Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(keno @ 2011 04 08, 11:13)
zinok,esu toki buda girdejusi su karstu vandeniu kiausus plakti-tik niekada neteko jo isbandyti schmoll.gif taj si kart bandziau-ir nesekmingai biggrin.gif bet,galiu pasakyti viskas issiplake buvo laaaabai puikiai-ir atrode,kad bus purus ir didelis biskvitas,galvoju,ar nebus kalta per maza temperatura g.gif nes mano orkaite biski "grybauja"na,bet visus kitus biskvitus iskepu kuo puikiausiai thumbup.gif
Papildyta:
plakiau su vandeniu mirksiukas.gif sudejau kiausinius pradejau plakti,kai truputi pradejo kilti,supyliau karsta vandeni ir pradejau plakti-viskas buvo  thumbup.gif po to suberiau cukru ir plakiau,kol jis istirpo thumbup.gif



nu idomiai reiks isbandyti. Tik ka tas vanduo priduoda?

QUOTE(ramune.v @ 2011 04 08, 14:17)
laba visom kepejom,
padekit labai prasau, nesuprantu kepu Rafaelo biskvita jau antra kart-ir vel nesekmingai sad.gif sad.gif nervas ima rodos viskas ten paprasta bet deja...
anakart issikele rusvas grazus, bet vidus pliurze, si kart iskart degti pradejo virsus (nors dariau viska taip pat), vidus irgi pliurze tik isjungiau palikau vesti ir pradejo sukritineti... sad.gif
neesu as kepiniu ase bet gi rodos ner cia taip sudetinga, kodel man tas vidus neiskepa? kepimo miltuku mazai ar nekokie jie? ausinti reik kaip nors ipatingai? PADEKIT man jo reik ryt...  doh.gif



permazai kepet laiko, neiskepes
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 04 08, 15:03)
ar pagal sita recepta kepei?
5 dideli kiausiniai
230 gr.cukraus
230 gr. miltu
65gr.aliejaus
1 did.pakelis vanilinio cukraus(1š.)
20 gr.kepimo milteliu

viska dejai gramas i grama?kepimo forma dejai i gerai ikaitinta orkaite?kepei 24cm formoje? jei visur atsakysi TAIP,tada net nezinau ka ir patarti.turbut tavo orkaite gadina visa reikala. jei bandysi dar karta,pabandyk visa mase padalinti i 3 vienodus indukus ir kepti atskirai biskvitukus viena po kito.iskepa,su popiriumi isimi,dedi kita popieriu,pili kita biskvito mase ir toliau kepi... man vienas biskvitukas kepa 170-180temp apie 10min.,bet jei tau 180 temp virsus apkepa,o vidus pliurze,bandyk gal 160-170temp.ir tada kepimo laikas kiek pailgetu


aciu labai uz patarima-bandysiu
dabar istraukiau savo antra bandyma tai nuplovus nevykusi virsu vienas paplotis geras doh.gif lotuliukas.gif na jauciu reiks rimtai atskirais daryt-zaidimo daugiau bet ka darysi, o veliau gal iseis ir visas smile.gif

QUOTE(Bossi @ 2011 04 08, 15:47)
permazai kepet laiko, neiskepes

tai jei ilgiau kepciau tai skrudukas visai butu lotuliukas.gif bet jauciu gal ant mazesnes temp. ir ilgiau tada gerai, bet tada kaip zinot kada iskepe, nes darinet negalima o smaigiot kad paziuret irgi blush2.gif o is akiu tai nesimato lotuliukas.gif
jauciu juokinga cia jum asem mano kvaili klausimai doh.gif bet as "ant" tokiu reikalu naujoke, man labaiu prie sirdies kitokie kepiniai, bet va sumasciau pasimokyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 balandžio 2011 - 14:58
QUOTE(ramune.v @ 2011 04 08, 15:55)
bet tada kaip zinot kada iskepe, nes darinet negalima o smaigiot kad paziuret irgi blush2.gif o is akiu tai nesimato lotuliukas.gif

jei kepsi 3atskirus biskvitus 160-170temp,tai po 8-10min gali atidaryti ir ismeigti pagaliuka,jei dar nebus iskepes,po2min vel pabadyk ji smile.gif
sekmes.lauksim rezultato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 04 08, 16:14)
jei kepsi 3atskirus biskvitus 160-170temp,tai po 8-10min gali atidaryti ir ismeigti pagaliuka,jei dar nebus iskepes,po2min vel pabadyk ji  smile.gif 
sekmes.lauksim rezultato  smile.gif

