Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

po kolegijos stojant is papildomas 2 metai, magistras - 2, taip viso 4 metukai gaunas.
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2011 04 15, 13:03)
Gal kas laikė KT pas Mildą Vainiūtę? Domina atsiliepimai apie ją  4u.gif

Na egzamino nelaikiau, bet ji vede konsultacija, tai pasirode labai maloni ir supratinga destytoja
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2011 04 15, 12:03)
Gal kas laikė KT pas Mildą Vainiūtę? Domina atsiliepimai apie ją  4u.gif

Mane irgi domina kaip šita dėstytoja ax.gif pasirodo dabar jinai pas mus vietoj buvusio dėstytojo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2011 04 20, 11:15)
Mane irgi domina kaip šita dėstytoja  ax.gif pasirodo dabar jinai pas mus vietoj buvusio dėstytojo  ax.gif

Man tai ji tokia nieko pasirode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2011 04 20, 20:15)
Man tai ji tokia nieko pasirode  mirksiukas.gif

gal bandyt kitą savaitę eiti laikyt mastau.gif kad birželiui mažiau liktų mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 20 balandžio 2011 - 21:41
QUOTE(mamaEgle @ 2011 04 20, 22:41)
gal bandyt kitą savaitę eiti laikyt mastau.gif kad birželiui mažiau liktų mastau.gif

Tik nesinesk programos bo is programos paklaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 04 15, 10:27)
mano vyro sesuo mokosi papildomose, as pati svarsciau pries stojant  ipapildomas , todel metu -2, tik skirtumas, kad gauni bakalaura, o po papildomu ne.

o is kur tie 2 metai skirtumas?
juk jei is po profesinio bakalauro stoji i bakalaura- tai mokais 2 metus, po to 2 magistro.
o jei is po profesinio nori tik magistro- stoji 1 metus i papildomos, toliau 2 metai magistras.. tai kaip ir gaunasi 1 metai skirtumo..
uzklausiau mru, kaip su tuo jei prireiktu bakalauro is po magistro baigimo- sake reikes vel pilnus 2 metus studijuoti (papildomu neiskaiciuoja)- bet pabreze- negaliu nieko tiksliai atsakyti kas bus po tiek metu....
Papildyta:
QUOTE(Dipsis @ 2011 04 20, 09:10)
po kolegijos stojant is papildomas 2 metai, magistras - 2, taip viso 4 metukai gaunas.

is po kolegijos papildomos tik 1 metai tera (jei bakalauro nenori), jei nori bakalauro 2 metai be jokiu papildomu...
3metai - jei tik magistras
4 metai - bakalauras-magistras
5 metai - magistras-bakalauras

o gal kas zinote tikslu specialybiu sarasa, kurio negali dirbti teisininkas neturintis bakalauro? Kazkur turetu buti Konstitucinio teismo nutarimas (tik as nezinau kur ieskot)
zinau tik, kad negali buti teiseju, prokuroru, kuo dar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 balandžio 2011 - 06:44
QUOTE(vikosiuks @ 2011 04 21, 06:41)
zinau tik, kad negali buti teiseju, prokuroru, kuo dar?[/b]

advokatu, notaru, antstoliu.... g.gif manau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2011 04 21, 07:57)
advokatu, notaru, antstoliu....  g.gif  manau  mastau.gif

tai gaunasi, kad kaip ir niekuo negali dirbti, tik padejeju kokiu nors doh.gif
o dar klausimas toks
ar po profesinio bakalauro -magistro pakraipos skiriasi, nei po universitetinio bakalauro?
nes ziuriu kad po universitetinio bakalauro stojant i magistra atrodo didesnins pakraipu pasirinkimas? ar klystu?
po bakalauro: http://www.mruni.eu/...v_issilavinima/
po profesinio bakalauro ir istestiniu studiju: http://www.mruni.eu/...ijos/taisykles/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 balandžio 2011 - 07:20
QUOTE(vikosiuks @ 2011 04 21, 07:12)
tai gaunasi, kad kaip ir niekuo negali dirbti, tik padejeju kokiu nors doh.gif
o dar klausimas toks
ar po profesinio bakalauro  -magistro pakraipos skiriasi, nei po universitetinio bakalauro?
nes ziuriu kad po universitetinio bakalauro stojant i magistra atrodo didesnins pakraipu pasirinkimas? ar klystu?

tai, kad man rodos net ir pvz, norint įsirašyti į advokatų padėjėjų sąrašus yra reikalingas bakalauras g.gif

man rodos, kad jo, daugiau pasirinkimų su universitetiniu stojant į magistrą. g.gif

o dėl darbų, tai... gali aišku dirbti įmonėse, organizacijose teisininku, gal policijoj dar kokioj mastau.gif nežinau iš tiesų... ir šiaip pastebėjau tendenciją, kad dabar net ir įmonės žiūri, kad būtent bakalauras universitetinis būtų baigtas...

