Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namai

Mes su muzikantais susitiksim tik vestuvių dieną, bet jaunieji sakė, kad jie prisitaikys prie mūsų ką bedarytume smile.gif o šiaip tai beveik dėl visko tariuos su jaunaja. Na nesakau ten nei žaidimų nei staigmenų kokių, bet pati vaizdą jau prieš pradedant ruoštis stengiaus susidaryti. Kad po to nenuviltume labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 04 07, 12:33)
Mes su muzikantais susitiksim tik vestuvių dieną, bet jaunieji sakė, kad jie prisitaikys prie mūsų ką bedarytume  smile.gif o šiaip tai beveik dėl visko tariuos su jaunaja. Na nesakau ten nei žaidimų nei staigmenų kokių, bet pati vaizdą jau prieš pradedant ruoštis stengiaus susidaryti. Kad po to nenuviltume labai  smile.gif

Mes kai buvom liudininkais prieš kokius ketverius metus su muzikantais irgi susitikom per pačias vestuves tik, labai jie šaunūs buvo thumbup.gif Tai tiesiog jie mum pasakė, kad vieni kitų nepetraukinėtume, kai norėsim jau kokią veiklą pravest ar žodį tart tiesiog pakelt ranką kuomet jie dainuoja, tada baigus dainą jie suteiks žodį mum, viskas praėjo tikrai sklandžiai thumbup.gif
Taigi, kad nuvilt nesinori, reiks dar būtinai paskalbėt su jaunąja... ax.gif


Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2011 04 07, 11:25)
Tiesa, mes dalyvaujam rugpjūčio 13d. smile.gif

jo, kaip mano vyras sako, cia tik moterims reikia dideles sventes, o vyrams kad kuo maziau vargo smile.gif beje pastebejau nors ir krize bet paziurejus i skaicius neatrodo, sveciu skaiciai nekuklus.

oi daug dar laiko turit, net pavydu, bet... turbut kaip ir mokslams to laiko niekada neuzteks biggrin.gif bet kas sugalvojo, kad tuoktis reikia vasara, gi ir ukininkams darbymetis, ir kitu svenciu nemazai, o dar ir krikstynos laukia... parduodu beda biggrin.gif kas norit?

na ir konkreciau apie visus grozius. Turiu pacios jaunosios duota santuokos liudijima, ten vardas, pavarde, pravarde, liemeneles dydis, akiu spalva, ilgiausias bucinys ir t.t. kur man toki deti? cia irgi ataskaitos metu tinka su netesingom pavardem? (jei kam reiks galiu nuskenuoti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkele: 07 balandžio 2011 - 11:45
QUOTE(norkele @ 2011 04 07, 13:39)
jo, kaip mano vyras sako, cia tik moterims reikia dideles sventes, o vyrams kad kuo maziau vargo smile.gif beje pastebejau nors ir krize bet paziurejus i  skaicius neatrodo, sveciu skaiciai nekuklus.

oi daug dar laiko turit, net pavydu, bet... turbut kaip ir mokslams to laiko niekada neuzteks biggrin.gif bet kas sugalvojo, kad tuoktis reikia vasara, gi ir ukininkams darbymetis, ir kitu svenciu nemazai, o dar ir krikstynos laukia... parduodu beda biggrin.gif kas norit?

na ir konkreciau apie visus grozius. Turiu pacios jaunosios duota santuokos liudijima, ten vardas, pavarde, pravarde, liemeneles dydis, akiu spalva, ilgiausias bucinys ir t.t. kur man toki deti? cia irgi ataskaitos metu tinka su netesingom pavardem? (jei kam reiks galiu nuskenuoti)

as pigiau parduodu lotuliukas.gif

man reiktu netikro paso pirsliui ,antra diena bandysim pagudraut
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringučia 777: 07 balandžio 2011 - 11:47
QUOTE(norkele @ 2011 04 07, 12:39)
jo, kaip mano vyras sako, cia tik moterims reikia dideles sventes, o vyrams kad kuo maziau vargo smile.gif beje pastebejau nors ir krize bet paziurejus i  skaicius neatrodo, sveciu skaiciai nekuklus.

oi daug dar laiko turit, net pavydu, bet... turbut kaip ir mokslams to laiko niekada neuzteks biggrin.gif bet kas sugalvojo, kad tuoktis reikia vasara, gi ir ukininkams darbymetis, ir kitu svenciu nemazai, o dar ir krikstynos laukia... parduodu beda biggrin.gif kas norit?

