Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(*Ryto rasa* @ 2012 01 06, 18:06)
Prieinamiausias kainas radau Endemike.

matau esi is vln ,as cia darausi tyrimus ,tikrai pigu ,tyrimas apie 20lt kainuoja ,kai kurie 25lt ,jei reikia pasidaryt daugiau tyrimu ,pasijaucia per kisene tikrai doh.gif
Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje ,geliu g. 9
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogeliuke @ 2012 01 06, 20:05)
matau esi is vln ,as cia darausi tyrimus ,tikrai pigu ,tyrimas apie 20lt kainuoja ,kai kurie 25lt  ,jei reikia pasidaryt daugiau tyrimu ,pasijaucia per kisene tikrai  doh.gif
Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje ,geliu g. 9
4u.gif
Aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2012 01 06, 13:54)
Jei su ciklu viskas tvarkoj,  tai tau tiesiog neivyko O arba paskubejai daryti ji, nes O buvo zymiai veliau, tai tyrimas neinformatyvus 4u.gif



QUOTE(sheila102 @ 2012 01 06, 18:24)
na gal tu kita men pakartok si tyrima mano nuomone tiesiog per anksti pasidarei tyrima , kiek supratau tau mmm dar neatejo , tad gal ir sis ciklas bus ilgesnis.  g.gif


Aciu mergytes 4u.gif
Kad be reikalo nebludyciau iki kito menesio, nusprendziau pasitikrinti antra karta rytoj, bus ne 25, o 29 CD. Butinai parasysiu, jei kas pasikeite. Darsyk aciu.
Atsakyti
QUOTE(*LuluArub* @ 2012 01 06, 20:54)
Aciu mergytes  4u.gif
Kad be reikalo nebludyciau iki kito menesio, nusprendziau pasitikrinti antra karta rytoj, bus ne 25, o 29 CD. Butinai parasysiu, jei kas pasikeite. Darsyk aciu.


o tu parasyk mums bet kuriuo atveju labai idomu manau rezultatai turetu buti jau geresni mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos smile.gif
ateinu ir as pas jus konsultacijai smile.gif

tyrimai daryti 3 c.d.

PRL 202 ( norma 59-619)
E2 Estradiolis 201 ( norma 69-905)
FSH 7,7 ( norma 2,5-10.2)
LH 3,6 (norma 1,9-12,5)
TTH 0,983 ( norma 0,55-4,78)

kaip suprantu į normas aš telpu su visais tyrimais. Tik LH/FSh santyksi gaunasi 0,47 g.gif gal kuriai taip yra buvę ? ar cia labai blogai ?
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 01 06, 21:48)
o tu parasyk mums bet kuriuo atveju labai idomu manau rezultatai turetu buti jau geresni mirksiukas.gif  4u.gif


Sugriuvo mano planai, mat pasiziurejau, ar Sestadieniais medicinos centrai dirba (gyvenu ne Vilniuje ar Kaune), nubegau ryte, pasirodo - taip, dirba, bet laboratorijos uzdarytos doh.gif Tad, jei buciau laukusi iki siandienos, butu jau 31CD, tikrai per velu - likau nieko nepesusi.
Truputi nusiraminau, kad gal ir buvo, kaip jus sakete, jog per anksti pasidariau, nes temperatura laikosi pakilusi, dabar 7DPO. Taciau rytoj - mmm terminas...Meldziuos, kad neateitu, nes tada aiskiu aiskiausiai reiks, jog liuteinine faze labai trumpa - 8 dienos...


Aciu, mergaites, uz atsakymus 4u.gif
Kita men bandysiu pasidaryti veliau negu si, ir tada ziuresim. Parasysiu.

Visoms kuo dideliausios sekmes belaukiant nestuke.gif
Atsakyti
Nu aš ir višta biggrin.gif Ne tokias normas buvau užsirašiusi, dabar vėl pasiskambinau.

Taigi mano progesterono tyrimas:
18 c.d. - 2,13
Normos: 13,14,15 c.d. - 0,24 - 9,4
21,22,23 c.d. - 5,3 - 86

Nesuprantu aš čia su tomis dienomis. doh.gif Kas galite, pakomentuokite mano situaciją, būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnite: 10 sausio 2012 - 15:32
QUOTE(agnite @ 2012 01 10, 16:28)
Nu aš ir višta  biggrin.gif  Ne tokias normas buvau užsirašiusi, dabar vėl pasiskambinau.

