Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sveikos merginos. Ar galit patarti kada darytis tyrimus kai ciklas 32 dienos (vidurkis)? kiek skaičiau 21 ciklo dieną: Prolaktinas, progesteronas. Bet su tokiais mano svyravimais nenustatysiu O, nes itaria, kad ji nevyksta.
FSH, LH, E2 kada darytis? Gal galit patarti. Aciukas



Atsakyti
QUOTE(svarstyklele @ 2012 01 11, 13:29)
Sveikos merginos. Ar galit patarti kada darytis tyrimus kai ciklas 32 dienos (vidurkis)? kiek skaičiau 21 ciklo dieną:  Prolaktinas, progesteronas. Bet su tokiais mano svyravimais nenustatysiu O, nes itaria, kad ji nevyksta.
FSH, LH, E2 kada darytis? Gal galit patarti. Aciukas

sveika FSH,LH,E2 daromi ciklo pradzioje 3-5cd, na o prolakt ir progester daromas 7 DPO na kita mergaite buvo rasiusi galima darytis 7 dienos iki mmm . man taip ir gaunas mano ciklas 26 dienos tai dazniausiai as progest darau 20cd tai ir gaunas iki kitu mmm 6 dienos , tad gal tada pabandyk taip g.gif na tada gautusi 32-7=25cd. gali dar gleives pastebeti ir prideti 7 dienas nuo ju pasirodymo. prirasiau tai doh.gif na gal tiks kas nors pabandyk blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausimeli wink.gif pas mane per aukstas prolaktinas, geriu vaistus, dabar del saves, savikontrolei noreciau vel pasitikrinti kai vaistai veikia... ar galiu bet kuria ciklo diena daryti tyrima, ar vistiek reikia taikyti apie 20CD? g.gif
Atsakyti
QUOTE(corney @ 2012 01 13, 09:02)
Sveikos,
turiu klausimeli wink.gif pas mane per aukstas prolaktinas, geriu vaistus, dabar del saves, savikontrolei noreciau vel pasitikrinti kai vaistai veikia... ar galiu bet kuria ciklo diena daryti tyrima, ar vistiek reikia taikyti apie 20CD? g.gif


ciklo diena nesvarbi, bet į ciklo pabaigą būna kažkiek didesnis. tik turėkite omenyje, kad prolaktino tyrimą rekomenduojama daryti nevalgius/negerus ir 3 val po atsibudimo, parą susilaikyti nuo intymių santykių, nesijaudinti, nevartoti alkoholio, valandą prieš tyrimą nerūkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 09:11)
ciklo diena nesvarbi, bet į ciklo pabaigą būna kažkiek didesnis. tik turėkite omenyje, kad prolaktino tyrimą rekomenduojama daryti nevalgius/negerus ir 3 val po atsibudimo, parą susilaikyti nuo intymių santykių, nesijaudinti, nevartoti alkoholio, valandą prieš tyrimą nerūkyti smile.gif

aisku, aciu labai 4u.gif tik tiek kad apie pietus keliauciau kraujo priduoti, bet gal labai jai i pievas nenugrybaus skaiciukai g.gif


vyrui tai manau ir dideliu reikalavimu nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(corney @ 2012 01 13, 10:15)
aisku, aciu labai  4u.gif tik tiek kad apie pietus keliauciau kraujo priduoti, bet gal labai jai i pievas nenugrybaus skaiciukai g.gif
vyrui tai manau ir dideliu reikalavimu nera  g.gif


as visada darau ryte apie 20-21 cd visada pavalgius ir gerus , buna visko ir susinervini ir atsibudus dazniausiai bunu max 2val... geriu bromokriptina, tad tikrinu kiekviena men kaip jis veikia. as tiesiog norejau pasakyti, kad ir tikrinu, kad suzinoti realia situacija kokia yra mano prolaktino, o ne kokia ji galetu buti jei nieko nedaryciau o tik ramiai sedeciau. cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 01 13, 10:00)
as visada darau ryte apie 20-21 cd visada pavalgius ir gerus , buna visko ir susinervini ir atsibudus dazniausiai bunu max 2val...  geriu bromokriptina, tad tikrinu kiekviena men kaip jis veikia. as tiesiog norejau pasakyti, kad ir tikrinu, kad suzinoti realia situacija kokia yra mano prolaktino, o ne kokia ji galetu buti jei nieko nedaryciau o tik ramiai sedeciau. cia tik mano nuomone  4u.gif

nelabai supratau blush2.gif
siulot geriau palaukti tinkamos ciklo dienos ir eiti ryte? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(corney @ 2012 01 13, 09:15)
aisku, aciu labai  4u.gif tik tiek kad apie pietus keliauciau kraujo priduoti, bet gal labai jai i pievas nenugrybaus skaiciukai g.gif
vyrui tai manau ir dideliu reikalavimu nera  g.gif


aš bandžiau ir taip ir kitaip. mano prolaktinas nesilaikant rekomendacijų buvo ~900 (norma ~50-550), prisilaikant rekomendacijų - 174. kiekvieno teisė rinktis.

