Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(akilezna @ 2011 05 18, 11:07)
Aciu labai uz nuomone, vat man irgi jis patiko, todel ir noriu isbandyt, tik vat dabar susimasciau del to sokoladinio sloksnio  g.gif gal vis del to darysiu kaip parasyta, paskui pasakysiu, o kita karta be ir ziuresiu kaip buvo skaniau, o dabar noriu suzinot ar toks tortas tiks jeigu dengsiu saldainiu mase??? ar ne bus jisai per saldus  g.gif

Bet koks tortas tinkamas dengimui, tik reikia teisingai ji tam paruosti. Sokoladinis sluoksnis cia pagal nora, bet be sokolado tai jau bus kitas tortas, gal labiau panasus i juoda miska, tik su aguoniniu sluoksniu. Dar idekit riesutu i sokoladini sluoksni, bus labai skanu.

O salduma torte galit reguliot, as dedu 1 indeliui (420 gr) grietineles 1.5 sauksto cukraus, o kas ten recepte parasyta jau neatsimenu.

Merginos, saziningai prisipazinsiu, sito torto nesu ragavus, esu tik darius ir ne viena karta. As is vis tortu nevalgau ir mano seimyna ju nevalgo ir niekad nevalgem, net per gimtadienius sau nedarom praktiskai niekada ax.gif

bet man labai smagu girdet, kad jis Jum patinka 4u.gif
Atsakyti
gal kam bus naudinga ax.gif ''turtingam kavos tortui'' as kepu kito torto biskvita:
5-6 kiausiniai(priklauso nuo dydzio)
1 s.tcukraus
170gr. miltu
80gr. krakmolo
1š. kakavos
2ar.š. Kepimo milteliu
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 18, 12:37)
gal kam bus naudinga  ax.gif  ''turtingam kavos tortui'' as kepu kito torto biskvita:
5-6 kiausiniai(priklauso nuo dydzio)
1 s.tcukraus
170gr.  miltu
80gr. krakmolo
1š. kakavos
2ar.š. Kepimo milteliu


Zinoma, aciu, butinai isbandysim 4u.gif
Atsakyti
Mergikės,o kaip suprast,kada morengams "nei per anksti,nei per vėlai",kada išjungt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 05 18, 16:14)
Mergikės,o kaip suprast,kada morengams "nei per anksti,nei per vėlai",kada išjungt?  g.gif

as siandien juos galutinai sugadinau, nors tiek nedaug truko doh.gif bandysim prie progos ir vel daryt, gal nebus visiskai fiasko is naujo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 05 18, 16:19)
as siandien juos galutinai sugadinau, nors tiek nedaug truko  doh.gif  bandysim prie progos ir vel daryt, gal nebus visiskai fiasko is naujo  g.gif

o kaip tu juos sugadinai,pasidalink patirtim,kad nepakartotume tavo klaidos? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos.Gal galetumet pasakyti kodel neatidaro nei vienos nuorodos su cipciuko tortu receptukais.Buvau kelis nusiziurejusi,bet dabar negaliu ieiti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2011 05 18, 16:59)
Sveikos,merginos.Gal galetumet pasakyti kodel neatidaro nei vienos nuorodos su cipciuko tortu receptukais.Buvau kelis nusiziurejusi,bet dabar negaliu ieiti.  4u.gif

paskaityk šitoj temoj 1-2 psl atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2011 05 18, 14:07)
Bet koks tortas tinkamas dengimui, tik reikia teisingai ji tam paruosti. Sokoladinis sluoksnis cia pagal nora, bet be sokolado tai jau bus kitas tortas, gal labiau panasus i juoda miska, tik su aguoniniu sluoksniu. Dar idekit riesutu i sokoladini sluoksni, bus labai skanu.

O salduma torte galit reguliot, as dedu 1 indeliui (420 gr) grietineles 1.5 sauksto cukraus, o kas ten recepte parasyta jau neatsimenu.

Merginos, saziningai prisipazinsiu, sito torto nesu ragavus, esu tik darius ir ne viena karta. As is vis tortu nevalgau ir mano seimyna ju nevalgo ir niekad nevalgem, net per gimtadienius sau nedarom praktiskai niekada ax.gif

bet man labai smagu girdet, kad jis Jum patinka  4u.gif

O kad zinot kaip tas tinkamai paruost, nes dengsiu pirma karta, visa laika paprastai puosiau su kremu, sokoladu. stai mano pirmas puosimas user posted image
tortas rafaelo, bet jusu patobulintas rafaelo neprilygsta manajam, todel sunku suprast kaip neragavus galima gamint tokius skanestus thumbup.gif
o recepte kaip tik tiek ir parasyta det cukraus, tik gretineles daugiau.
Atsakyti
[quote=Asseni,2011 05 18, 13:07]

Merginos, saziningai prisipazinsiu, sito torto nesu ragavus, esu tik darius ir ne viena karta. As is vis tortu nevalgau ir mano seimyna ju nevalgo ir niekad nevalgem, net per gimtadienius sau nedarom praktiskai niekada ax.gif

pas Jus turbut tortai buna is mesos hihihi.gif per gimtadienius lotuliukas.gif pvz.Mesos kelmas su grybukais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 05 18, 17:00)
paskaityk šitoj temoj 1-2 psl atgal mirksiukas.gif

Na,kad kiles konfliktas,tai itariau paskaicius papuosimu tema,bet kad iki to kad istrintu visus receptus tai doh.gif .
Tada prasysiu pas jus pagalbos.Gal kuri esat issisaugojusi ir galetumet ikelti cipciuko persikinio torto receptuka.Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Rimami galetu padaryti tvarka schmoll.gif kai,baigsis tortu tema,atidarant nauja sukelti atgal visus receptus,ir nurodyti saltinius-jei cia ne per daug darbelio doh.gif
buciau zinojusi,kad cia tokios nesamones vyks-nusikopijavus viska cool.gif
ai,tiek jau to irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(*AMRI* @ 2011 05 18, 17:24)
Na,kad kiles konfliktas,tai itariau paskaicius papuosimu tema,bet kad iki to kad istrintu visus receptus tai  doh.gif .
Tada prasysiu pas jus pagalbos.Gal kuri esat issisaugojusi  ir galetumet ikelti cipciuko persikinio torto receptuka.Aciukas  4u.gif


kreipkites i Rimami-ji visus turi mirksiukas.gif
Atsakyti