Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(airius @ 2011 04 10, 00:28)
Sveiki, as ir vis ieskau kokio morenginio blush2.gif , gal galetumet tada receptuka imest torto, kuri kepas is slapios beze 4u.gif



tai, kad as netorta kepiau. Nuo puosimo slapia beze liko kremo, tai isdziovinau ir viskas. O beze slapios receptas virsutineje temoje, kur nekomentuojama pora puslapiu atgal nuo galo
Atsakyti
va, man irgi buvo šovusi mintis į galvą, morengą pabandyt iš šlapio bezo daryt, įtariu artimiausiu metu bus išbandyta, nes dievinu morenginius tortus wub.gif
Atsakyti
mergės turiu klausimą, gal kas pamenate senų laikų tortą ar tai Lazdynas, ar tai Lazdyno tortas, žodžiu kažkas su lazdynu, sakė populiariausias tortas vestuvėms būdavo... kas tai galėtų būti??? šokoladinis, karamelinis, koks jisai??? kokie pertepimai būdavo, gal kam yra tekę valgyti ir galėtumėt man pasakyti maždaug, kas ten su kuo galėjo būti daroma...
Atsakyti
olesta, esu valgius, bet šimtas metų atgal - nebeprisimenu blush2.gif pagooglinau, radau, kad balti biskvitai, grietinėlė, riešutai g.gif bet skonio, užmušk neprisiminsiu doh.gif
Atsakyti
mergaites reikia patarimo. Iskepiau biskvitus, bet man ju reikes pasirodo tik po savaites, kur man juos deti i saldytuva ar i kamera, kad nesugestu? bet jeigu uzzaldyti tai turbut po to sudetinga atsildyti? g.gif ar nelieka po to kokio kvapo? zodziu SOS unsure.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif kepiau griliazini,MB nelabai patiko-matot caraiciui netinka juodi biskvitai doh.gif
man jis visai nieko-turesiu savo planuose-ateiciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif gal žinot kokią torto dengimui šokoladinė masę ar apliejamą kremą? kur iš saldainių tos nesiūlykite,nes pas mus,dievo užmirštam kampelyje, tokių net nėra pirkti saldainių verysad.gif doh.gif tai sakau gal kuri žinot,bandėt paprastai pagaminamą kažką smile.gif
tortą išsirinkau JUODASIS MIŠKAS,jam produktus šiaip ne taip per savaitę susirankiojau,o va dengimui nežinau net ką daryti,bet noriu šokoladinės,ar su kakava gali būti daroma smile.gif
o kiek žiūrėjau,visos iš tų saldainių doh.gif
o gal kokį kitą dengimo būda pasiūlysite,kad tiktų tam tortui ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Kepiau svaitgali "Kalifornija" ( http://www.supermama...;#entry19463135 ) ir zinokite thumbup.gif Aisku su biskvitu susimoviau blush2.gif , su juo dar reikia susigyventi ir ismokti tokius kepti, bet kremas tai nenuvylė. Vaisinu tuo kas isejo biggrin.gif user posted image
Tiesa, gal merginos dar zinote kokiu torta kad detusi toks virtas kremas?
Atsakyti
Bijuna atrodo gundančiai , vsio šį savaitgalį bus bandomas biggrin.gif , tik klausimą turiu o jūs kaip kepėt , ar kvadratinėj formoj ar apvalioj ax.gif , ir kokie matmenys , kremo taip daugokai atrodo , ar ne per daug , ir kas per bėdos atsitiko su biskvitu , žodžiu jei galima prašau apie viską plačiau ax.gif , dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 04 11, 10:44)
Bijuna atrodo gundančiai , vsio šį savaitgalį bus bandomas biggrin.gif , tik klausimą turiu o jūs kaip kepėt , ar kvadratinėj formoj ar apvalioj  ax.gif , ir kokie matmenys , kremo taip daugokai atrodo , ar ne per daug , ir kas per bėdos atsitiko su biskvitu , žodžiu jei galima prašau apie viską plačiau  ax.gif , dėkui  4u.gif

Pirmiausiai biskvitas. Jis tik is baltimų todel reikia moketi toki kepti, bet as tokia "greita" esu todėl labai bandyti nemegstu. Tai, va jis kepe labai gražiai, iškilo siaubingai nu vnz. atrodė "ledas" bet kai išėmiau is orkaites jis sukrito žiauriai unsure.gif Tuo labiau, kad recepte parašyta jog neperkepti ir kepti 13-15 minučiu o aš kepiau virs 20, todėl buvau garantuota kad iškepe. Reziume, jis sukrito ir centre atrode kaip neiskepes, nors skonis man visai patiko ( kadangi miltu beveik nera tai zalios teslos slonio nebuvo tongue.gif )
Kremas. Viskas sekesi gerai, "žiauriai" skanus.
Kepiau apvalioje formoje, bet, kadangi biskvitas sukrito, tai forma kaip ir neaiški gavosi biggrin.gif
Viršu apipyliau šokolado glajumi (kaip recepte) ir smarkiai apibarsciau smulkintais kepintais migdolu riešutais. Riešutai labai tiko, o va šokoladas gal kiek per aitraus skonio buvo g.gif
Apskritai, mano manymu, jis tūrėtų būti pyragaičių formos, tokie kvadratiniai, nedidukai ir subtiliai papuosti ( kazkas panasaus kaip sios temos pirmame puslapyje ) . Mmmmmmm wub.gif
Kremo tikrai per daug nebuvo, jis labai skanus wub.gif
Atsakyti
Nava vargau su biskvitu, bet galiausiai mano pirmas bandymas "Rafaelo"
labai nepeikit blush2.gif tobulinsiuos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 11 balandžio 2011 - 13:30
Labukas, merginos. Gal patarti galesit? 4u.gif
Issikepiau lakstelius pagal Cipciuko recepta. Gavosi 7 laksteliai 27 cm. skersmens, sakyciau nestori...
Kiek reiketu kremo sutepimui? Galvoju deti puse grietines, puse grietineles. Nenoriu nusipirkt per daug produktu unsure.gif
Atsakyti