ir dar. čia aišku mano asmeninė nuomonė, bet aš nesuprantu tų stojimų į magistrą po kolegijos rolleyes.gif ir dar juokingiau atrodo, kai pabaigus magistrą eina mokytis bakalaurui doh.gif nesuprantu logikos niekaip ax.gif aišku, kiekvienas renkasi kam ko reikia, bet jei tikrai planuoji savo ateitį sieti su teisiniu darbu, manau universitetinis bakalauras yra būtinas, o tik po to magistras... rolleyes.gif bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2011 04 21, 08:25)
tai, kad man rodos net ir pvz, norint įsirašyti į advokatų padėjėjų sąrašus yra reikalingas bakalauras  g.gif

man rodos, kad jo, daugiau pasirinkimų su universitetiniu stojant į magistrą.  g.gif

o dėl darbų, tai... gali aišku dirbti įmonėse, organizacijose teisininku, gal policijoj dar kokioj  mastau.gif  nežinau iš tiesų... ir šiaip pastebėjau tendenciją, kad dabar net ir įmonės žiūri, kad būtent bakalauras universitetinis būtų baigtas...

ir dar. čia aišku mano asmeninė nuomonė, bet aš nesuprantu tų stojimų į magistrą po kolegijos  rolleyes.gif  ir dar juokingiau atrodo, kai pabaigus magistrą eina mokytis bakalaurui  doh.gif  nesuprantu logikos niekaip  ax.gif  aišku, kiekvienas renkasi kam ko reikia, bet jei tikrai planuoji savo ateitį sieti su teisiniu darbu, manau universitetinis bakalauras yra būtinas, o tik po to magistras...  rolleyes.gif  bet čia tik mano nuomonė  mirksiukas.gif




sutinku pilnai, drauge adokate baigus bakalaura anglu klb, o magistra teise, bet turejo baigti bakalaura berods del destymo kolegijoj, zodziu anksciau ar veliau turi baigti, jei nenori stoveti vietoj, geriau dabar plius metus atvargti nei paskui su vaiku kartu mokytis
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2011 04 21, 08:25)
tai, kad man rodos net ir pvz, norint įsirašyti į advokatų padėjėjų sąrašus yra reikalingas bakalauras  g.gif

man rodos, kad jo, daugiau pasirinkimų su universitetiniu stojant į magistrą.  g.gif

o dėl darbų, tai... gali aišku dirbti įmonėse, organizacijose teisininku, gal policijoj dar kokioj  mastau.gif  nežinau iš tiesų... ir šiaip pastebėjau tendenciją, kad dabar net ir įmonės žiūri, kad būtent bakalauras universitetinis būtų baigtas...

ir dar. čia aišku mano asmeninė nuomonė, bet aš nesuprantu tų stojimų į magistrą po kolegijos  rolleyes.gif  ir dar juokingiau atrodo, kai pabaigus magistrą eina mokytis bakalaurui  doh.gif  nesuprantu logikos niekaip  ax.gif  aišku, kiekvienas renkasi kam ko reikia, bet jei tikrai planuoji savo ateitį sieti su teisiniu darbu, manau universitetinis bakalauras yra būtinas, o tik po to magistras...  rolleyes.gif  bet čia tik mano nuomonė  mirksiukas.gif


kol nepasidomejau, net nezinojau, kad bakalauras toks butinas teises specialybej doh.gif

QUOTE(Vaivita @ 2011 04 21, 08:41)
sutinku pilnai, drauge adokate baigus bakalaura anglu klb, o magistra teise, bet turejo baigti bakalaura berods del destymo kolegijoj, zodziu anksciau ar veliau turi baigti, jei nenori stoveti vietoj, geriau dabar plius metus atvargti nei paskui su vaiku kartu mokytis


jus katik pakeitet mano apssisprendima studijuoti doh.gif
jei rimtai as visada galvojau, kad magistras auksciau uz bakalaura, o sioj specialybej pasirodo vienas be kito ne pro kur, o tos istestines isvis nelabai suprantu kam reikaligos - bet tik tiek, kad siauliuose jas padare... man visada viena is pagrindiniu kliuciu yra vilnius (rasciau kur gyvent, bet kaip su darbu?- nes ne visi darbdaviai kodeksu laikosi ir atostogu tu nepridalinetu ir pagrindine kliutis vaikai- nera kam ju palikti paziureti)..
o kiek laiko universitete neakivaizdininkai studijuoja? (3 savaites per pusmeti ar kaip)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 21 balandžio 2011 - 08:05