QUOTE(sheila102 @ 2012 01 13, 10:00)
as visada darau ryte apie 20-21 cd visada pavalgius ir gerus , buna visko ir susinervini ir atsibudus dazniausiai bunu max 2val...  geriu bromokriptina, tad tikrinu kiekviena men kaip jis veikia. as tiesiog norejau pasakyti, kad ir tikrinu, kad suzinoti realia situacija kokia yra mano prolaktino, o ne kokia ji galetu buti jei nieko nedaryciau o tik ramiai sedeciau. cia tik mano nuomone  4u.gif


o kaip sužinosi, ar jis pas tave tarkim dėl susijandinimo pakilęs ar dėl užsislėpusios ligos? tik pridavus kraują pagal rekomendacijas.
kai pirmą kartą pridaviau prolaktiną, nepatikėsi, kiek sau ligų prisigalvojau doh.gif gerai, daktarė protinga pasitaikė ir neskyrė vaistų, liepė pakartoti tyrimą vėliau. o tai trūčinčiausi be reikalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 13 sausio 2012 - 10:20
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:20)
aš bandžiau ir taip ir kitaip. mano prolaktinas nesilaikant rekomendacijų buvo ~900 (norma ~50-550), prisilaikant rekomendacijų - 174. kiekvieno teisė rinktis.
o kaip sužinosi, ar jis pas tave tarkim dėl susijandinimo pakilęs ar dėl užsislėpusios ligos? tik pridavus kraują pagal rekomendacijas.
kai pirmą kartą pridaviau prolaktiną, nepatikėsi, kiek sau ligų prisigalvojau doh.gif gerai, daktarė protinga pasitaikė ir neskyrė vaistų, liepė pakartoti tyrimą vėliau. o tai trūčinčiausi be reikalo.


as neprisigalvojau ligu, tiesiog geriu bromokriptina jau beveik metus ir per tuos metus kiekviena cikla darau tyrima ir tikrinu ir matau, kad man dabar geriausias variantas geriant 1 tablete per diena , o bandem visaip ir po puse ir kas antra diena po pilna, mes tikrinam taip. kiekviena men buvo skirtingai, bet dabar apsistojo ties 200 , bet cia vel filosofija... rolleyes.gif
mano gydytoja buvo pasakius, kad tas prolaktinas netrukdo tol kol nekenkia jis Ovuliacijai, nes butent jis ja slopina. bet as pati sakiau kad man 800 yra per daug ir noriu numusti , kad tilpciau i normas, nors mano O ir vyksta. g.gif
na dabar ir galvoju gal ir teisinga mintis tikrinti prisilaikant rekomendaciju, bet kas is to g.gif tiktai tai kad suzinai kad visiskos ramybes busenoj prolaktinas geras. bet zmogus per diena vistiek ir nervinasi ir patenka i ivairias situacijas, ir valgo ir mylisi ... ai cia uzburtas ratas...
nenoriu nieko teigti, as parasiau kaip as darau ir tikrai nenoriu pasakyti, kad tu zuzla, esi neteisi 4u.gif . bandziau skaityti ta straipsniuka kur imetei i iui skyreli bet ten rusiskai tad neperskaiciau blush2.gif . as tiesiog renkuosi standartini varianta del prolaktino tikrinimo ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 01 13, 11:20)
aš bandžiau ir taip ir kitaip. mano prolaktinas nesilaikant rekomendacijų buvo ~900 (norma ~50-550), prisilaikant rekomendacijų - 174. kiekvieno teisė rinktis.


o krauja pridavei ta pacia ciklo diena kaip dazniausiai ir siulo 21cd? ar cia laikantis rekomendaciju ir bet kuria diena ? na pabandysiu ir as taip, bet dabar galvoju, o ka daryti jei geriu vaistus tai vistiek rodys vaistu poveiki ar kaip ?
Atsakyti
aciu merginos uz jusu nuomones wink.gif siandien bet kokiu atveju vaziuoja vyras nusileisti kraujo, tai ir as tuo paciu pasidarysiu rolleyes.gif o po to ir sulaukus tinkamos CD dar pakartosiu
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2012 01 13, 10:35)
bet as pati sakiau kad man 800 yra per daug ir noriu numusti , kad tilpciau i normas

tiktai tai kad suzinai kad visiskos ramybes  busenoj prolaktinas geras. bet zmogus per diena vistiek ir nervinasi ir patenka i ivairias situacijas, ir valgo ir mylisi ...


o ar kas nors ieškojo tokio aukšto prolaktino priežasčių? ar šiaip buvo skirti vaistai ir tiek?

bet dėl to juk pradedama gerti bromkriptino.. bent jau aš nepradėčiau.
Atsakyti
QUOTE(corney @ 2012 01 13, 11:13)
nelabai supratau blush2.gif
siulot geriau palaukti tinkamos ciklo dienos ir eiti ryte? blush2.gif  blush2.gif


negaliu kazko siulyti , nes as ne gydytoja as tiesiog parasiau kaip as darau . o ryte einu tik todek kad man pries darba geriau nubegti nei vidury dienos per miesta lekti, tik todel. 4u.gif bet kokiu atveju tikiuosi rezultatai bus geri ir galesit nusiraminti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti