Įkraunama...
Įkraunama...

Chlorofilas

QUOTE(lili* @ 2012 04 09, 14:49)
Užsisakiau ir aš, nes imunitetas labai labai nusilpęs  verysad.gif


jei kam idomu vietiniams ,kad nereiktu siustis ir laukti, jo yra pirkti radviliskyje haleje,ketinu pati pirktis dabar ieskojausi pasiskaityti informacijos apie ji. rolleyes.gif
Atsakyti
Naudoju chlorofilą jau visi metai, išbandžiau skirtingus gamintojus, tai galiu pasakyt, kad jie skiriasi. Skonis panašus visų, bet va koncentracija tai skirtinga smile.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur jo rasti Klaipėdoje?
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2012 06 06, 13:53)
Gal žinote, kur jo rasti Klaipėdoje?

Klaipedoje yra Naujajame turguje, darzoviu skyriuje, kur spaudzia sultis. Gal kas bandet ten pirkti, kazi kaip kokybe?
Atsakyti
Gal žinote kur Alytuje arba Vilniuje nusipirkti chlorofilo?
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 06 14, 13:12)
Gal žinote kur Alytuje arba Vilniuje nusipirkti chlorofilo?

Vilniuje jo yra netoli Antakalnio žiedo, prie Menų gimnazijos stotelės esančioje vaistinėje, Natura sanat vadinasi. Ten jis ir pigiausias biggrin.gif Galit ir internetu užsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 06 14, 20:36)
Vilniuje jo yra netoli Antakalnio žiedo, prie Menų gimnazijos stotelės esančioje vaistinėje, Natura sanat vadinasi. Ten jis ir pigiausias  biggrin.gif Galit ir internetu užsisakyti.

Nuejau i ju svetaine, ten parasyta: Chlorofilo kiekis 250 ml – 0,125 ml. O tai kas dar ieina i sudeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 06 14, 21:04)
Nuejau i ju svetaine, ten parasyta: Chlorofilo kiekis 250 ml – 0,125 ml. O tai kas dar ieina i sudeti? g.gif

Reikėtų pasidomėti, bet šiuo metu neturiu kaip pažiūrėti. Parašysiu rytoj. smile.gif
Atsakyti
Dėkoju smile.gif.
Gal nuorodą galite įmesti?
Atsakyti
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 06 14, 21:04)
Nuejau i ju svetaine, ten parasyta: Chlorofilo kiekis 250 ml – 0,125 ml. O tai kas dar ieina i sudeti? g.gif

Agailestauju, bet pasirodo, kad buteliuko jau nebeturiu, kažkas iš šeimos išmetė. Tiesiog pasiskambinkit į tą vaistinę ir paklausit pačios vaistininkės. Jos ten labai malonios smile.gif Svetainėje yra ir jų telefonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo re55: 15 birželio 2012 - 11:29
QUOTE(re55 @ 2012 06 15, 12:28)
Agailestauju, bet pasirodo, kad buteliuko jau nebeturiu, kažkas iš šeimos išmetė. Tiesiog pasiskambinkit į tą vaistinę ir paklausit pačios vaistininkės. Jos ten labai malonios  smile.gif Svetainėje yra ir jų telefonas.

Kaip supratau, tai ten tik vanduo ir tas chlorofilas. Galvoju, gal geriau pirkti svieziai spaustas zelmenu sultis, man sake, kad ten tas pats, kas ir skystas chlorofilas, tik jos juk neskiestos vandeniu. Manau daugiau naudos g.gif Beje, radau klp kur ta chlorofila uz 35lt parduoda 0,5 l, latviskas. Paskaiciau, tai ta pati sudetis kaip ir kitur, tik del proporciju nezinau.
Atsakyti
QUOTE(ugniesdeive @ 2012 06 15, 12:50)
Kaip supratau, tai ten tik vanduo ir tas chlorofilas. Galvoju, gal geriau pirkti svieziai spaustas zelmenu sultis, man sake, kad ten tas pats, kas ir skystas chlorofilas, tik jos juk neskiestos vandeniu. Manau daugiau naudos  g.gif  Beje, radau klp kur ta chlorofila uz 35lt parduoda 0,5 l, latviskas. Paskaiciau, tai ta pati sudetis kaip ir kitur, tik del proporciju nezinau.

Man rodos, jie visi latviški, tik skiriasi išpilstytojai. Visą laiką pirkdavau toj vaistinėj, bet paskutinį kartą man pasiūlė dar pigiau, susigundžiau...ir pasigailėjau. Nes toks vaizdas, kad jis atskiestas, nors pakuotė ir nepažeista. Darykit, kaip jums atrodo teisingiau smile.gif
Atsakyti