aciu, bandysiu ir ziuresiu nu tikiuos trecias kartas bus vykes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 04 08, 11:17)
padekit labai prasau, nesuprantu kepu Rafaelo biskvita jau antra kart-ir vel nesekmingai sad.gif sad.gif nervas ima rodos viskas ten paprasta bet deja...
anakart issikele rusvas grazus, bet vidus pliurze, si kart iskart degti pradejo virsus (nors dariau viska taip pat), vidus irgi pliurze tik isjungiau palikau vesti ir pradejo sukritineti... sad.gif


jai visa biskvita kepi reik 160-170laipsniu temperaturoje kepti 45 min 4u.gif

QUOTE(Aleisaba @ 2011 04 08, 11:30)
Milux, kepiau "Varskini gaivumeli" ir i pertepima dejau paprasta varske (ta is riebesniu, pirktine), dar papildomai i grietinele idejau 3 saukstus cukraus, tai man buvo labai skanu  thumbup.gif  Varske pertryniau per sieteli. Bet va man iskilo kitas klausimas - ar gali taip buti, kad visi pertepimai su varske buna patys is saves dregnesni? Jau kelinta karta pastebiu, kad tortai, kuriu pertepimuose yra deta varskes, man buna per "slapi"  g.gif Gal tada nebereikia drekinti biskvitu?


thumbup.gif aciu 4u.gif , o del dregnumo , na as su varske , varskes sureliais kiek dariau ir laisciau biskvitus, dregmes nuo kremo tiek daug neprisidejo.Gali but juk jai i krema sudedi skirtingu temperaturu produktus issiskirti vanduo.Tai gal jum taip nutiko g.gif
Atsakyti
Nu,niekaip nerandu Spyglio griliazinio torto recepto,nors muskit doh.gif sakau,gal laikas akinius isigyti? unsure.gif perverciau visas tortu temas-ir ner doh.gif doh.gif
Atsakyti
nu nusaukit mane doh.gif pabandziau paskutini kart is visos mases, o ne atskirais blynai, kepiau 160-170 temp. 45min ir vel tas pats
iskilo super, spalva super o po to belaukiant va:
user posted image
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=ramune.v,2011 04 08, 19:56]
nu nusaukit mane doh.gif pabandziau paskutini kart is visos mases, o ne atskirais blynai, kepiau 160-170 temp. 45min ir vel tas pats
iskilo super, spalva super o po to belaukiant va:

tikrai patarciau kepti dalimis g.gif kol su juo "susidraugausi"
Papildyta:
ar elementariausias biskvitas Tau iseina? smile.gif jei taip,turetu ir sis gautis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 04 08, 19:56)
nu nusaukit mane doh.gif pabandziau paskutini kart is visos mases, o ne atskirais blynai, kepiau 160-170 temp. 45min  ir vel tas pats
iskilo super, spalva super o po to belaukiant va:
user posted image
doh.gif  doh.gif  doh.gif

per maza temperatura,biskvitams turi buti 200
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 04 08, 19:45)
Nu,niekaip nerandu Spyglio griliazinio torto recepto,nors muskit doh.gif sakau,gal laikas akinius isigyti? unsure.gif perverciau visas tortu temas-ir ner doh.gif  doh.gif

jau radau-aciu
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 04 08, 20:09)
per maza temperatura,biskvitams turi buti 200

juk rase pries tai,kad prie 180 temp.jai dalis iskepa,o vidus pliurze buna,tai ka jau kalbeti apie 200temp doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2011 04 08, 19:56)
iskilo super, spalva super o po to belaukiant va:

o iskepus tu kur ta biskvita laikai? as tai iskepus ,isimu is formos ir ant stalo ji atvesinu
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 04 08, 19:56)
nu nusaukit mane doh.gif pabandziau paskutini kart is visos mases, o ne atskirais blynai, kepiau 160-170 temp. 45min  ir vel tas pats
iskilo super, spalva super o po to belaukiant va:
user posted image
doh.gif  doh.gif  doh.gif

Pradzioj kepimo uzklokit folija,paskui nuimkit ir baigsit kept,turetu virsus nesudegt.
Atsakyti