Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(keno @ 2011 04 14, 15:34)
spyglio tortikas yra tortai 12 temoje-paieskok pacioje pradzioje atrodo mirksiukas.gif



aciu jau turiu 4u.gif ir jau siandien kepsiu, grilijazas jau stovi nuo vakar paruostas
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 04 14, 15:21)
Sveiki,
gal kas zinote ar galima sutepti Zozefinos torta ne formoje?

galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2011 04 13, 16:47)
Tute, yra pirkt šito daikto pas mus pardėse (airijoj). Tik dabar užkrito pavadinimas.... Tokia pat dėžutė kaip soda, ar kepimo milteliai.... Būsiu pardėj, pasižiūrėsiu wink.gif

aciuks.gif Jei yra, vadinasi būdem iskat ir rasim biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif reiks isbandydti kelis receptukus
Atsakyti
Olesta, vis matau jau kelinta torta kepat krausini-karamelini, man taip apetitnai skamba wub.gif Gal receptuka butu galima blush2.gif
Atsakyti
eilinis rafaelo biskvitas perteptas dviek remais: vienas grietinėlė plakat su cukrumi, citrinos rūgštele ir kriaušių konservuotų papjaustyta, o antras kremas, grietinėlė plakta, į ją sudedu Rududu, išplaku, pertepu ir viskas 4u.gif buvusi grupiokė-kambariokė kitokio ir nevalgo, ji tik tokio prašo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 04 14, 21:11)
eilinis rafaelo biskvitas perteptas dviek remais: vienas grietinėlė plakat su cukrumi, citrinos rūgštele ir kriaušių konservuotų papjaustyta, o antras kremas, grietinėlė plakta, į ją sudedu Rududu, išplaku, pertepu ir viskas 4u.gif  buvusi grupiokė-kambariokė kitokio ir nevalgo, ji tik tokio prašo smile.gif

bus isbandyta mirksiukas.gif nes,pavasari taip ant gaivumos traukia lotuliukas.gif
Atsakyti
Olesta, gaila, kad jau po laiko paskaiciau Jusu patarima del Juodo misko recepturos. Cukraus dejau pagal recepta, nors kilo itarimas, kad ryskiai per daug doh.gif Reikia kita kart ir savo nuojautos klausytis smile.gif
Ir vysniu per mazai, 200 gr., sakyciau reik visu 400 gr.
Na jau po visko, ragausim sestadieni smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ruošiuosi daryti tortą Slyvos šokolade, ar ten su proporcijomis viskas gerai, ta prasme ar nereikia grietinėlės daugiau(kažkas lyg tai rašė, kad kremo galėtų būti daugiau).Kurios darė gal parašys atsiliepimus apie šį tortą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 04 11, 14:41)
sakykit,kodel nebesijaucia griliazo  ...    sakau,gal dantu per mazai? hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Alateja. @ 2011 04 11, 15:49)
Sveikos, turiu klausimėlį dėl medaus tortuko.
Ruošiuosi jį kepti ir pasidarė įdomu, ar jis labai išsipučia, ar tuos lakštus labai plonai reikia kočioti? Man nesinori, kad, kai iškeptų, būtų labai ploni.. g.gif

man išsipučia beveuk dvigubai

QUOTE(Reduke27 @ 2011 04 13, 12:25)
As dar pasikartosiu su klausimeliu, nes niekas neatsake sad.gif
Kiek reiketu kremo pertepti meducio lakstus - 7 lakstai 27 cm. skersmens, nera labai stori laksteliai. Planuoju pertepti gritinele us grietine pusiau maisyta. Aciu  4u.gif

pertepimo turi buti DAUG, kad nebūtų sausa, litras, ne mažiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 14 balandžio 2011 - 23:09
taip taip ir vyšnių mažai, aš dedu visada tiek, kiek man norisi, tai yra apkloju visą biskvitą vyšniomis, tai be 400 g nei iš vietos ax.gif o cukraus aš bededu 3 šaukštus indeliui grietinėlės, nes visų tortų atsiliepimai būdavo, per saldu, per saldu, per saldu...per laiką atsirinkau kiek cukraus dėti ir būtinai citrinos rūgštelės žiupsnelį ir viskas ok smile.gif

dėl slyvų šokolade nieko nepatarsiu, nekepus aš šito torto 4u.gif
Atsakyti
Slyvas šokolade aš kepiau, bet jau pirma karta nesamonių pridirbau, todel patarimu daug duoti negaliu tik zinau, kad sulieti reikia gerokai. Siaip tai kai grietinele issiplaka, susideda 500 g maltu slyvu, dar riesutu maltu, tai tas kremas gaunasi toks ... sunkus ir tirstas g.gif Nu gal grietineles ir gali buti daugiau, kad krema "papurinti" g.gif
Čia aš taip garsiai pamasčiau biggrin.gif
Atsakyti