Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

Sveikos,
esu naujokė ir nusprendžiau prašyti Jūsų pagalbos blush2.gif
Šiandien nusprendžiau, kad pagaliau reikia baigti mokslus - prieš tris metus MRU baigiau keturis kursus, o valstybinių taip ir neteko laikyt (kartais buna taip gyvenime...). Pasiskambinau metodininkei - pasakė, kad būtinai iki pirmadienio reikia prašymą parašyt, kad noriu tęsti studijas ir laikyt baigiamuosius egzus.
Tie mano baigiamieji - Teisės teorija ir Konstitucinė teisė.
Noriu paklaust - gal Jūsų tarpe yra besiruošiančiųjų šiems egzams, kurios lankėsi konsultacijose ar turit labai gerų konspektų, nes man reikia per labai trumpą laiką viską prisimint.
Laibai laukiu Jūsų pagalbos... blush2.gif

Atsakyti
Vaivitai uzuojauta ir kartu dekoju uz vadovelius. 4u.gif Ir as, kaip kitos merginos, maniau, kad 2009 m., bet nieko-pravers viskas. mirksiukas.gif
Beje, vakar buvau MRU ir vienam kioskeli uzklausiau apie 2009 m. teises teorija, tai sake, kad neturi ir neturejo. Bet knygynelyje buvo gal dvi knygos. Jauciu, kad teks pirkt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simaitė @ 2011 04 08, 13:58)
Sveikos,
esu naujokė ir nusprendžiau prašyti Jūsų pagalbos  blush2.gif
Šiandien nusprendžiau, kad pagaliau reikia baigti mokslus - prieš tris metus MRU baigiau keturis kursus, o valstybinių taip ir neteko laikyt (kartais buna taip gyvenime...). Pasiskambinau metodininkei - pasakė, kad būtinai iki pirmadienio reikia prašymą parašyt, kad noriu tęsti studijas ir laikyt baigiamuosius egzus.
Tie mano baigiamieji - Teisės teorija ir Konstitucinė teisė.
Noriu paklaust - gal Jūsų tarpe yra besiruošiančiųjų šiems egzams, kurios lankėsi konsultacijose ar turit labai gerų konspektų, nes man reikia per labai trumpą laiką viską prisimint.
Laibai laukiu Jūsų pagalbos... blush2.gif


Sveika prisijungus 4u.gif imk baliona wink.gif
Laikiau TT ir darbo teise,kas liecia TT tai iskalk gerai knyga ir eik be baimes i egza. klausimai is programos, - as perpratau sistema ir sugebejau 10 gauti smile.gif (nors visada toks jausmas , kad mokiausi dar penkiabaleje sistemoje,) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 04 08, 20:47)
Sveika prisijungus  4u.gif  imk baliona wink.gif
Laikiau  TT ir darbo teise,kas liecia TT tai iskalk gerai knyga ir eik be baimes i egza. klausimai is programos, - as perpratau sistema ir sugebejau 10 gauti smile.gif (nors visada toks jausmas , kad mokiausi dar penkiabaleje sistemoje,)  lotuliukas.gif


Ačiū už balioną smile.gif
Teisės teoriją aš anksčiau mokiausi iš 2004 m vadovėlio. Ar 2009m. laidos vadovėlis daug kuo skiriasi, gal man pakaktų senesnio? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simaitė @ 2011 04 09, 20:02)
Ačiū už balioną  smile.gif
Teisės teoriją aš anksčiau mokiausi iš 2004 m vadovėlio. Ar 2009m. laidos vadovėlis daug kuo skiriasi, gal man pakaktų senesnio?  blink.gif



Geriau naujesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 04 08, 21:47)
Sveika prisijungus  4u.gif  imk baliona wink.gif
Laikiau  TT ir darbo teise,kas liecia TT tai iskalk gerai knyga ir eik be baimes i egza. klausimai is programos, - as perpratau sistema ir sugebejau 10 gauti smile.gif (nors visada toks jausmas , kad mokiausi dar penkiabaleje sistemoje,)  lotuliukas.gif



oho cia baigiamasis TT, as jau du kartus nuosekliai isigilindama perskaiciau knyga, bet nekas isiseivino galvoje doh.gif nors mums sake per egza nebus tiesioginiai klausimai is programos schmoll.gif
Atsakyti
Kur teisininkes prapuolusios? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 04 13, 10:42)
Kur teisininkes prapuolusios?  blink.gif



turbut visos jau atostogauja biggrin.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 04 13, 09:42)
Kur teisininkes prapuolusios?  blink.gif


QUOTE(Vaivita @ 2011 04 13, 10:44)
turbut visos jau atostogauja  biggrin.gif
drinks_cheers.gif


Intensyviai ruosiasi skolu likvidavimui. mirksiukas.gif O kitos-ir baigiamiesiems. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2011 04 13, 12:12)
Intensyviai ruosiasi skolu likvidavimui. mirksiukas.gif O kitos-ir baigiamiesiems. mirksiukas.gif



tai gerai, kad likviduoji, kitos jau isejo vasaros atostogoms biggrin.gif
baisu, kai pagalvoji kokia dabar nuo rugsejo sistema bus, kai uz kredita po 100 lt reiks moket doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 04 13, 11:25)
tai gerai, kad likviduoji, kitos jau isejo vasaros atostogoms biggrin.gif
baisu, kai pagalvoji kokia dabar nuo rugsejo sistema bus, kai uz kredita po 100 lt reiks moket  doh.gif


Taigi, ta sistema ir varo i prieki bei noras uzbaigt MRU. biggrin.gif O ir vasaros norisi be jokiu "uodegu", ramios. ax.gif Kaip seksis, matysim birzelio pabaigoje.

Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2011 04 13, 12:30)
Taigi, ta sistema ir varo i prieki bei noras uzbaigt MRU. biggrin.gif O ir vasaros norisi be jokiu "uodegu", ramios. ax.gif Kaip seksis, matysim birzelio pabaigoje.



kas liko? tai iki birzelio galo ojei kiek laiko smile.gif
Atsakyti