Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

labas norejau paklausti kazin ar kas gausis jei rafaelo biskvitus pertepsiu su 3 skirtingais pertepimais galvoju su grietinele , sviestas su rududu ir zele pertepimas 4u.gif
Atsakyti
Labai reikia jūsų patarimų.
Planuoju šventėms kepti tortą "Slyvos šokolade". Bet atsiliepimų apie jį nelabai radau. Niekas beveik nekepė? Kaip vertinate jį? Vertas dėmesio? Produktus kaip ir susipirkau, bet pradėjau dvejoti dėl jo ax.gif
Atsakyti
Mano nuomone: Yra ir skanesnių mirksiukas.gif
Bet pabandyk, gal patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2011 04 20, 16:16)
Labai reikia jūsų patarimų.
Planuoju šventėms kepti tortą "Slyvos šokolade". Bet atsiliepimų apie jį nelabai radau. Niekas beveik nekepė? Kaip vertinate jį? Vertas dėmesio? Produktus kaip ir susipirkau, bet pradėjau dvejoti dėl jo  ax.gif

man nelabai ax.gif bet cia juk skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 04 20, 16:20)
man nelabai  ax.gif  bet cia juk skonio reikalas  smile.gif


Va būtent, skonio reikalas, bet realiai nelabai įsivaizduoju kas per kremo skonis gaunasi: slyvos, riešutai, grietinėlė... Turbūt ir nesužinosiu jei nepabandysiu biggrin.gif Na, gal vistik bandysiu - bus daug žmonių, po gabaliuką susiragaus. O gal dar patiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 04 20, 15:16)
labas norejau paklausti kazin ar kas gausis jei rafaelo biskvitus pertepsiu su 3 skirtingais pertepimais galvoju su grietinele , sviestas su rududu ir zele pertepimas  4u.gif

Asmeniskai man kazkaip nesirisa skoniai. Su biskvitais viskas tvarkoj, bet as isimciau rududu su sviestu, arba prie jo kita kazka derinciau.

QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2011 04 20, 15:56)
Va būtent, skonio reikalas, bet realiai nelabai įsivaizduoju kas per kremo skonis gaunasi: slyvos, riešutai, grietinėlė... Turbūt ir nesužinosiu jei nepabandysiu  biggrin.gif  Na, gal vistik bandysiu - bus daug žmonių, po gabaliuką susiragaus. O gal dar patiks  bigsmile.gif

Man ir mano pazystamiems kas ragavo labai patiko sis tortas (ir jo kremas). Ko nepasakyciau apie snykersa. Bet kaip ir visos sake, skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2011 04 20, 16:56)
Va būtent, skonio reikalas, bet realiai nelabai įsivaizduoju kas per kremo skonis gaunasi: slyvos, riešutai, grietinėlė... Turbūt ir nesužinosiu jei nepabandysiu  biggrin.gif  Na, gal vistik bandysiu - bus daug žmonių, po gabaliuką susiragaus. O gal dar patiks  bigsmile.gif

tik riesutu nepamazinkit.jie geresni skoni priduoda
Atsakyti
laba diena kepejeles, tikiuosi i sia tema pataikiau, gal kas galetumet padeti, reikia kavos torto receptelio ir staigiai nerandu, gal kas zinote koki ir galite nuorodele imesti arba pasidalinti. tik pertepimas neuiri buti sviestinis. labai didelis aciu
Atsakyti
QUOTE(Lince J @ 2011 04 20, 14:11)
as ir kalbu apie ji  mirksiukas.gif tik ne rududu pavadinimu bet kitu nepamenu  blush2.gif , bet ten irgi sutirstintas karamelizuotas pienas  4u.gif

pieno produktas su augaliniais riebalais ir t.t.

Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
noriu gaminti Asenni Napaleona is vaikystes, taciau neturiu kombaino, tai kaip pasidaryti ta tesla is miltu ir sviesto? ta sviesta supjaustyti? g.gif nesuprantu kaip daryti....
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 04 20, 18:13)
sveikutes  mirksiukas.gif
noriu gaminti Asenni Napaleona is vaikystes, taciau neturiu kombaino, tai kaip pasidaryti ta tesla is miltu ir sviesto? ta sviesta supjaustyti?  g.gif  nesuprantu kaip daryti....


Sviestą sutarkuok su burokine tarka, po to sviestą kartu su miltais dar pakapok su ilgu peiliu, iki smulkių trupinukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 20 balandžio 2011 - 17:49
niekas taip ir nepasidalins su manimi, gaila, eina ieskoti pati. dekui ir uz tiek
Atsakyti