Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(Olesta @ 2011 04 14, 21:11)
eilinis rafaelo biskvitas perteptas dviek remais: vienas grietinėlė plakat su cukrumi, citrinos rūgštele ir kriaušių konservuotų papjaustyta, o antras kremas, grietinėlė plakta, į ją sudedu Rududu, išplaku, pertepu ir viskas 4u.gif  buvusi grupiokė-kambariokė kitokio ir nevalgo, ji tik tokio prašo smile.gif


Aciu 4u.gif bus greitu laiku isbandytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 04 15, 06:49)
taip taip ir vyšnių mažai, aš dedu visada tiek, kiek man norisi, tai yra apkloju visą biskvitą vyšniomis, tai be 400 g nei iš vietos ax.gif  o cukraus aš bededu 3 šaukštus indeliui grietinėlės, nes visų tortų atsiliepimai būdavo, per saldu, per saldu, per saldu...per laiką atsirinkau kiek cukraus dėti ir būtinai citrinos rūgštelės žiupsnelį ir viskas ok smile.gif

vakar valgėm juodą mišką tortą.mat dariua pagal receptą,tai tikrai gavosi laaabai persaldus smile.gif bet vis tiek skanus thumbup.gif o vyšnių tai nepagailėjau,sudėjau beveik visą kibirėlį nuo majonezo kur būna,tik kauliukus išėmus mažiau buvo aišku thumbup.gif bet šiaip labai skanus tortas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 15, 07:35)
Slyvas šokolade aš kepiau, bet jau pirma karta nesamonių pridirbau, todel patarimu daug duoti negaliu tik zinau, kad sulieti reikia gerokai. Siaip tai kai grietinele issiplaka, susideda 500 g maltu slyvu, dar riesutu maltu, tai tas kremas gaunasi toks ... sunkus ir tirstas  g.gif Nu gal grietineles ir gali buti daugiau, kad krema "papurinti"  g.gif
Čia aš taip garsiai pamasčiau  biggrin.gif

Man tai sis tortas mmmmm
Atsakyti
Slyvos šokolade turbūt visą skonį duoda kremas, o jei biskvitą pakeitus kitu lengvesniu kažin kaip būtų g.gif . Man labai skanus biskvitas Tiesiog torto arba kitaip vadina Tortas su bananais ir maskarponės sūriu. Jis toks lengvas, šokoladinis, minkštutis. Bet gal čia gali netikti, nes kremas toks sunkus...
Atsakyti
Hmmm..., nesiuos ta savo torta Juoda miska i svecius, niu ispeiks mane uz ta salduma doh.gif Net pati nebenoriu to torto - nepatinka man baisiai saldus schmoll.gif
O kad butu prie torto recepto tokie pataisymai, tai tikrai butu super! thumbup.gif
Nors ir skaitau temas, kai ka uzsisaugau, bet matyt per mazai uzsisaugau, o i galva viskas jau netelpa doh.gif
Papildyta:
Aj, man dar klausimas kilo del biskvitu sulaistymo blush2.gif Kaip zinot koki kieki skyscio sunaudot, kad nebutu per slapias? g.gif Man atrodo padauginau laistyt si savo torta... Lakstus laisciau brendziu, tai sunaudojau 60 ml., o kitus 2 skysciu likusiu nuo saldytu vysniu smile.gif Nezinau kas cia per hibridas bus tas mano tortas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 04 15, 11:56)
O kad butu prie torto recepto tokie pataisymai, tai tikrai butu super!  thumbup.gif
Nors ir skaitau temas, kai ka uzsisaugau, bet matyt per mazai uzsisaugau, o i galva viskas jau netelpa  doh.gif
Papildyta:
Aj, man dar klausimas kilo del biskvitu sulaistymo  blush2.gif  Kaip zinot koki kieki skyscio sunaudot, kad nebutu per slapias?  g.gif  Man atrodo padauginau laistyt si savo torta...  Lakstus laisciau brendziu, tai sunaudojau 60 ml., o kitus 2 skysciu likusiu nuo saldytu vysniu  smile.gif  Nezinau kas cia per hibridas bus tas mano tortas  doh.gif


