Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(rivera @ 2011 04 19, 11:37)
Ne, na neaiskiai paaiskinau:). Pakuote tokia kaip sio keciupo, idejau foto nes tu pakuociu visokiu buna, o kaip butent sis modelis vadinas nezinau. Apipavidalinimas normalus kondensuoto pieno:). Tik jis issispaudzia kaip padazas, ilgiau islieka sviezias, nedziuna ir t.t..


Turiu nusipirkus net kelias pakuotes. jis man suuuper skanus wub.gif daug skanesnis negu is skardiniu, taciau skystesni lyg pasirode g.gif
Bet kepiniuose nebandziau nezinau biggrin.gif tik vaflius esu pertepus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kepejos,ka galetumet rekomenduoti is sluoksniuotos teslos paplociu,koki tortuka sutept?kokiu kremu?
Ir is gaivesniu tortu-vaiko gimtadieniui? Jogurtini ir mascarpones su vaisiais jau isbandem ir noretus kazko naujo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evaneva @ 2011 04 17, 13:33)
Laba diena  smile.gif  Planuoju velykom daryti tortuką ir nenusprendžiu ar 'slyvos šokolade' ar 'žozefina'  g.gif  Gal galit pasidalinti nuomone apie juos? Ar 'žozefinos' kremas nėra labai riebus?

Esu kepusi "Slyvos šokolade" na man toks tortukas, kurio daugiau nekepčiau... nebuvo super duper, man tortas ir tiek, aplinkiniams jis ir nepasirodė ypatingas 4u.gif aišku viskas skonio reikalas ax.gif
Atsakyti
sveikos. nezinau ar sitam forume pataikysiu paklausti, bet gal kuri kepet kurmio kalneli is dr.oetker misinio? turiu recepta tik lenku kalba, labai reiketu vertimo. aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
norejau paklausti ar 18 cm snikersa pasidaryciau is puse normos ar vizdelto reiktu biski dadeti visko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VitMetil @ 2011 04 20, 13:15)
Sveikos
norejau paklausti ar 18 cm snikersa pasidaryciau is puse normos ar vizdelto reiktu biski dadeti visko  ax.gif


pasidarysi tik gal plonesni pertepimai ir biskvitai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliukas13 @ 2011 04 20, 14:19)
pasidarysi tik gal plonesni pertepimai ir biskvitai  bus  mirksiukas.gif


dekuj
Atsakyti
Mergaites pagelbekite,issikepiau meduti pertepiau kremu grietinele-rududu ir man dar liko 3lakstai,tai galvoju isisplakti grietine su standikliu ideti koncervuotu vaisiu,arnesugadintu ta grietine man visa skoni,grietineles nera sanso susipirkti,nes kur as guvenu ten jos nerasta.
Atsakyti
merginos, Norfoje Rududu po 4.07 lt thumbup.gif


--------------------------------
5 $ nuolaidos kodukas ANU160 pirmą kartą apsiperkant www.iherb.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltona *: 20 balandžio 2011 - 13:45
QUOTE(Geltona * @ 2011 04 20, 14:44)
merginos, Norfoje Rududu po 4.07 lt  thumbup.gif
--------------------------------
5 $ nuolaidos kodukas ANU160 pirmą kartą apsiperkant www.iherb.com

maximoi vakar maciau 3.89 biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince J @ 2011 04 20, 13:51)
maximoi vakar maciau 3.89  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Maximoje akcija sutirštinto pieno produktui, o Norfoje Rududu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona * @ 2011 04 20, 15:08)
Maximoje akcija sutirštinto pieno produktui, o Norfoje Rududu  rolleyes.gif

as ir kalbu apie ji mirksiukas.gif tik ne rududu pavadinimu bet kitu nepamenu blush2.gif , bet ten irgi sutirstintas karamelizuotas pienas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince J: 20 balandžio 2011 - 14:12