Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(_Valyte_ @ 2011 08 26, 15:13)
Kiekvienoj laboratorijoj normos gali skirtis, todel reikia ziureti rezultatus pagal tos klinikos normas, kuriose yra daryti tyrimai, ir nesvarbu, kad matavimo vienetai tie patys  mirksiukas.gif

O va dabar tai nesupratau smile.gif
Dariausi Kildos klinikoje, Kaune. Jei nurodyta norma liuteininėje fazėje 4,9-33, tai pagal nurodytą normą viskas pas mane gerai? smile.gif Čia tikrai nesuprantu...
Nes bendruose straipsniuose rašoma apie progesterono lygį matavimo vienetais, bet bendrai, neprikausomai kokioje laboratorijoje dareis. Ir daktaras komentuoja tą dydį, neklausia normos laboratorijos gi, ar klausia?
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2011 08 26, 13:28)
O va dabar tai nesupratau  smile.gif
Dariausi Kildos klinikoje, Kaune. Jei nurodyta norma liuteininėje fazėje 4,9-33, tai pagal nurodytą normą viskas pas mane gerai?  smile.gif  Čia tikrai nesuprantu...
Nes bendruose straipsniuose rašoma apie progesterono lygį matavimo vienetais, bet bendrai, neprikausomai kokioje laboratorijoje dareis. Ir daktaras komentuoja tą dydį, neklausia normos laboratorijos gi, ar klausia?


Tau reiketu pasakyti tos laboratorijos normas, o geriausia atsinesti rezultatus atspausdintus. Tada gydytojas ir pakomentuos. Gali buti, kad ten parasytos normos, pagal kurias galima spresti, ar ivyko O, bet nerasomos normos, kokio reiketu rezultato, kad issilaikytu nestumas. Visgi pasitark su gydytoju, nunesus jam rezultatus.
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 08 26, 15:53)
Tau reiketu pasakyti tos laboratorijos normas, o geriausia atsinesti rezultatus atspausdintus. Tada gydytojas ir pakomentuos. Gali buti, kad ten parasytos normos, pagal kurias galima spresti, ar ivyko O, bet nerasomos normos, kokio reiketu rezultato, kad issilaikytu nestumas. Visgi pasitark su gydytoju, nunesus jam rezultatus.

Nuvažiavau pasiimti rezultatų neiškentus, nes juos klausiau telefonu. tai pasirodo ne taip pasakė - 33 yra vidurkis, trecias stulpelis, o antrame yra viršutinė riba - 71, tai labai panaši į kitų forumiečių, tai reiškia viskas labai panašiai smile.gif
Atsakyti
sveikos, norėjau pasikonsultuoti, 21 c.d. dariausi progesterono tyrimą, rezultatas 33,7 nmol/l (norma liuteininėje - 3-68). Kaip suprantu, pagal rezultatus galėčiau daryt išvadą, jog ovuliacija buvo, tačiau šį mėnesį 12, 14 ir 16 dienomis dariau echo, kuris parodė, kad ovuliacija neįvyko. 14 c.d. folikulas buvo apie 18,9 mm, 16 c.d. regresavo. Aš dar tik naujokė šitoje srityje, todėl man sunku susigaudyti, o vizito pas ginekologę dar ilgai laukt, galvoju gal jūs man kokią mintį pametėsite, ar įvyko ta ovuliacija ar ne.. iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalisopeja @ 2011 08 31, 20:35)
sveikos, norėjau pasikonsultuoti, 21 c.d. dariausi progesterono tyrimą, rezultatas 33,7 nmol/l (norma liuteininėje - 3-68). Kaip suprantu, pagal rezultatus galėčiau daryt išvadą, jog ovuliacija buvo, tačiau šį mėnesį 12, 14 ir 16 dienomis dariau echo, kuris parodė, kad ovuliacija neįvyko. 14 c.d. folikulas buvo apie 18,9 mm, 16 c.d. regresavo. Aš dar tik naujokė šitoje srityje, todėl man sunku susigaudyti, o vizito pas ginekologę dar ilgai laukt, galvoju gal jūs man kokią mintį pametėsite, ar įvyko ta ovuliacija ar ne.. iš anksto dėkoju  4u.gif


Rezultatai rodo, kad O tikrai ivyko. Gal gali buti, kad gine visgi apsiriko, kai sake, kad 16 cd. folikulas regresavo, ji gal turejo omeny, kad ivyko O. Nes as labiausiai tikeciau PGR tyrimu.