Taigi mano progesterono tyrimas:
18 c.d. - 2,13
Normos: 13,14,15 c.d. - 0,24 - 9,4
21,22,23 c.d. - 5,3 - 86

Nesuprantu aš čia su tomis dienomis.  doh.gif  Kas galite, pakomentuokite mano situaciją, būsiu dėkinga 4u.gif


kazkaip keistai cia... na o kokio tavo ilgio ciklas kodel progesterona dareisi 18cd?
beje merginos o jus nepasiimat savo atsakymu i rankas tai ir viska ten paliekat g.gif ar pas jus gydytoja iskart gauna?
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 01 10, 16:52)
kazkaip keistai cia... na o kokio tavo ilgio ciklas kodel progesterona dareisi 18cd?
beje merginos o jus nepasiimat savo atsakymu i rankas tai ir viska ten paliekat  g.gif ar pas jus gydytoja iskart gauna?


O kas keistai..?
Na man ginekologė buvo pasakiusi, kad progesteroną darytis 18-21 c.d. , endokrinologė tą patį. Be to toje klinikoje kai pamatė kad reikia progesteroną darytis, irgi pasakė, kad nuo 18 c.d. atliekamas.
Pas mane su ciklu tai mistika, seniau kai kažkiek normaliau viskas būdavo tai 30d. verysad.gif
Aš dariausi privačiai, nebenorėjau antrą kartą važiuot to lapelio pasiimti, tai pasiskambinau. Nelabai suprantu kodėl padiktavo tas dienas tokias ir atitinkamas normas. Bet du kartus skambinau ir pasitikslinau, kaip pasakė taip užsirašiau.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 01 10, 17:37)
O kas keistai..?
Na man ginekologė buvo pasakiusi, kad progesteroną darytis 18-21 c.d. , endokrinologė tą patį. Be to toje klinikoje kai pamatė kad reikia progesteroną darytis, irgi pasakė, kad nuo 18 c.d. atliekamas.
Pas mane su ciklu tai mistika, seniau kai kažkiek normaliau viskas būdavo tai 30d.  verysad.gif
Aš dariausi privačiai, nebenorėjau antrą kartą važiuot to lapelio pasiimti, tai pasiskambinau. Nelabai suprantu kodėl padiktavo tas dienas tokias ir atitinkamas normas. Bet du kartus skambinau ir pasitikslinau, kaip pasakė taip užsirašiau.


na keista normos ir tos dienos, siaip kiek as zinau (bet as ne gydytoja) progesteronas daromas 7dpo as kiekviena cikla darausi , beje taip pat privaciai bet visada pasiimu tyrimu ats ir segu i papke kai nueinu pas gine tai visda nesuosi taip lengviau ... juk uz tai pinigus mokam... bet cia tik mano pamastymai.
na kai tavo ciklas apie 30 dienu tai progesterona manau turetum tirtis ne anksciau kaip 21cd bet ji geriausia tirtis 7dpo. as tai matuoju BT tad man lengva paskaiciuoti, bet galima ir OT daryt kad O pagaut. mano ciklas 26d tai as dazniausiai 20d progesterona darau, tad mano nuomone per anksti pasidarei progesterona tad ir rezultatai labai mazi. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(agnite @ 2012 01 10, 16:28)
Nu aš ir višta  biggrin.gif  Ne tokias normas buvau užsirašiusi, dabar vėl pasiskambinau.

Taigi mano progesterono tyrimas:
18 c.d. - 2,13
Normos: 13,14,15 c.d. - 0,24 - 9,4
21,22,23 c.d. - 5,3 - 86


tiesiog jei tavo progesteronas butu toks tai vadinasi O nevyksta blush2.gif
Atsakyti
Tikrai per anksti padarytas rolleyes.gif Jis daromas 21 ciklo diena, jei ciklas vadovelinis, jei ne, 7 DPO, jei sunku nustatyti ta 7 DPO (nematuojat BT, nedarot OT ir t.t.), paskaiciuokit, kad butu likusios 7 dienos iki sekanciu mm ir tada darykit 4u.gif
O toks tyrimas labai mazas, jei jis tinkama diena padarytas, drystu teigti, kad O neivyko... rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū jums už komentarus, labai 4u.gif
Bet kaip man tiksliau pasiskaičiuoti pvz tas 7 dienas iki mm, jeigu aš nežinau, kada jos tiksliai bus. Nes man dažniausiai užsideda po kelias dienas į priekį, bet ir taip negaliu pasiskaičiuoti, nes kiekvieną mėn nevienodai. doh.gif Žiauriai sutrikęs ciklas, todėl neturiu to 'atskaitos' taško.. Na, vis tiek keliausiu ir pas endokrinologę ir pas ginekologę, gal paaiškins man ir kažkokį vaistą išrašys.
Dar kartą dėkoju jums visoms, kad taip vieningai bendraujate, paaiškinate, pakomentuojate wub.gif
Atsakyti