lotuliukas.gif taigi dažniausiai vyrai to nesueikšmina - kaip bus taip gerai biggrin.gif

O mes tai taip, laiko dar turim, bet jau sakau po truputį reik žiūrinėtis, dėliotis viską... Kol kas dar tik sunku, nes su jaunąja nekalbėta.. Kiek permečiau akim seną tėmelę, tai mačiau naujų dalykų.. tik va gal kas mail'o prisjungimą galėtų atsiųsti, kad pasižiūrėt ko prikaupėt ir iškilus klausimams, kad dar laiko būtų paklaust blush2.gif
Mūsų dar irgi laukia dvigubos krikštynos, tai dar jom reiks pasiruošt...
Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2011 04 07, 13:47)
lotuliukas.gif taigi dažniausiai vyrai to nesueikšmina - kaip bus taip gerai biggrin.gif

O mes tai taip, laiko dar turim, bet jau sakau po truputį reik žiūrinėtis, dėliotis viską... Kol kas dar tik sunku, nes su jaunąja nekalbėta.. Kiek permečiau akim seną tėmelę, tai mačiau naujų dalykų.. tik va gal kas mail'o prisjungimą galėtų atsiųsti, kad pasižiūrėt ko prikaupėt ir iškilus klausimams, kad dar laiko būtų paklaust  blush2.gif 
Mūsų dar irgi laukia dvigubos krikštynos, tai dar jom reiks pasiruošt...

man viena forumiete atsiunte failiuka ,galiu permest ten 2vestuves ,zaidimai ir tt
Atsakyti
QUOTE(Neringučia 777 @ 2011 04 07, 12:48)
man viena forumiete atsiunte failiuka ,galiu permest ten 2vestuves ,zaidimai ir tt

Būčiau labai dėkinga 4u.gif xxelvaxx@gmail.com

O dar norėjau paklaust kaip jūs darot tą tortą, senoj temoj mačiau įdėta kaip jį reik išlankstyt, tai jūs ant popieriaus atsispausdinat ir tada lankstot ar kaip?? Kiek tokių torto gabaliukų reik išlankstyt?? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elwa: 07 balandžio 2011 - 11:52
QUOTE(Neringučia 777 @ 2011 04 07, 11:46)
as pigiau parduodu  lotuliukas.gif

man reiktu netikro paso pirsliui ,antra diena bandysim pagudraut

man baisu su padirbtais dokumentais uzsiimi, dar susems biggrin.gif

o siaip nesuprantu kaip viska sutalpinat i viena diena, ar nepersikrauna diena su tiek graziu ideju. Man is vis atrodo, kad gausis chaosas o ne svente g.gif


ir dar, maciau anksciau apie zidinukus kalbejot, kai teveliai issiskyre. O kaip jei zidini uzsikurt ir palaimint baznycioj? ir vakare laiko susitaupytu ir nebutu nejaukiu scenu. Bet kaip tada ji vel prie stalo uzkurt? pries sedant pirmam uzsedimui? tada gal ataskaita apie kelione, tostai uz jaunus, padeka tevams, o toliau jau ruosimas visam seimyniniam gyvenimui: vaiku vardai, finansai ir pan. tinka taip?
Atsakyti
Čia kažkam piršlio paso reikėjo.
Va kokį piršlio pasą turiu http://public.fotki....io-pasas-2.html
Atsakyti
QUOTE(Inga:) @ 2011 04 07, 14:26)
Čia kažkam piršlio paso reikėjo.
Va kokį piršlio pasą turiu http://public.fotki....io-pasas-2.html

buciau dekinga ji gavus biggrin.gif
ar galima i vaivuske@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Inga:) @ 2011 04 07, 13:26)
Čia kažkam piršlio paso reikėjo.
Va kokį piršlio pasą turiu http://public.fotki....io-pasas-2.html

Apžiūrėjau jūsų pasiruošimo kraitį - fantastika bigsmile.gif O jau kryželiu siuvinėtas metrikas wub.gif Ir smėlio įvairumas bigsmile.gif o kas toj dėžėj su balionais? blush2.gif

Ačiū svočiutėm atsiuntusiom info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elwa: 07 balandžio 2011 - 12:37
QUOTE(Inga:) @ 2011 04 07, 13:26)
Čia kažkam piršlio paso reikėjo.
Va kokį piršlio pasą turiu http://public.fotki....io-pasas-2.html


O ką su to smėliuku darėte? 4u.gif
Atsakyti