As vakar dariausi PGR, rezultatas 58,2 nmol/l. Tai ginei uzteko telefonu pasakyti rezultata, ir ji be jokiu abejoniu pasake, kad O ivyko, ir netgi labai geras rezultatas pastojimui.
Atsakyti
Sveikos, man dave sia nuorodele, kad galesit kazkas paaiskinti apie Hormonu tyrimukus, nes laukti dar 2 sav. kol keliausiu pas gyd, man amzinybe atrodo smile.gif
Tyrimai stai tokie, ir jie daryti 2CD

FSH 4.38
LH 4.17
SHBG 20.70
DHEA-SO4 8.28
TSH, TTH 2.92
FT3 6.6
FT4 12.8
MA, ATPO 10
Atsakyti
QUOTE(Zluges_Angelas @ 2011 09 01, 09:47)
Sveikos, man dave sia nuorodele, kad galesit kazkas paaiskinti apie Hormonu tyrimukus, nes laukti dar 2 sav. kol keliausiu pas gyd, man amzinybe atrodo  smile.gif
Tyrimai stai tokie, ir jie daryti 2CD

FSH 4.38       
LH 4.17         
SHBG 20.70
DHEA-SO4 8.28
TSH, TTH 2.92
FT3 6.6
FT4 12.8
MA, ATPO 10



Sveika,
FSH, LH tyrimai daromi 3-5 CD, tai ankstokai pasidarei, todel ir zemoki rezultatai, bet santylis neblogas.
TSH, TTH norma.
Del kitu nelabai zinau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Siandien 24cd.
4cd tyrimus dariau ir reikia 21-23cd pasidaryt progesterona.Pagal BT merginos sako, kad O dar nebuvo ir neverta unsure.gif Kazin Bandyt ar laukt kito ciklo g.gif Krutine jau pajautrejo
http://www.babyplan.ru/profile/125477
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureka: 01 rugsėjo 2011 - 11:57
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 09 01, 11:44)
Sveika,
FSH, LH tyrimai daromi 3-5 CD, tai ankstokai pasidarei, todel ir zemoki rezultatai, bet santylis neblogas.
TSH, TTH norma.
Del kitu nelabai zinau.  smile.gif



Na man Gyd. Ziobakiene sake pasidaryti nuo 2 iki 5 CD, tad ir pasidariau 2 CD nes paskui turejau isvaziuoti. smile.gif

na tai reikes dar palaukti kol viska zuzinosiu iki galo, jetau greiciau tas laikas praeitu ir gal pagaliau skatins ta mano ovuliacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 09 01, 11:56)
Sveikos  4u.gif
Siandien 24cd.
4cd tyrimus dariau ir reikia 21-23cd pasidaryt progesterona.Pagal BT merginos sako, kad O dar nebuvo ir neverta  unsure.gif  Kazin Bandyt ar laukt kito ciklo  g.gif  Krutine jau pajautrejo
http://www.babyplan.ru/profile/125477


Pagal BT kreive galimu butu itarti, kad O buvo, bet pagal temperatura - tai labai jau zema Ovuliacijai. O kur tu matuoji? Nes labai jau zema atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2011 09 01, 13:31)
Pagal BT kreive galimu butu itarti, kad O buvo, bet pagal temperatura - tai labai jau zema Ovuliacijai. O kur tu matuoji? Nes labai jau zema atrodo  g.gif

Apacioj matuoju biggrin.gif Na man ji irgi tokia keistai zema atrodo g.gif Ta kreive tokia nenormali.Tai gal dar jos nebuvo??
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 09 01, 13:51)
Apacioj matuoju  biggrin.gif Na man ji irgi tokia keistai zema atrodo  g.gif Ta kreive tokia nenormali.Tai gal dar jos nebuvo??


Visko gali buti, kad ir nebuvo. Tu si cikla pamatuo iki mm, kad susidarytum bendra vaizda, nelek daryti PGR, nes tempa aiskiai nerodo, kada reiktu darytis. Kita menesi, jei vel bus zema, galesi spresti, kad ji tiesiog tokia yra pas tave. mirksiukas.gif
Atsakyti