtas,biski ne toks,kokio noreciau,ale nezinau ar bus laiko kitam surest blush2.gif kol kas kitokiu minciu nelabai yr,labai nemuskit 4u.gif

Suknele pasiuta,bateliai yra,belieka princa susirast... biggrin.gif
? + Burka

user posted image


Greitai kaip smile.gif Pirma nuotrauka mano smile.gif Kažkaip Tau vis aš papuolu biggrin.gif Likimas biggrin.gif Reikia susitikti smile.gif

Akasha, man pirma, kur nekritikai kokia liuks! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 04 06, 13:34)
pamėlusi, nes ji buvo apgaubta tuo melsvu audiniu, tai ir atsimušė į veidą tas mėlynumas, bet jau patvarkiau, flickr įdėjau, man ir pačiai pataisyta geriau, nors nemoku gerai su PS ax.gif

žinok man pirma pati fainiausia, nu kažką turi, kabina 4u.gif antroj trūksta rankyčių, emocija įdomi, o paskutinei gal tiktų kvadratas? g.gif

Nu zinok paziurejau, tai graziau, kai pataisei wink.gif Saunuole, viska tu moki...
Del paskutines, tai gal ir tiktu kvadratas, bet nenoriu cia jo..... blush2.gif

QUOTE(Alabama @ 2011 04 06, 13:38)
Tu mane nervini su ta juosta wub.gif  wub.gif Nelieka zodziu, lieka tik emocijos.

Ech, kaip zinok tokie zodziai veza wub.gif As pati nuo jos kaifuoju, tai labai dziugu, kad ne man vienai taip maloniai ziurisi.... smile.gif

Frederika, Airv, dekui merginos..... Man ji irgi kazkokia tokia, nu vat turi kazka tokio.... Myliu juosta wub.gif Be jos toliau buciau pliauskinus bele kaip rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 06 balandžio 2011 - 12:48