Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(pjurga15 @ 2011 09 05, 23:25)
Labas vakaras merginos. Man 32 metai  , o daktaru isvados ankstyvas klimaksas. Buvo atlikti hormoniniaia tyrimai ir jie tik patvirtino. Gal ka patarsite? g.gif

Visų pirma, kokie tyrimai, kokie skaičiukai? Antimiulerio hormono tyrimas darytas? Koks jis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pjurga15 @ 2011 09 05, 23:25)
Labas vakaras merginos. Man 32 metai  , o daktaru isvados ankstyvas klimaksas. Buvo atlikti hormoniniaia tyrimai ir jie tik patvirtino. Gal ka patarsite? g.gif



As jums atsakiau temoje skydliauke ir nevaisingumas!
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif man turi daryti hormonų tyrimus PRL, PRAG, TEST, SHBG, ir gines nepasiklausiau, ar juos nevalgius ir negerus ryte daryti? Gal kas žinote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2011 09 08, 10:54)
Sveikos merginos  4u.gif man turi daryti hormonų tyrimus PRL, PRAG, TEST, SHBG, ir gines nepasiklausiau, ar juos nevalgius ir negerus ryte daryti? Gal kas žinote? smile.gif


galima ir valgyti, ir gerti, ir dantis valytis ir t.t.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Gal kas pakomentuotu mano rezultatus unsure.gif
Lytiniai hormonai
PRL Prolaktinas (mIU/l) 183,21
Vyr.:45-375 Mot.:59-619
PGR Progesteronas (nmol/l) 34,37
Vyr.:0.89-3.88 Mot.:Pagal fazes Folikulinė
fazė: 0.48-4.45
Ovuliacinė f.: 2.4-9.4
Liutealinė f.: 10.62-81.28
Postmenopauzė: 0.21-2.32

Kaip suprantu man ovuliacija neivyko angel_sadangel.gif
Tyrimus dariau pagal BT, lygiai 7dienos po tariamos O...
Atsakyti
QUOTE(Wildberry @ 2011 09 13, 20:45)
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Gal kas pakomentuotu mano rezultatus unsure.gif
Lytiniai hormonai
PRL Prolaktinas (mIU/l) 183,21
Vyr.:45-375 Mot.:59-619
PGR Progesteronas (nmol/l) 34,37
Vyr.:0.89-3.88 Mot.:Pagal fazes Folikulinė
fazė: 0.48-4.45
Ovuliacinė f.: 2.4-9.4
Liutealinė f.: 10.62-81.28
Postmenopauzė: 0.21-2.32

Kaip suprantu man ovuliacija neivyko angel_sadangel.gif
Tyrimus dariau pagal BT, lygiai 7dienos po tariamos O...



Galiu nuraminti 0 O tikrai ivyko thumbup.gif Jei butu maziau 20, tada butu neivykusi arba nepilnavertiskai ivykusi. O tokie skaiciukai rodo, kad ivyko, tik gal noretusi siek tiek daugiau del nestumo islaikymo, bet ir tokie neblogi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Valyte, nuraminot group.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Gal kuri pakomentuosite ir mano tyrimukus, nes iki pirmadienio sedesiu kaip ant adatu ax.gif Nors kiek apie tai suprantu pati, tai atrodo lyg ir viskas gerai g.gif
PRL -19.17 (2.8-29.2)
FSH - 3.23 (2.5-10.2)
LH - 4.24 (1.9-12.5)
TESTO - 1.69 (0.5-2.6)
Dariau antra ciklo diena, tai atsakymuose ziuriu i folikulines fazes normas. Ar gerai?
Atsakyti
merginos,
man šiandien 9 dienos po IUI. nusprendžiau pratestuoti savo gydytojos taikomą teoriją, kad po skatinimo, sprogdukų leidimo nereikia gerti dupho, kad progesteronas užkyla pakankamas - taigi pasitikrinau progesteroną. dar kartu prolaktiną, bet čia jis nesvarbus.
dabar, merginos, pajunkit smegenis ir pagelbėkit
mano PRG - 149 nmol/l 20 ciklo dieną...
kas tai gali būti????
* nuo skatinančių ir ovitrelio užkilo?
** nuo plyšusių trijų folių (ta prasme jei natūraliam cikle būna vienas folis, nuo kurio PRG užkyla apie 50, tai čia padaugint iš trijų)?
*** nuo užkibusio folio - gal jau vienas įsikūrė pas mane?
jaust nebejaučiu nieko.
Atsakyti
Sveikutes,
mano istorija tokia, kad turejau viena nesiystanti, tada normalu nestuma, po to vel persileidau. dabar vel planuose. tyrimu visokiu esu pasidarius per si laikotarpi. viskas normaliai. nu tik mane neramina tas progesterono kiekis. ji dariausi tris kartus. pirma karta labai seniai po to pirmojo nesivystancio. tada buvo 20.1 (3-66.8). nezinau kokiais vnt. tada dariausi kovo pradzioj ir per ta cikla pastojau ir buvo 29.17 nmol/l (5.3-86). sitas pastojimas baigesi persileidimu 12 sav. siandien pasiemiau vel rezultatus ir yra 26.24 nmol/l (5.3-86). tyrimai daryti 22-23 cd. nu kaip suprantu tai tas mano progesteronas toks ribinis. sako, kad turi buti virs 20. nu bet man vis sukasi galvoj, kad ir ta ovuliacija kazkokia nepilnaverte buna ir po to to progesterono man pritruksta iki to laiko, kai placenta perima gaminima. ka jus galvojate apie sita reikala? gal pas ka panasus skaiciukai?
Atsakyti
Pirma karta dariausi hormonu tyrimus, nes jau daugiau nei metai nepastoju verysad.gif .
Gal kas galetu pakomentuoti tyrimus,nes pas gydytoja dar negreiti eisiu g.gif
Visi tyrimai daryti 21 ciklo diena:
Testosteronas (nmol/l) - 4,07
Prolaktinas (nmol/l) - 354,72
Progesteronas (nmol/l) - <0,670
Tirotropinis hormonas (mIU/l) - 1,215
Atsakyti
QUOTE(Tauragytė @ 2011 09 23, 14:12)
Pirma karta dariausi hormonu tyrimus, nes jau daugiau nei metai nepastoju verysad.gif .
Gal kas galetu pakomentuoti tyrimus,nes pas gydytoja dar negreiti eisiu g.gif
Visi tyrimai daryti 21 ciklo diena:
Testosteronas (nmol/l) - 4,07
Prolaktinas (nmol/l) - 354,72
Progesteronas (nmol/l) - <0,670
Tirotropinis hormonas (mIU/l) - 1,215

surasyk ir normas. sklaiustuose buna. nu bet progesteronas kaip tai < 0.670. tai cia jau net i normas netelpa tikrai.
Atsakyti