Gausis labai skanus tortas mirksiukas.gif na išskyrus kad saldoka, na kitą sykį jau žinosi ax.gif gaila, kad nesinaudoji nuorodų sąrašais - kitaip tikrai būtum radusi esminius Olestos patikslinimus ir komentarus dėl juodo miško net per kelias vietas (1-os ir 3-ios temų sąrašuose sukonspektuota) mirksiukas.gif Naudokitės sąrašais, mergaitės!!! O patį receptą sudėtinga pataisyt - reiktų autorei kreiptis į moderatorę nebent doh.gif

Ką nuo savęs galiu pasakyt, kad juodą mišką kepu tik su Asseni šiuo šokoladiniu biskvitu nepalyyyyyginamai skaniau gaunasi, nes tikras juodo miško biskvitas iš pirmo karto man nepatiko, nes visiškai nepurus net dabar atsimenu, kad tipo bulka gavosi lotuliukas.gif
Dėl sulaistymo - na gal nebūsi padauginus, ten nežinia kiek supilt reikia kad padaugintum, nes biskvitas juodo miško kaip kempinė imlus skysčiui ax.gif o jei sausa bus tai irgi nekas doh.gif Aš pvz. mėgstu šlapesnius tortus - todėl laistau gan gausiai ir tikrinu spustelėjus biskvitą pirštu turi pasijausti/pasimatyti skystis spustelėjus mirksiukas.gif (pabandysi ir suprasi ką čia pasakiau biggrin.gif )na maždaug kokius 7 šaukštus lakštui sulaistau ax.gif bet tai priklauso ir nuo to koks tortas.... kitus tortus išvis saikingai reikia laistyt (pvz. rafaelas, tortai su varškiniais kremais ir pan.)ax.gif
Atsakyti
Oj, RiMari 4u.gif Naudojuosi as sarasu, is ten ir nusikopinau receptus, bet pasirodo komentarus prazioplinau, tai vat taip ir gavosi doh.gif Dabar ir komentarus prie recepto susikeliau thumbup.gif
Na del sulaistymo, tai gal su patirtim ateina smile.gif As tik 4 torta savo gyvenime lipdziau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reduke27 @ 2011 04 15, 11:56)
Hmmm..., nesiuos ta savo torta Juoda miska i svecius, niu ispeiks mane uz ta salduma  doh.gif  Net pati nebenoriu to torto -  nepatinka man baisiai saldus  schmoll.gif
O kad butu prie torto recepto tokie pataisymai, tai tikrai butu super!  thumbup.gif
Nors ir skaitau temas, kai ka uzsisaugau, bet matyt per mazai uzsisaugau, o i galva viskas jau netelpa  doh.gif

žinok ir aš vaišinau svečius ir kaimynus juodu mišku,visiems buvo labai saldu doh.gif ,bet valgė net pasičepsėdami ir recepto prašė mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,
Kepiau siandien Snikers http://www.supermama...;#entry24810070 tortuka,na ir iskilo klausimeliu siokiu tokui...Iki kiek smulkint riesutus ar tiesiuog truputi pakapot,kad cieli nebutu.Ir kaip suprantu su karameliniu ganasu puosiasi virsutine dalis?Ar tik uzsitepa jis ir puost reikia su kazkuo kitu?
Atsakyti
QUOTE(Glen @ 2011 04 16, 15:31)
Sveikos kepejeles,
Kepiau siandien Snikers http://www.supermama...;#entry24810070  tortuka,na ir iskilo klausimeliu siokiu tokui...Iki kiek smulkint riesutus ar tiesiuog truputi pakapot,kad cieli nebutu.Ir kaip suprantu su karameliniu ganasu puosiasi virsutine dalis?Ar tik uzsitepa jis ir puost reikia su kazkuo kitu?

as pakepintus riesutukus per ranksluostuka su kocelu pavaziuoju mirksiukas.gif o,ganasas tai,cia papuosimo budas toks-gali pati puosti,kad ir su riesutais apibarstant drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Planuoju velykom daryti tortuką ir nenusprendžiu ar 'slyvos šokolade' ar 'žozefina' g.gif Gal galit pasidalinti nuomone apie juos? Ar 'žozefinos' kremas nėra labai riebus?
Atsakyti
sveikos kepejeles 4u.gif arteja sventes ir vel as kreipiuosi i JUS blush2.gif tikiuos padesit blush2.gif noriu kepti Napaleona blush2.gif bijau ar iseis ax.gif receptu tokia gausybe doh.gif gal galite patarti pagal kuri geriausia gaminti pirma karta? g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti